Esileht Koolilaps Tallinna väiksed baleriinid, kus trennis?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Tallinna väiksed baleriinid, kus trennis?

Postitas:

Tere!

Tütar on käinud 3a Noor Balleti balletistuudios. Sügisest kooli ja tuleb teha valik kuhu edasi?

Noor Balleti puhul ei ole ma 100% rahul asukohaga Mere pst. Kus ei ole valgusfooriga ülekäigu rada, alati ei ole võimalik tuua-viia.

Igaksjuhuks uurin ka muid variante. Noor Balleti katsed on juba see nädal, ei tea kuidas mujal – igaksjuhuks tuleb varakult uurima hakata.

Mis variandid veel Tallinnas on? Kaie Kõrb? E.T.A?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 23:22; 18.04 13:52; 19.04 14:27;
To report this post you need to login first.

sisult soovitan E.T.A.-t,
vanema tütrega on head kogemused ja noorem läheb nüüd ka (seni oli 3 aastat lasteaia ruumides ETA ballett).
aguses jätkavad balletiga, hiljem tuleb loovtants ja kaasaegsemad stiilid juurde. korralik tantsuharidus.
iseasi, kas see asukoht parem on teile, Hobujaamas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.04 10:44; 19.04 11:23; 19.04 18:49; 19.04 21:59; 26.04 15:42; 26.04 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka minu lapsed ETAs (üks tegi paariaastase pausi ja kavatseb jätkata sügisest, teine seal juba mmm… vist kuuendat või seitsmendat aastat). iseasi, et kui su tütre kindel soov on just ja ainult ballett, siis ETAs jääb balleti osakaal vaheastmest alates üsna väikseks, kõigest kaks tundi nädalas. samas minu omale just sobis, et muud stiilid juurde tulid (kuigi alguses oli ta suht tõrges ja oleks hea meelega ainult balletis käinud). ma ei tea, kas nad jätkavad selle mudeli järgi, et on mõned valikrühmad, kellel siis rohkem balletitunde ja esinemisi – see oleks andekale ja töökale lapsele, keda just ballett paelub, muidugi hea võimalus.

eks ka ETAs nagu mistahes koolis oleneb palju konkreetsest õpetajast. minu lastele on õnneks enamikel aastatel väga tugevad õpetajad sattunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 11:00; 19.04 11:03; 19.04 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas Kaie Kõrbi stuudio on? Komentaaride järgi on jäänud mulje, et ei ole suurem asi. Kuulsa nime eest maksimine ainult jne. Aga kuidas isiklikud kogemused on?

Lihtsalt asukoht tundub kõige mõistlikum meile. Solarise keskuses. Sinna saaks nr 16 bussiga otse \”treppi\”

Kodulehe info järgi tundus mulle ka muidu E.T.A kõige mõistlikum. Noor Ballett jälle kõige tõsisem töö just ainult balleti õpetamisel ( mis pole nii oluline, kui ei plaani jätkata õpinguid Tallinna Balletikoolis)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 23:22; 18.04 13:52; 19.04 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lasteaiaealistele lastele Kaie Kõrbi stuudios väga meeldib, ise olen ka rahul. Suuremate rühmi ei oska kommenteerida. Uuri, äkki nad on nõus lubama lapsel mõnda tundi proovima minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib teist aastat K.Kõrbis, enne seda ka Noor Balletis.
Tollal kusjuures oli Noor Ballett minule sobivamas kohas. Kui siis aga Kõrbi juures käima hakkasime, oli vahe väga suur. Eelmine ikka oli väga mänguline (no eks vanus luges muidugi ka), aga Kõrbi juures on asi ikkagi nagu \”päris\”. Õpitakse nimetustega samme, treenitakse kõvasti. Mulle veel meeldib tohutult see, et tunde saadab elav klaverimuusika:) Et klaverimängija on ka olemas. Lisaks kõigele Solarises ning mujal esinemised, aasta lõpul aga lausa suurel Nokia laval suur gala, mille suurus ning väljapeetus tõi mulle pisara silma:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu laps käib teist aastat K.Kõrbis, enne seda ka Noor Balletis.
Tollal kusjuures oli Noor Ballett minule sobivamas kohas. Kui siis aga Kõrbi juures käima hakkasime, oli vahe väga suur. Eelmine ikka oli väga mänguline (no eks vanus luges muidugi ka), aga Kõrbi juures on asi ikkagi nagu \”päris\”. Õpitakse nimetustega samme, treenitakse kõvasti. Mulle veel meeldib tohutult see, et tunde saadab elav klaverimuusika:) Et klaverimängija on ka olemas. Lisaks kõigele Solarises ning mujal esinemised, aasta lõpul aga lausa suurel Nokia laval suur gala, mille suurus ning väljapeetus tõi mulle pisara silma:P[/tsitaat]

kas noores balletis ei olegi siis klaverimängijaid? minu jaoks on see elementaarne, ETA-s on alati ja kogu aeg, ka kõige pisemate laste balletitundides olnud klaverisaatja.

ETA kevadine kontsert toimub salme kultuurikeskuses, pisar tuleb samamoodi silma 🙂 ja tänu väiksemale saalile ei ole ka raskusi oma lapse ära tundmisega 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 11:00; 19.04 11:03; 19.04 22:28;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kuidas Kaie Kõrbi stuudio on? Komentaaride järgi on jäänud mulje, et ei ole suurem asi. Kuulsa nime eest maksimine ainult jne. Aga kuidas isiklikud kogemused on?

Lihtsalt asukoht tundub kõige mõistlikum meile. Solarise keskuses. Sinna saaks nr 16 bussiga otse \”treppi\”

Kodulehe info järgi tundus mulle ka muidu E.T.A kõige mõistlikum. Noor Ballett jälle kõige tõsisem töö just ainult balleti õpetamisel ( mis pole nii oluline, kui ei plaani jätkata õpinguid Tallinna Balletikoolis)[/tsitaat]

No eks olenebki, mida sa tegelikult tahad:

kas sul on vaja, et lapsel oleks praegu meeldiv tegevus mugavas kohas või sa tahad võimaldada talle ikkagi tantsukoolitust?
Seda viimast Kõrbis stuudiost kindlasti ei saa, millalgi peate ikka kooli vahetama. Siis parem juba algusest peale (mitmekülgne) ETA või (kui kitsamalt ainult balletihuvi on, siis) Noor Ballett. Viimase sisemist õhkkonda ma ei tea, aga ETA-s on see raudselt ka loomingulisem kui Kõrbis.

Kui otsid lihtsalt keskmiselt mõistlikku vabaajategevust, kus lapsel on ühtlasi mugav üksi kohal käia, saab kanda roosat trikood ja pat¨kat ning enne ja pärast tunde \”päris\” tantsijatega koos koridori peal hängida:P, siis muidugi vali Kõrb. Solarise olmetingimused on ka veidi paremad kui ETA omad, kui see peaks rolli mängima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.04 10:44; 19.04 11:23; 19.04 18:49; 19.04 21:59; 26.04 15:42; 26.04 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äitäh asjaliku info eest.

Eks tuleb vaadata nagunii kellaaegade sobivust tundidega jne. Aga hea teada, et valiku võimalusi on.
Kuna balletis on ikkagi mingi \”põhi\” all siis soovisin, et laps jätkaks. Niisama tantsutrenni jõuab hiljem ka minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 23:22; 18.04 13:52; 19.04 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No eks olenebki, mida sa tegelikult tahad:

kas sul on vaja, et lapsel oleks praegu meeldiv tegevus mugavas kohas või sa tahad võimaldada talle ikkagi tantsukoolitust?
Seda viimast Kõrbis stuudiost kindlasti ei saa, millalgi peate ikka kooli vahetama. Siis parem juba algusest peale (mitmekülgne) ETA või (kui kitsamalt ainult balletihuvi on, siis) Noor Ballett. Viimase sisemist õhkkonda ma ei tea, aga ETA-s on see raudselt ka loomingulisem kui Kõrbis.

Kui otsid lihtsalt keskmiselt mõistlikku vabaajategevust, kus lapsel on ühtlasi mugav üksi kohal käia, saab kanda roosat trikood ja pat¨kat ning enne ja pärast tunde \”päris\” tantsijatega koos koridori peal hängida:P, siis muidugi vali Kõrb. Solarise olmetingimused on ka veidi paremad kui ETA omad, kui see peaks rolli mängima.[/tsitaat]
Ma ei saa nüüd aru. Kas sinu laps on Kaie Kõrbi koolis ise käinud, et sa nii täpselt tead, mis ja kuidas. Mulle jäi mulje, et sinu laps käib ETA-s.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 15:13; 19.04 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.luikedelend.ee/et/kesklinn.html
Rahvusooperi Estonia priimabaleriin Marina T¨irkova kutsub kõiki 2-18 a. lapsi ja noori uude tantsukooli „Luikede Lend“, mis asub Inglise Kolled¸i Spordihoones, aadressil: Pärnu mnt. 13 /Estonia pst. 10.
Õpetatakse: balletti, modern- ja showtantse ning vaba plastikat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei saa nüüd aru. Kas sinu laps on Kaie Kõrbi koolis ise käinud, et sa nii täpselt tead, mis ja kuidas. Mulle jäi mulje, et sinu laps käib ETA-s.[/tsitaat]

Õige mulje, minu laps käibki ETAs.
Ühtlasi olen ma üsna lähedalt näinud ka Kõrbi kooli toimimist ja juhtumisi tean veel tantsust ka natuke 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.04 10:44; 19.04 11:23; 19.04 18:49; 19.04 21:59; 26.04 15:42; 26.04 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Õige mulje, minu laps käibki ETAs.
Ühtlasi olen ma üsna lähedalt näinud ka Kõrbi kooli toimimist ja juhtumisi tean veel tantsust ka natuke ;)[/tsitaat]
OK. Siis sa tegelikult ju ei tea, mis teistes koolides toimub, vaid ainult arvad ja oletad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 15:13; 19.04 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga Tallinna Balletikool?
See ainus ametlikult põhikooliharidust ja nn balleti süvaõpet pakkuv riiklik õppeasutus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

OK. Siis sa tegelikult ju ei tea, mis teistes koolides toimub, vaid ainult arvad ja oletad.[/tsitaat]

oeh, ma saan väga hästi aru, et sedasama tahtsid sa juba oma esimese postitusega öelda.

aga vaata tegelikult on pigem nii, et keskmine lapsevanem, kelle laps kuskil koolis käib, näeb vähem või täpsemalt, veidi teistsugust pilti kui erialainimene;)
mul ei ole vaja oma lapse kaudu seda infot saada, ma näen ju kooli tegevusi, tean õpetajaid, tunnen erinevatest koolidest välja kasvanud noori tantsijaid.
ma ei hakkaks iial siin võrdlema kooristuudioid või spordiklubisid, kuigi ka neis käivad mu lapsed, eks, aga vat tantsukoolide kohta julgen tõesti sõna võtta, kui küsitakse 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.04 10:44; 19.04 11:23; 19.04 18:49; 19.04 21:59; 26.04 15:42; 26.04 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga Tallinna Balletikool?
See ainus ametlikult põhikooliharidust ja nn balleti süvaõpet pakkuv riiklik õppeasutus?[/tsitaat]

seal ei saa niisama tantsimas käia, sinna saab astuda pärast 4. klassi ja siis kesk-erihariduse omandada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 11:00; 19.04 11:03; 19.04 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noor Ballett-i saab tegelikult väga mugavalt ja väga reguleeritud ristmikutega: nimelt kaubamaja ja rotermanni kvartali kaudu.
Minu 7-aastane käib just sealt kaudu, kui keegi teda viia ei saa.

Tuleb tugevalt enda jaoks läbi mõelda mida tahta saavutada: nii ETA kui K.Kõrbil on stuudiod, Noor Ballett Fouettè 7+ aasat on balletikool.
Ehk siis ainus balletikool nii pisikestele lastele Tallinnas, kuhu võetakse siiski pigem heade eeldustega(katsetega) lapsed ning rühmad on suhteliselt ühtlase tasemega, mis annab ka võimaluse kiiremini edasi minna.

Lisaks on Fouettè balletikoolis väga tugev ühtsustunne-ka kõige suuremad aitavad ja nõustavad pisemaid, koos käiakse üritustel ning mingit vahe tegemist ei ole.

Fouettè balletikoolis pole ainult rõhk klassikatundidel, vaid on ka placement, pantomiim ning moderntants.
Balleti mõttes(ning ka üld kehalises mõttes) toimus 2-kuuga suurem areng, kui stuudios aasta jooksul. Tegemist on ikka oma ala tugevatelt proffessionaalidelt saadud tundidega.

Edasi ei pea sugugi jätkama Riiklikus Balletikoolis-võib vabalt lõpetada ka Fouettè-s, liiatigi, et diplomi saab nii ühest kui teisest kohast.

Järgmisest aastast on ilmselt ka Fouettè-s veel 7 aastastel võimalik jätkata stuudiorühmas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 09:59; 26.04 17:57;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Noor Ballett-i saab tegelikult väga mugavalt ja väga reguleeritud ristmikutega: nimelt kaubamaja ja rotermanni kvartali kaudu.
Minu 7-aastane käib just sealt kaudu, kui keegi teda viia ei saa.

Tuleb tugevalt enda jaoks läbi mõelda mida tahta saavutada: nii ETA kui K.Kõrbil on stuudiod, Noor Ballett Fouettè 7+ aasat on balletikool.
Ehk siis ainus balletikool nii pisikestele lastele Tallinnas, kuhu võetakse siiski pigem heade eeldustega(katsetega) lapsed ning rühmad on suhteliselt ühtlase tasemega, mis annab ka võimaluse kiiremini edasi minna.

Lisaks on Fouettè balletikoolis väga tugev ühtsustunne-ka kõige suuremad aitavad ja nõustavad pisemaid, koos käiakse üritustel ning mingit vahe tegemist ei ole.

Fouettè balletikoolis pole ainult rõhk klassikatundidel, vaid on ka placement, pantomiim ning moderntants.
Balleti mõttes(ning ka üld kehalises mõttes) toimus 2-kuuga suurem areng, kui stuudios aasta jooksul. Tegemist on ikka oma ala tugevatelt proffessionaalidelt saadud tundidega.

Edasi ei pea sugugi jätkama Riiklikus Balletikoolis-võib vabalt lõpetada ka Fouettè-s, liiatigi, et diplomi saab nii ühest kui teisest kohast.

Järgmisest aastast on ilmselt ka Fouettè-s veel 7 aastastel võimalik jätkata stuudiorühmas.[/tsitaat]

Sa paistad Noore Balleti eluga hästi kursis olevat 🙂
Ütle palun, mitu korda nädalas seal 7aastaste tunnid on, kui pikalt ja kas juba 7a on peale klassika muud ained ka või algavad need ikkagi hiljem? Ja kui väga suur saladus pole, siis mis maksab teile seal käimine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.04 10:44; 19.04 11:23; 19.04 18:49; 19.04 21:59; 26.04 15:42; 26.04 15:45;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Noor Ballett-i saab tegelikult väga mugavalt ja väga reguleeritud ristmikutega: nimelt kaubamaja ja rotermanni kvartali kaudu.
Minu 7-aastane käib just sealt kaudu, kui keegi teda viia ei saa.

Tuleb tugevalt enda jaoks läbi mõelda mida tahta saavutada: nii ETA kui K.Kõrbil on stuudiod, Noor Ballett Fouettè 7+ aasat on balletikool.
Ehk siis ainus balletikool nii pisikestele lastele Tallinnas, kuhu võetakse siiski pigem heade eeldustega(katsetega) lapsed ning rühmad on suhteliselt ühtlase tasemega, mis annab ka võimaluse kiiremini edasi minna.

Lisaks on Fouettè balletikoolis väga tugev ühtsustunne-ka kõige suuremad aitavad ja nõustavad pisemaid, koos käiakse üritustel ning mingit vahe tegemist ei ole.

Fouettè balletikoolis pole ainult rõhk klassikatundidel, vaid on ka placement, pantomiim ning moderntants.
Balleti mõttes(ning ka üld kehalises mõttes) toimus 2-kuuga suurem areng, kui stuudios aasta jooksul. Tegemist on ikka oma ala tugevatelt proffessionaalidelt saadud tundidega.

Edasi ei pea sugugi jätkama Riiklikus Balletikoolis-võib vabalt lõpetada ka Fouettè-s, liiatigi, et diplomi saab nii ühest kui teisest kohast.

Järgmisest aastast on ilmselt ka Fouettè-s veel 7 aastastel võimalik jätkata stuudiorühmas.[/tsitaat]

Sa paistad Noore Balleti eluga hästi kursis olevat 🙂
Ütle palun, mitu korda nädalas seal 7aastaste tunnid on, kui pikalt ja kas juba 7a on peale klassika muud ained ka või algavad need ikkagi hiljem? Ja kui väga suur saladus pole, siis mis maksab teile seal käimine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.04 10:44; 19.04 11:23; 19.04 18:49; 19.04 21:59; 26.04 15:42; 26.04 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sa paistad Noore Balleti eluga hästi kursis olevat 🙂
Ütle palun, mitu korda nädalas seal 7aastaste tunnid on, kui pikalt ja kas juba 7a on peale klassika muud ained ka või algavad need ikkagi hiljem? Ja kui väga suur saladus pole, siis mis maksab teile seal käimine?[/tsitaat]
7-aastastel on hetkel 4x(gala etenduse tõttu), muidu 3x nädalas.
Kohe, esimesest nädalast on 2x klassika, 1x pantomiim, 1x placement.
Klassika tunnid on 2x 65min, placement ja pantomiim on mõlemad 45min.
Kuumaks on sel õppeaastal 55euri kuus, mis on sellise taseme ja kvaliteedi eest väga õiglane tasu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 09:59; 26.04 17:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Koolilaps Tallinna väiksed baleriinid, kus trennis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.