Esileht Koolilaps Tallinna Nõmme gümnaasium

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Tallinna Nõmme gümnaasium

Postitas:

Kas kellelgi selle kooli gümnaasiumi osaga kogemusi? Õpikoormus, õpetajad, õhkkond jne. Huvitab eriti humanitaaria suund.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui TA on nõus, siis võiks ju siia kõigi suundade kohta kogemusi jagada, teistelgi hea teada. Mind nt huvitaks just reaalsuund.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise selle kooli reaalsuuna lõpetanud suhteliselt hiljaaegu ja ma olen väga rahul, et ma peale 9. klassi lõpetamist antud kooli kasuks otsustasin. Suurem osa õpetajatest olid küllaltki nõudlikud ja huvitusid siiralt sellest, kas ja kuidas õpilased materjali omandavad – samas mida klass edasi, seda sõbralikumalt õpetajad suhtusid nendesse õpilastesse, kes viitsisid pingutada ja õppida. Eriti pean kiitma enda matemaatikaõpetajat-õppealajuhatajat, kes suutis oma ainet väga hästi anda ja lisaks sellele oli ta ka inimesena ääretult tore ja usaldusväärne – tema poole sai alati oma murega pöörduda ja ta oli ülekohtu korral valmis ka õpilaste eest seisma. Õpetajate suurepärast tööd väljendavad ka mu riigieksami tulemused, mis jäid vahemikku 93-98 punkti.

Kooli ja klassi algne õhkkond sõltub suuresti sellest, kui palju eri koolidest õpilasi kokku satub, sest peamiselt tulevad värsked 10. klassi õpilased lähedalasuvatest koolidest (Rahumäe Põhikool, Kivimäe Põhikool jt) ja on põhikoolis juba pikka aega klassikaaslased olnud. Kui sa oled ainuke oma põhikoolist, siis võib sisse sulandumine veidi aega võtta, samas enda kogemusest võin öelda, et hiljemalt 11. klassi alguseks oli mõnus õhkkond tekkinud nii klassis kui ka terves lennus. See kool on kool, kus võib öelda oma koolikaaslaste kohta “koolipere” ja seda ka päriselt mõelda.

Vastan lisaküsimustele hea meelega.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Koolilaps Tallinna Nõmme gümnaasium