Esileht Koolilaps Tallinna ülelinnaliste koolide katsed

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Tallinna ülelinnaliste koolide katsed

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Eks kiunatab ikka see koer, kes pihta saab. Taoliste lapsevanemate puhul pole midagi imestada, kui laps heasse kooli sisse ei saa – geneetiliselt kehvavõitu intellektipotentsiaaliga osutub see tõepoolest ületamatult keeruliseks ülesandeks.[/tsitaat]

Mida sa kiunud siin siis? Võta just nüüd hetkel väga külmetav joodik, või parem mitu, kaissu või ulu alla – ole oma sõnade vääriline!
Aga ei, sul on vaja minu lapse koolisaamine siia sisse tuua, mind koeraks sõimata – väga uhkust vääriv tase tõepoolest – ja võõrsõnadele aega raisata. Uuu, kuhu see jutlustatud empaatia siis nüüd kadus?

Ei ole midagi nii suur süda, ei joodikute ega minu lapse suhtes. Sõnad, lihtsalt sõnad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.01 14:29; 31.01 19:19; 31.01 22:52; 31.01 23:55; 01.02 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat][small]Kägu kirjutas:[/small]

Mida sa kiunud siin siis? Võta just nüüd hetkel väga külmetav joodik, või parem mitu, kaissu või ulu alla – ole oma sõnade vääriline!
Aga ei, sul on vaja minu lapse koolisaamine siia sisse tuua, mind koeraks sõimata – väga uhkust vääriv tase tõepoolest – ja võõrsõnadele aega raisata. Uuu, kuhu see jutlustatud empaatia siis nüüd kadus?

Ei ole midagi nii suur süda, ei joodikute ega minu lapse suhtes. Sõnad, lihtsalt sõnad…[/tsitaat]

Ja kui nüüd need vastastikku kiunujad võtaksid lugeda teemaalgatuse pealkirja ja küsimust ja läheks häbeneks teises toas veidi ning järele mõelnuna tuleks ja vabandaks nende inimeste ees, kes lootsid siit leida asjalikke teemakohaseid sõnavõtte, aga ees ootas selline hale kiun ja pasa loopimine, et süda läks pahaks? Kui see teema teid ei huvita, siis mida on teil siin üldse kommenteerida? mind huvitab teema väga, mul läheb laps kooli sel aastal, ma ei taha teie Balti jaama joodikute juttu lugeda, see ei huvita mind absoluutselt. Soovitan teha teema \”Balti jaama joodikud ja empaatiavõime\” ja võite kindlad olla, et mina seda teemat ei väisa. Ärge siis mind huvitavat teemat ka risustage. ma luban, et ei risusta teie teemat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 22:22; 30.01 10:20; 01.02 00:49; 01.02 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja kui nüüd need vastastikku kiunujad võtaksid lugeda teemaalgatuse pealkirja ja küsimust ja läheks häbeneks teises toas veidi ning järele mõelnuna tuleks ja vabandaks nende inimeste ees, kes lootsid siit leida asjalikke teemakohaseid sõnavõtte, aga ees ootas selline hale kiun ja pasa loopimine, et süda läks pahaks? Kui see teema teid ei huvita, siis mida on teil siin üldse kommenteerida? mind huvitab teema väga, mul läheb laps kooli sel aastal, ma ei taha teie Balti jaama joodikute juttu lugeda, see ei huvita mind absoluutselt. Soovitan teha teema \”Balti jaama joodikud ja empaatiavõime\” ja võite kindlad olla, et mina seda teemat ei väisa. Ärge siis mind huvitavat teemat ka risustage. ma luban, et ei risusta teie teemat. [/tsitaat]

See kõrvalteema tuli siia sisse alles siis, kui peateemast ei rääkinud enam tükk aega keegi. Ja mida harivat ja huvitavat on kommentaarides, millest saab teada, et 3 lapsevanemat katsetab oma lapsega GAGi, kolm TIKki, 3 Reaali ja mitte keegi neist ei närveeri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.01 23:40; 29.01 23:45; 29.01 23:46; 30.01 10:24; 31.01 16:10; 31.01 21:41; 31.01 23:42; 01.02 11:06; 01.02 15:22; 03.02 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See kõrvalteema tuli siia sisse alles siis, kui peateemast ei rääkinud enam tükk aega keegi. Ja mida harivat ja huvitavat on kommentaarides, millest saab teada, et 3 lapsevanemat katsetab oma lapsega GAGi, kolm TIKki, 3 Reaali ja mitte keegi neist ei närveeri.[/tsitaat]

Aga seda just saigi öeldud, et kui ei ole sinu jaoks huvitav, ära loe. Minu jaoks on huvitav kuulda, kuidas koolikatsetajatel \”tunne on\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 22:22; 30.01 10:20; 01.02 00:49; 01.02 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunne on hea.
Seoses GAG-i ülelinnalise klassi prantuse keele kaldele kallutamisega, ei pea sinna proovima minema (ise me ei kavatse seda keelt õppida ja eraõpetajat ei kavatse võtta, seega jääb ära).
21 on kaugel.
VHK minu meelest usule kallutav – altar keset koolimaja ületab minu jaoks nii usuvabaduse kui hea maitse piiri.
Nii, mis siis veel… Reaali potentsiaali lapses pole.
Seega Prantsuse Lütseum ja TIK jäävad sõelale.

Laps on tark, kirjutas just vigadeta etteütluse siin. Loeb hetkel uut Tähekest iseseisvalt, jutustas mulle lugusid ümber. On terve ja rõõmus, sõbralik ja õnnelik inimene, väga heas vaimses seisus. Katsume seda katseteni (ja elu lõpuni!) hoida.

Ja eks siis selgub, kui saab sisse, siis saab. Kui ei saa, ju siis polnud tema hetk. Targaks ja tubliks jääb ta ikka, igas koolis 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.01 14:29; 31.01 19:19; 31.01 22:52; 31.01 23:55; 01.02 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasele, Prantsuse Lütseumis on prantsuse keelt ju rohkemgi, kui GAG-i prantsa klassis.
muidu teie suhtumine on õige! Edu teile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 19:25; 30.01 10:22; 01.02 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tunne on hea.
Seoses GAG-i ülelinnalise klassi prantuse keele kaldele kallutamisega, ei pea sinna proovima minema (ise me ei kavatse seda keelt õppida ja eraõpetajat ei kavatse võtta, seega jääb ära).
21 on kaugel.
VHK minu meelest usule kallutav – altar keset koolimaja ületab minu jaoks nii usuvabaduse kui hea maitse piiri.
Nii, mis siis veel… Reaali potentsiaali lapses pole.
Seega Prantsuse Lütseum ja TIK jäävad sõelale.

Laps on tark, kirjutas just vigadeta etteütluse siin. Loeb hetkel uut Tähekest iseseisvalt, jutustas mulle lugusid ümber. On terve ja rõõmus, sõbralik ja õnnelik inimene, väga heas vaimses seisus. Katsume seda katseteni (ja elu lõpuni!) hoida.

Ja eks siis selgub, kui saab sisse, siis saab. Kui ei saa, ju siis polnud tema hetk. Targaks ja tubliks jääb ta ikka, igas koolis :)[/tsitaat]

Just Prantsuse Lütseumis avaldatakse lapsevanematele survet, et tuleks ka neil hakata prantsuse keelt õppima ja see surve on väga tugev. Jääb ka selles mõttes arusaamatuks Lütseumi eelistamine GAGile, kuna Lütseumis on kaks korda rangem prantsuse keele õpe kui GAGis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.01 23:40; 29.01 23:45; 29.01 23:46; 30.01 10:24; 31.01 16:10; 31.01 21:41; 31.01 23:42; 01.02 11:06; 01.02 15:22; 03.02 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga seda just saigi öeldud, et kui ei ole sinu jaoks huvitav, ära loe. Minu jaoks on huvitav kuulda, kuidas koolikatsetajatel \”tunne on\”. [/tsitaat]

Kooli katsetavad ikka lapsed, mitte nende vanemad. Nii et oleks huvitav lugeda küll, kas lapsed ootavad katseid või on nad vanemate koolieelsest närvilisustest juba kurnatud. Ise tean nii ühte kui teist varianti. Viimase puhul jääb arusaamatuks, miks peaksid vanemad omaenda armastatud väikelapse kooli pärast üles kruvima (ja veel veebruarikuus), et laps korralikult enam magadagi ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Just Prantsuse Lütseumis avaldatakse lapsevanematele survet, et tuleks ka neil hakata prantsuse keelt õppima ja see surve on väga tugev. Jääb ka selles mõttes arusaamatuks Lütseumi eelistamine GAGile, kuna Lütseumis on kaks korda rangem prantsuse keele õpe kui GAGis.[/tsitaat]Millest kägu pajatab? Kes see survet avaldab? Miks?Kas tegemist järjekordse \”linnalegendi\” või enda kogemusega? Aga kes teab, kui lapsel keeleõppes tulemused halvad, võib ju olla, et survestatakse ka vanemaid.Aga see on ju loogiline!Keda siis veel survestada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Just Prantsuse Lütseumis avaldatakse lapsevanematele survet, et tuleks ka neil hakata prantsuse keelt õppima ja see surve on väga tugev. Jääb ka selles mõttes arusaamatuks Lütseumi eelistamine GAGile, kuna Lütseumis on kaks korda rangem prantsuse keele õpe kui GAGis.[/tsitaat]

Läks lahmimiseks! Lütsemuis käiva lapse vanemana võin kinnitada, et kedagi ei survestata pr keele tundides käima, see on vanema vaba valik. Kuna tunnid on odavad ja seltskond hästi tore ja motiveeritud, siis pigem oli vähemalt meie klassi puhul tegemist õpetaja survestamisega, kuna mingist klassist neid tunde enam vanematele ei ole, aga vanematele jäi väheks:). Siinkohal võin ka lisada seda, et laps ei vajanudki minu toetust keele õppimisel, sai suurepäraselt ise hakkama ja kontrollis hoopis mind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaks last lõpetanud GAG prantsuse keele klassi 12 a ilma igasuguse minupoolse abita. Kuna nad lõpetavad 3 keelega suus(inglise ka tipptasemel ja vene), siis just prantsuse keele hea oskus(ja giidiõpe) on suur pluss. Eriti tänases Euroopas. Inglise keel on niikuinii elementaarne kõikjal, mingil lisaklassil pole mõtet(minu GAG pr keele laps tegi riigieksami ingl. keeles 96 punktile). Lütseumi ja GAG vahe on metoodikas(Leesil omad õpikud, meil Prantsuse Kultuurikeskuse soovitatud Mõlemad käivad Prantsusmaal jne. Reaalained on GAG tugevamad lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

VHK katsed laupäeval
http://www.vhk.ee/tutvusuuring-eelkooli-oppetoeoes-mitteosalevatele-lastele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]qwerty kirjutas:[/small]
[tsitaat]kaks last lõpetanud GAG prantsuse keele klassi 12 a ilma igasuguse minupoolse abita. Kuna nad lõpetavad 3 keelega suus(inglise ka tipptasemel ja vene), siis just prantsuse keele hea oskus(ja giidiõpe) on suur pluss. Eriti tänases Euroopas. Inglise keel on niikuinii elementaarne kõikjal, mingil lisaklassil pole mõtet(minu GAG pr keele laps tegi riigieksami ingl. keeles 96 punktile). Lütseumi ja GAG vahe on metoodikas(Leesil omad õpikud, meil Prantsuse Kultuurikeskuse soovitatud Mõlemad käivad Prantsusmaal jne. Reaalained on GAG tugevamad lisaks. [/tsitaat]Mida see viimane lause tähendab (kuidagi konarlikult koostatud ka)? Ja ega need teisedki laused mõttekusega hiilga … kas nii Leesi kui ka Prantsuse Kultuurikeskus käivad Prantsusmaal KA? No arvata võib … .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 21:31; 01.02 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Hilfe kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Millest kägu pajatab? Kes see survet avaldab? Miks?Kas tegemist järjekordse \”linnalegendi\” või enda kogemusega? Aga kes teab, kui lapsel keeleõppes tulemused halvad, võib ju olla, et survestatakse ka vanemaid.Aga see on ju loogiline!Keda siis veel survestada? [/tsitaat]

Loe uuesti, kui aru ei saanud: survet avaldatakse lapsevanematele prantsuse keele õppimiseks. Ehk siis direktsiooni suhtumine on suuresti erinev neisse lastevanematesse, kes õpivad prantsuse keelt võrreldes nendega, kes ei õpi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.01 23:40; 29.01 23:45; 29.01 23:46; 30.01 10:24; 31.01 16:10; 31.01 21:41; 31.01 23:42; 01.02 11:06; 01.02 15:22; 03.02 15:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Koolilaps Tallinna ülelinnaliste koolide katsed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.