Esileht Koolilaps Tallinna Tehnikagümnaasiumi kohta häid sõnu?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Tallinna Tehnikagümnaasiumi kohta häid sõnu?

Postitas:

Kas keegi oskab selle kooli gümnaasiumiosa kohta midagi öelda. Kuidas tase, kas õpilased rahul?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 16:36; 23.05 19:02; 24.05 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kool see on?
Viisakas oleks kasutatada kas kooli täisnime või siis ametlikku lühendit. Sellistest lühenditest nagu TG ja TR (üks teine teema), pole ma igatahes kuulnud.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kool on Tallinna Tehnikagümnaasium

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 16:36; 23.05 19:02; 24.05 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed käisid Tallinna Tehnikagümnaasiumis põhikoolis. Algklassides sattusid mõlemale super klassijuhatajad ja kolm esimest klassi olid mõlemal väga head. Senikaua kuni võrdlusmoment puudus ja ei osanud midagi muud tahta, tundus ka keskaste täiesti okei. Gümnaasiumisse läksid mõlemad teistesse koolidesse ja siis oli näha, kuipalju aktiivsem ja põnevam võib koolielu olla. Seega meie kogemus on selline, et õpetamise tase on täiesti korralik, kui ise õppida tahad – mõlema lapse lennust mitmed ōpilased said kesklinnakoolidesse sisse. Kuid elavaloomulistel ja ärksama vaimuga noortel hakkab selles koolis igav, sest kooliüritusi toimub vähe ja need on juhtkonna poolt minu arvates liiga rangelt reguleeritud. Sellist vaimsust ja enda kooli patriotismi kui kesklinnas, TTG-s ei kohanud. Pigem oli see koht, kus õppetunnid ära istuti ja siis muud elu elati kooliväliselt. Teisesse koolidesse minnes olid lapsed ja nende lennukaaslased vaimustuses, kui äge võib koolielu olla – sattusid nagu imedemaale. Selline on meie isiklik kogemus, õppimine TTG-s täiesti tasemel ja paljud pedagoogid tugevad.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 09:40; 24.05 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvasin pealkirja järgi, et Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvasin pealkirja järgi, et Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium

Oi, võib-olla tõesti. Kuna Tehnikagümnaasium välja käidi, siis kirjutasin meie kogemusest. Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumiga kokkupuude puudub.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 09:40; 24.05 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Mõtlesin ikka Tallinna Tehnikagümnaasiumi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 16:36; 23.05 19:02; 24.05 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaatasin huvipärast lehekülgede aadresse. Täisk gümn on tg ja Tehnika gümn oma ttg

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TTG gümnaasiumi tase on üsna kehv. Eriti just matemaatika riigeksami tulemused mind igal aastal hämmastavad. Niipalju, kui ma aru olen saanud, siis ega kooli juhtkonda väga ei huvita kah.

Ürituste osas, minu meelest on nad mugavad. Ja eks kardavad kah. Neil oli kümmekond aastat tagasi suurem skandaal ühe üritusega ja pärast seda ei taha nad üldse midagi korraldada lubada.

Palun vabandust, küsisid häid sõnu, aga neid mul kahjuks anda ei ole.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Mõtlesin ikka Tallinna Tehnikagümnaasiumi.

Minu laps käib. Esimene klass oli kohutav! Nii palju oli õppida! TV mitu lk igas aines, pähe laulud-luuletused, miksikeses võistlusväljakud, iga kuu raamat lugeda ja terve lehekülg kokkuvõtteks kirjutada. Esimesest päevast hindamine ja rangelt. Ma ise olin meeleheitel, aga laps harjus selle tambiga ära.
Nüüd e-õpe oli selline, et alguses pidigi kell 8 õppima hakkama,tööde esitamine oli kella peale ja muidugi hindele. Õnneks lõpuks ka see õpetaja väsis ja lubas õppida päeva jooksul.

Üks sõbranna ei soovitanud mul last TTGsse panna, ta enda omad lahkusid sealt. Kooli rangusest rääkisid, kelle lapsed käisid. Et on selline stagnaaegne. On jah. Märkuseid jagatakse hooga. Meie lapsel on vähe olnud, aga siis on sõnastus selline,nagu oleks kellegi läbi klohminud, tegelikult kasutas valet trepipoolt.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mäletan samuti esimesest ja teisest klassist tohutut töölehtede mahtu. Lihtsalt maht, mitte materjali raskusastme tõstmine. Esimeses klassis toimus samuti tohutu tähtede maalimine ja ülirange hindamine nagu vene ajal. Mäletan, et ma ei saanud isegi koolimajja sisse olles ise lapsevanem. See turvamees on ülitige kuju. Minu teine laps läks juba teise kooli esimesse ning täiesti teine maailm. Lisamaterjal, kui anti, oli kraad keerulisem kui kooliõpik, aga tohutut mahtu polnud. Tähti samuti ei maalinud. Kooli sisse saan alati, kui vaja, keegi ei karju uksel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps Tallinna Tehnikagümnaasiumi kohta häid sõnu?