Esileht Koolilaps tallinna waldorfkool

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: tallinna waldorfkool

Postitas:

kas siin on mõni selle kooli lapsevanem ka liikumas, kes oma kogemusi saaks jagada?
kuna minu lapsel on praeguses koolis tekkinud tõeline koolistress, siis soovitas psühholoog väikeklassi. mulle endale on jäänud waldorf-pedagoogikast väga hea mulje, seetõttu paneksin lapse hea meelega Tallinna Waldorfkooli. Sattusin aga netis artiklile nüüd, et neil on tõsiseid probleeme linnavalitsusega, märtsis lülitati küte välja, täna vaatasin, et ka kodulehekülg on maas, ilmselt arve maksmata vms probleem? see tekitab natuke hirmu…
kuidas tegelikult õppetööga, kuidas lastel läheb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 00:12; 02.05 10:30;
To report this post you need to login first.

Minu soovitus oleks külastada just selle klassi tunde, kuhu sinu laps vanuse poolest sobiks. W-koolis on väga suur roll klassiõpetajal ja nagu öeldakse – oma silm on kuningas. Vahel piisab ka esimesest viiest minutist jõudmast otsusele, et see on/ei ole sinu lapse jaoks parim koht.

Samas võid külastada ka Aruküla Waldorfkooli, meile meeldis just viimane ja päris mitu Tallinna last käib just seal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 07:23; 02.05 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutan võimalust ja küsin, kuidas need tallinna lapsed sinna arukülla liiguvad? mul tundub algklassi lapse jaoks natuke liig sõita iga päev rongiga/bussiga? ise töötan ka tallinna teises otsas, nii et sõidutamine/sõitmine läheks ilmselt päris hulluks. olen pool elu sõitnud gümnaasiumisse/ülikooli tööle iga päev pea 100 km edasi-tagasi ja täielik allergija on sõitmise vastu..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 00:12; 02.05 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aruküla kooli gümnaasiumiosa pidi tulema järgmisest aastast Tuulemaale. Seega võib arvata, et kui kool kasvab, siis leitakse lahendus ka maj. probleemidele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ristiku koolis on ka väikeklassid. Aga pead arvestama, et sinna saab läbi nõustamiskomisjoni ja väikeklassi tunnid ei alga iga päev ühel ajal vaid erinevatel aegadel.
nb! selles koolis ei ole ainult käitumishäiretega hüperaktiivsed lapsed, on ka teisi väikeklassi vajavaid lapsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kasutan võimalust ja küsin, kuidas need tallinna lapsed sinna arukülla liiguvad? mul tundub algklassi lapse jaoks natuke liig sõita iga päev rongiga/bussiga? ise töötan ka tallinna teises otsas, nii et sõidutamine/sõitmine läheks ilmselt päris hulluks. olen pool elu sõitnud gümnaasiumisse/ülikooli tööle iga päev pea 100 km edasi-tagasi ja täielik allergija on sõitmise vastu.. [/tsitaat]

Minu teada teevad vanemad selles osas koostööd, samuti on hea marsruuttakse ühendus. Marsa peatud täpselt kooli ees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 07:23; 02.05 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha Miikaeli Koolis on ka väikeklassid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna vaba waldorfkool asub tuulemaal.
Aruküla waldorf asub arukülas, kaks erinevat kooli.
Külasta tõesti selle klassi tunde kuhu lapse soovid panna, osad klassid on nö. väga raskete lastega, teised jälle sellised kergemad, kus koostöö paremini sujub. Ma ei taha maha teha seda kooli ühestki otsast, ise pooldan samamoodi selle kooli vaateid, kuid kahjuks ei ole ükski asi nii ilus kui tundub. Niiet imet pole mõtet loota, õppimismeetodid seevastu on küll jah, paremad, suhtumine õpilasse ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps tallinna waldorfkool

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.