Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tallinna Maanteeameti eksamineerijad

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tallinna Maanteeameti eksamineerijad

Postitas:
Kägu

Homme sõidueksam ja olen väga ärevil. Kes hiljuti on käinud Tallinnas sõidueksamit tegemas, siis milliste eksamineerijatega olete kokku puutunud? Millegi pärast kardan just inimest, kes mu kõrvale satub..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle sattus väga normaalne, väga rahulik tegelane.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei tea sealt ühtegi juhust, kus eksami vastuvōtja oleks kuskile mujale istunud, kui juhi kōrvale eesistmele. Küsija suu pihta muidugi ei lööda ja vōid ju mainida oma hirmust. Äkkk tōesti tuleb vastu ja istub taha!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea sealt ühtegi juhust, kus eksami vastuvōtja oleks kuskile mujale istunud, kui juhi kōrvale eesistmele. Küsija suu pihta muidugi ei lööda ja vōid ju mainida oma hirmust. Äkkk tōesti tuleb vastu ja istub taha!

Ilma naljata – mõnikord võivad maanteeameti eksamineerija õpilased seal taga istuda. Nemad muidugi ei tohi üldse toimuvasse sekkuda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väga viisakad ja minumeelest toredad eksamineerijad on. Sõidu ajal tõsised ja tasased, sest teisiti ei tohi, aga mulle jättis enda eksamineerija(ja ootasin nii pikalt, nägin, kuidas teised eksamineerijad õpilasi vastu võtsid) väga sümpaatse mulje. Sõidu ajal paaril korral rahustas mind, enne sõitu seletas pikalt kõik lahti jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle sattus samuti väga norm eksamineerija. Ma kusjuures täitsa ausalt ütlesin talle, et olen suhteliselt närvis, tema selle peale ütles, et aga ootame siis veel hetke enne sõitma hakkamist, katsu rahuneda ja siis hakkame vaikselt peale. Hästi läks!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule sattus ka iseenesest viisakas eksamineerija ja alguses autos rääkis pikalt laialt igast asju autost ja üldse eksamist jne. Aga sõidu ajal tekkis kuidagi ebamugav tunne, kuna eksamineerija oli siuke tõsine ja korraldusi jagas nagu robot. Kui midagi küsisin või kommenteerisin siis oli vait kõrval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli ka Tallinnas väga rahulik eksamineerija. Oluliselt rahulikum oli sõita, kui sõiduõpetajaga 😀 see oli suht närviline tegelane

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule sattus ka iseenesest viisakas eksamineerija ja alguses autos rääkis pikalt laialt igast asju autost ja üldse eksamist jne. Aga sõidu ajal tekkis kuidagi ebamugav tunne, kuna eksamineerija oli siuke tõsine ja korraldusi jagas nagu robot. Kui midagi küsisin või kommenteerisin siis oli vait kõrval.

huvitav, mis sa ta käest küsisid?

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tallinna Maanteeameti eksamineerijad