Esileht Koolilaps Tallinna Rahumäe Põhikooli 1. klass

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tallinna Rahumäe Põhikooli 1. klass

Postitas:

Kelle laps sai linna poolt määramise Rahumäe Põhikooli, kuidas tunded on? Olete pigem rahul?
Kuulu järgi planeeritakse sinna mingit moodulist juurdeehitust, mis peaks ruumipuudust leevendama. Aga mida muidu selle kooli tasemest ja õhkkonnast teate? Kuidas tugipersonali tase on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 23:16; 07.09 00:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algklassid alustavad päeva alles 12, no ei sobi üldse see. Muidu võib-olla isegi kaaluksin seda kooli, aga sel põhjusel välistan.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldib Rahumäe kool. Kaks last algklassides. Jah, esimesed kaks aastat on kohati keeruline hilisema tundide alguse tõttu. Aga mulle meeldib, et hoolimata ruumipuudusest või just selle tõttu, on koolipere üsna ühtehoidev. Juhtkond toetab koostööd vanemate, õpetajate ja õpilaste vahel. Ja õpilastel on just lisategevuste üle palju otsustusõigust ja ise tegemise rõõmu. Minu lapsed käivad kaunites kunstides ka. Eks ta veidi kulukas on, samas annab nii palju juurde. Nt minu poeg, kes enne ei tahtnud tantsimisest midagi kuulda, avastas, et see on päris lahe. Kaunites kunstides teevad kõik asju vastavalt oma võimetele ja seal ei hinnata. Kool ei ole neile ainult tuupimise/hindamise koht, vaid omandatakse ka muid oskusi. Koolis toimub nii palju, et iga õpilane leiab omale sobiva tegevuse, ei ole nii, et ainult 3 aktiivsemat klassist saadetakse igale poole. Ja ma pean tunnistama, et mulle sobib, et kuigi kool on valmis lapsevanematega koostööks ja päris mitmed vanemad osalevad aktiivselt koolielus ning aitavad kaasa ürituste korraldamisel jne.. siis siiski sellist eeldust ei ole, et lapsevanem peab osalema ja üldiselt on lapsed hästi iseseisvad.

Miinuspoolelt – kahjuks ei ole staadionit ja ujula asub ka kaugel. Ja ruumi on suht vähe. Aga lapsed pole kaevanud selle üle ja on kooliga rahul.

Tugipersonali abi pole meie perel vaja läinud, aga osa lapsi, kellel on keerulisem, käib iganädalaselt logopeedi juures. Nimekirjas olen näinud ka psühholoogi. Lisaks on hästi tore haridustehnoloog. Ju on veel tugipersonali, aga kuna endal vajadust pole olnud, siis ei tea. Igal juhul tundub mulle, et erinevusi pigem hinnatakse ja kedagi välja ei visata ning abita ei jäeta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu arust eelmisel aastal tehti sinna kogupäevakooli teema, et kui tunde pole, saad seal hängida ja mängida/meisterdada.

Mu arust ok kool on. See hilisem koolipäev pole eriline traagika lapsele, kel hommikuti raske tõusta. Kui mu laps käis algklassides, algas koolipäev vahel varem, vahel hiljem. Minu meelest kell 12 ei alanud kunagi. 9.30 ja 11.30 vahel. Praegu ei tea.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tegelt ka keegi arvab, et see ülevõlli näitlejast direktor on okei, no see lai ja võlts keskerakonna naeratus jmt stiil?? 😀
Õpetajad nagu tunduvad ok, aga see juhtkond, jommaijooo kui feik pugemine.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 23:16; 07.09 00:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tegelt ka keegi arvab, et see ülevõlli näitlejast direktor on okei, no see lai ja võlts keskerakonna naeratus jmt stiil?? ????

Õpetajad nagu tunduvad ok, aga see juhtkond, jommaijooo kui feik pugemine.

Vabandust, aga see direktor ongi selline: positiivne, sõbralik, avatud. Tunnen teda varasemate asutuste juhtimisest (Kivimäe põhikool, Nõmme sotsiaalkeskus). Loodetavasti ei ole lapsevanemad teda oma õelusega viimase piirini viinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algklassid alustavad päeva alles 12, no ei sobi üldse see. Muidu võib-olla isegi kaaluksin seda kooli, aga sel põhjusel välistan.

esiteks ei ole tunnid kunagi kl 12 alanud, teiseks kaob teine vahetus veel sel sügisel, kui väiksed moodulmajadesse kolitakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Tallinna Rahumäe Põhikooli 1. klass