Esileht Ilu Tallinnas hea juuksur blondidele juustele

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tallinnas hea juuksur blondidele juustele

Postitas:

Kas keegi oskab soovitada head juuksurit Tallinnas, kes suudab blondide juustega imesid teha? Mureks on just kollased juured peale blondeerimist teise juuksuri juures.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 12:06; 03.06 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hõbešampoon proovitud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa blondeerid või värvid?

Liiga kerge vesinik, liiga lühike aeg peas, liiga vähe/vale pigment.

Katsetama peab. Ja ja siis pigmwnt kulub pesemisega välja ja tuleb ise juurde lisada. Nt nn hõbeshampoom või mask.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab soovitada head juuksurit Tallinnas, kes suudab blondide juustega imesid teha? Mureks on just kollased juured peale blondeerimist teise juuksuri juures.

siis tuleb minna selle esimese juuksuri juurde. ja kui uue juurde lähed, siis ka tema õpib alles su juukseid tundma, see pole nii et käin igal pool ja alati perfektne ilus blond tulemus. niii on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud nii hõbešampooni ja maski. Tellisin ka idhair gloss toonerit ja see ei jäänud üldse peale, asi ilmselt minu oskustes ka.

Muidu blondeeris juuri ja otsi värvis, kuna mul enda loomulik värv kartuliblond.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 12:06; 26.05 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatus peaks ikka olema “Head juuksurit blondeeritud juustele”. Mõtlesin teemat avades, et huvitav, mismoodi blondide juuste lõikamine erineb näiteks pruunide juuste lõikamisest või ehk on mingid erilised blondiinisoengud olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim on Hair by Ragne , vaata fb. Järjekorrad paar kuud. Pikad juuksed ca 130 eur. Aga välja tuled nii, et mitte kunagi enam mujale ei lähe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Tallinnas hea juuksur blondidele juustele