Esileht Koolilaps Tallinna Südalinna Kool

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Tallinna Südalinna Kool

Postitas:

Kas siin leidub lapsevanemaid, kelle laps käib selles koolis või teate kedagi, kes oskab soovitada/laita? Kolisime hiljuti Eestisse tagasi ning see kool logistiliselt meile kõige paremas kohas. Tean, et mõned vanemad kardavad seda kooli, sest oli kunagi halva mainega. Käisime ka proovipäeval ning tundus igati tore kool. Kahjuks ei oska ma välja peilida põhikoolide taset näitavaid tulemusi. Palun andke nõu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska küll aidata, aga tean sellist infot, et tuleval õppeaastal hakatakse rohkem rõhku pöörama digiõppele, kõik õpilased saavad chromebookid, katsetatakse kas toob siis kasu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meiele on Südalinna samuti lähim kool. Meilegi jättis proovipäev väga positiivse mulje ning laps väga rõõmustab mõttest, et sinna õppima asub. Juhtkond tundub oma tööst hoolivat. Meeldib, et palju üritusi jne. Eks see vana maine käib veel kooliga kaasas, aga tundub, et uue imago nimel pingutatakse tugevasti. Nii mõnigi suur kool laseb pigem vanal rasval edasi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed käivad seal ja mina olen väga rahul. Kooli ōhkkond on väga hea. Soovitan.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Tallinna Südalinna Kool