Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tallinna testimispunktid

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Tallinna testimispunktid

Postitas:
Kägu

Kas Tallinnas koroonat testima minnes on tänaseks võimalik juba valida, et kuidas ma seda teha soovin? Mõtlen, kas valida saab ka kuristamist. Väiksemates kohtades selline võimalus täitsa olemas. Viimasest korrast sellest pulgast siimaani ninas annab tunda.

+2
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui vanust kuni 18 aastat, saab valida kas ninast või kuristamisega.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanust kuni 18 aastat, saab valida kas ninast või kuristamisega.

mul 60+ kolleeg, kel vaja hirmsasti reisima minna ja vajas neg tulemust, sai Tallinnas küll kuristada … no küll ta töötles end enne minekut – sõi igast jama, jõi pidevalt ja lõpuks näris veel nätsu ka otsa 🙂 tal see probleem, et põdes suht hiljuti ja kartis, et näitab ikka positiivset.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tuttav vajas tingimata neg tulemusega testi, panustas suuloputustestile. st, eelneval päeval imes kilodega kurgutablette ja pihustas liitritena kurgusodisid. test oli neg, aga mainis, et teist korda seda õudset kurgumäärimist ei suuda teha.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Tallinnas koroonat testima minnes on tänaseks võimalik juba valida, et kuidas ma seda teha soovin? Mõtlen, kas valida saab ka kuristamist. Väiksemates kohtades selline võimalus täitsa olemas. Viimasest korrast sellest pulgast siimaani ninas annab tunda.

Jah igalpool on see võimalik. Pead vaid teadma, et tund varem ei söö, joo, ei suitseta, ei pese hambaid jne

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole igal pool vōimalik. Täna Punane 61 testimispunktis ei saanud kurguloputusvedelikust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, mina käisin paar nädalat tagasi Saku Suurhalli juures testimas ja kohe lükati pulk ninna. Lapse käest küsiti, kas soovib ninast või kuristamisega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah igalpool on see võimalik.

Medicumis ei saa jah, Synlabis saab.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba maikuus sai valida, nüüd ammugi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah igalpool on see võimalik. Pead vaid teadma, et tund varem ei söö, joo, ei suitseta, ei pese hambaid jne

No ja need kes positiivset kartsid, sõid-jõid ja tegid kõike muud võimalikku ja said oma negatiivse kätte.

Uskumatu, kui selline asi toimib. Mis mõte siis neil tõenditel on?  Mu vaktsiinivastane töökaaslane rääkis suvel, et tema teada pidi täiesti võimalik olema, et lepid õega kokku ja ta ei teegi sulle süsti vaid laseb selle kraanikaussi. Ei tahaks uskuda, et keegi niiviisi riskiks, aga mine sa tea, eks õdede  seas võib ka olla ka neid vaktsiinivastaseid või äraostetavaid nagu muudel elualadelgi, isegi mõni arst on varasemalt uhhuuks  pööranud, äraostetavaid (või siis ükskõikseid või kergema vastupanu teed minevaid) arste on ilmselt rohkemgi kui uhhuusid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tallinna testimispunktid