Esileht Koolilaps Tallinnas koolilõuna koju kaasa

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: Tallinnas koolilõuna koju kaasa

Postitas:

Elan ühe venekeelsete kooli kõrval ja näen, kuidas siin käiakse nendel toidupakkidel järgi. Kolme neljakesi koos, ihiihhii ja ahhahaaahaa tänaval omavahel vesteldes. Lõuna ajal kella 11-14 käib autodega vuramine kooli ette, nagu tavapärasel koolipäeval. Pargivad ülekäiguraja raja peale ja mitte mingit järelvalvet ei kool ega politsei ega MUPO ei teosta. Eriti viha tekitab see, et see toidupakk pidi ju olema raskelt hakkama saavate laste peredele aga sellised pered uue malli Audi maasturi või sport Mersuga küll ei peaks sõitma! Jube häbematud tüübid ikka küll!

+10
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 11:45; 08.04 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin toidupakil järel Nõmme ühes koolis. Hästi korraltatud, ühe kaupa sisenemine õuealale. Auto järgi ei tohiks seda hinnata, sest kus sa tead kui palju lastevanematest on töö kaotanud või suure osa palga. Me ei ole vaesed, aga vb pole minul enam järgmine kuu tööd ning see pakk aitab kasvõi 20eur kokku eelarvest hoida. Koolipakk oli väga asjalik; makaron, kohupiim,lihapallid,õun,kurk,2xpurgisupp, munad,piim. Mina kiidan, et selline võimalus on. Laua peal oli neid pakke ca 60 ringis.

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 11:54; 08.04 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Venelased ongi teisest maailmast. Praegugi poes oma beebide, laste ja vanavanematega, teistele ronivad külje alla. No ei saa aru nad mitte mingitest reeglitest. Ja krabavad muidugi kõike, mida tasuta saab.

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 11:57; 10.04 08:50; 10.04 14:13; 19.04 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin toidupakil järel Nõmme ühes koolis. Hästi korraltatud, ühe kaupa sisenemine õuealale. Auto järgi ei tohiks seda hinnata, sest kus sa tead kui palju lastevanematest on töö kaotanud või suure osa palga. Me ei ole vaesed, aga vb pole minul enam järgmine kuu tööd ning see pakk aitab kasvõi 20eur kokku eelarvest hoida. Koolipakk oli väga asjalik; makaron, kohupiim,lihapallid,õun,kurk,2xpurgisupp, munad,piim. Mina kiidan, et selline võimalus on. Laua peal oli neid pakke ca 60 ringis.

No kuidas nii, et auto järgi ära hinda!? Uus Audi maasturit ei saa endale lubada inimene, kes töö kaotades ei tea kus ta järgmiseks kuuks toiduraha saab. Selline jutt on täielik jama!

+6
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 11:45; 08.04 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuidas nii, et auto järgi ära hinda!? Uus Audi maasturit ei saa endale lubada inimene, kes töö kaotades ei tea kus ta järgmiseks kuuks toiduraha saab. Selline jutt on täielik jama!

need audid on kõik firmade nimel.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 12:11; 21.04 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

need audid on kõik firmade nimel.

Nii see on. Erasektor ja majapidamised on ennast lõhki laenanud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 13:01; 08.04 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda on muidu juba aastaid siin-seal räägitud, kuidas venelased käivad luksusmaasturitega küll Soomes supiköögis, küll Hispaanias toidupoodide prügikaste revideerimas. Ei midagi uut. Eks samasse auku läheb see ka, kui kusagil soojal maal hotellis rootsi lauas üritatakse peale korralikku einet veel taldrikutega toitu oma tuppa viia. Seda olen ise ka näinud. Ja need ei ole ju ometi vaesuspiiril elavad inimesed, kes soojamaareisidel lulli löömas käivad.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.04 13:41; 08.04 14:35; 08.04 15:18; 08.04 19:11; 08.04 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jällegi olen dumpster dive’imise poolt. Kui kl 21.59 oli veel okei ühte kobarat täishinnaga banaani süüa, siis 22.20 poe taga konteineris on sellest järsku rämps saanud?

Mis puutub hotelli hommikusöökidesse, siis olen ise ka võileiba kaasa teinud, sest ei armasta hommikuti süüa, aga nt kl 12 või 1 kulub see näks ära küll. Olen maksnud, ei näe probleemi. Kokkuvõttes on ka raiskamist vähem, sest minuga on siiski arvestatud hommikulaua kogustes, isegi kui seda kohapeal ei tarbi.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.04 13:50; 08.04 14:46; 08.04 18:42; 08.04 19:26; 08.04 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puutub hotelli hommikusöökidesse, siis olen ise ka võileiba kaasa teinud, sest ei armasta hommikuti süüa, aga nt kl 12 või 1 kulub see näks ära küll. Olen maksnud, ei näe probleemi.

Me räägime erinevatest asjadest ja olukordadest. Sinu kirjeldus on hoopis teine asi kui see, kui inimesel on makstud ühe külastaja söögikorra eest, ning peale einestamist proovib veel kolm kuhjaga taldrikutäit toitu oma tuppa viia, väites, et tal elab seal keegi veel, kes tahab ka süüa. Aga maksta kahe inimese eest ei soovi.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.04 13:41; 08.04 14:35; 08.04 15:18; 08.04 19:11; 08.04 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puutub hotelli hommikusöökidesse, siis olen ise ka võileiba kaasa teinud, sest ei armasta hommikuti süüa, aga nt kl 12 või 1 kulub see näks ära küll. Olen maksnud, ei näe probleemi.

Me räägime erinevatest asjadest ja olukordadest. Sinu kirjeldus on hoopis teine asi kui see, kui inimesel on makstud ühe külastaja söögikorra eest, ning peale einestamist proovib veel kolm kuhjaga taldrikutäit toitu oma tuppa viia, väites, et tal elab seal keegi veel, kes tahab ka süüa. Aga maksta kahe inimese eest ei soovi.

Sellist olukorda pole näinud, nii et ei hakka vaidlema.

Teine külg asjal on samas see, et kõik ülejäägid lähevad nagunii prügikasti. Kui keegi sendisaagija ühe portsu veel toakaaslasele viib, siis on see vähemalt asja ette.
Neid pole ilmselt massides ka.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.04 13:50; 08.04 14:46; 08.04 18:42; 08.04 19:26; 08.04 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine külg asjal on samas see, et kõik ülejäägid lähevad nagunii prügikasti.

Nagu ka poodides, kus on palju kaupa, mida ei suudeta ära müüa ja millele jõuab kätte säilivustähtaeg. Ometi üritavad mõned poed, nt Coop, müüa täishinnaga tooteid lõpuni või lasevad hinda max 25-30% alla. Mis sellest siin on, kui mõni vanur või vähese sissetulekuga inimene saab kauba poole hinnaga kätte? Kas parem on kaup ära visata? Massilist, allahinnatud toidukaupade ostmist nagunii ei toimu.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 13:01; 08.04 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära üldse proovigi seda käitumist mingiks ökoloogiliseks teadlikuks tegevuseks keerata. Kui nad oleksid hipid, siis nad sõidaksid maasturi asemel jalgrattaga. Nende ainuke mõte on- mis kusagil ripakil, see ära ja oma koju. On siis seda vaja päriselt või mitte, pole tähtis. Neid prügikastist võetud banaane ei jaksata vbl äragi süüa ning visatakse pärast enda prügikasti. Ma ei mäleta, kes see eestlane kurtis, et kui ta Hispaanias päriselt hädas oli ning tahtis ka poe juurest tasuta süúa, olid kuldkettide ja maasturitega vene mehed juba kõik ära tassinud ning päriskodututele ei jäänud midagi.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.04 13:41; 08.04 14:35; 08.04 15:18; 08.04 19:11; 08.04 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan ühe venekeelsete kooli kõrval ja näen, kuidas siin käiakse nendel toidupakkidel järgi. Kolme neljakesi koos, ihiihhii ja ahhahaaahaa tänaval omavahel vesteldes. Lõuna ajal kella 11-14 käib autodega vuramine kooli ette, nagu tavapärasel koolipäeval. Pargivad ülekäiguraja raja peale ja mitte mingit järelvalvet ei kool ega politsei ega MUPO ei teosta. Eriti viha tekitab see, et see toidupakk pidi ju olema raskelt hakkama saavate laste peredele aga sellised pered uue malli Audi maasturi või sport Mersuga küll ei peaks sõitma! Jube häbematud tüübid ikka küll!

Sa muidugi oled asjast teada andnud? Ega sa ometi ei piirdunud ainult siia kirjutamisega? Kui kirjutad ainult siia ja teada ei andnud võimudele, siis soodustad ju koroona levikut ka. Nemad eksivad, aga sinul on võimalus oma panus anda, et nad enam ei eksiks. Kui sinu panus on ainult siia kirjutamine ja ise vihast susisedes, siis oled asjast küll väga valesti arusaanud. Jube alatu on kui näed jama ja ainult sõimad, midagi tegemata. Isegi kooli ei pane siia, et teised saaks reageerida. Miks sa nii teed ? On nüüd parem või ? Võta telefon ja teada, kuhu vaja, pole meil mingeid koroonajamasid suures mahus vaja, tahaks juba rahulikult elada. Aga kui inimene ei reageeri rikkumistele, siis sa ju soodustad kõige selle jama levikut ka.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda on muidu juba aastaid siin-seal räägitud, kuidas venelased käivad luksusmaasturitega küll Soomes supiköögis, küll Hispaanias toidupoodide prügikaste revideerimas. Ei midagi uut. Eks samasse auku läheb see ka, kui kusagil soojal maal hotellis rootsi lauas üritatakse peale korralikku einet veel taldrikutega toitu oma tuppa viia. Seda olen ise ka näinud. Ja need ei ole ju ometi vaesuspiiril elavad inimesed, kes soojamaareisidel lulli löömas käivad.

On jah neil selline suhtumine. Mina elan Kakumäel ja eelmisel kevadel üks BMW maasturiga vene mimm sokutas iga jumala hommik bussipeatuse prügikasti oma prügikoti. Peaasi, et ei peaks endale konteinerit muretsema. Suurema kola viib ilmselt metsa alla.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda on muidu juba aastaid siin-seal räägitud, kuidas venelased käivad luksusmaasturitega küll Soomes supiköögis, küll Hispaanias toidupoodide prügikaste revideerimas. Ei midagi uut. Eks samasse auku läheb see ka, kui kusagil soojal maal hotellis rootsi lauas üritatakse peale korralikku einet veel taldrikutega toitu oma tuppa viia. Seda olen ise ka näinud. Ja need ei ole ju ometi vaesuspiiril elavad inimesed, kes soojamaareisidel lulli löömas käivad.

On jah neil selline suhtumine. Mina elan Kakumäel ja eelmisel kevadel üks BMW maasturiga vene mimm sokutas iga jumala hommik bussipeatuse prügikasti oma prügikoti. Peaasi, et ei peaks endale konteinerit muretsema. Suurema kola viib ilmselt metsa alla.

mul ülemus Kakumäe elanik ja too veab oma koduse prügi tööle kaasa ja siis sokutab mõnda kontori õuel olevasse prügikasti. eestlane on 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan ühe venekeelsete kooli kõrval ja näen, kuidas siin käiakse nendel toidupakkidel järgi. Kolme neljakesi koos, ihiihhii ja ahhahaaahaa tänaval omavahel vesteldes. Lõuna ajal kella 11-14 käib autodega vuramine kooli ette, nagu tavapärasel koolipäeval. Pargivad ülekäiguraja raja peale ja mitte mingit järelvalvet ei kool ega politsei ega MUPO ei teosta. Eriti viha tekitab see, et see toidupakk pidi ju olema raskelt hakkama saavate laste peredele aga sellised pered uue malli Audi maasturi või sport Mersuga küll ei peaks sõitma! Jube häbematud tüübid ikka küll!

Ära levita valeinfot! Kõik Tallinna kooliõpilased võivad selle paki saada, mitte mingid raskelt hakkama saavad. Mida sa passid seal akna peal neid koolilapsi ja autosid? Tee joogat või midagi ja püüa oma kadeduse ja vihaga toime tulla. Või mine sinna liiklust reguleerima. Ära ainult toas akna peal infarkti saa audidest ja mersudest, seda koormust pole haiglatele praegu vaja

+14
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pakk on ikka ette nähtud nendele, kes abi vajavad.

+7
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 18:07; 08.04 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti viha tekitab see, et see toidupakk pidi ju olema raskelt hakkama saavate laste peredele

Kus see kirjas on? Minu teada on Tallinnas koolilõuna kõigile tasuta. Ja kuskil saates, kus seda pakki tutvustati, siis räägiti ka, et arvestavad, et lapsed on üksi kodus, sest vanemad peavad tööl olema ja et oleks selline söök, mille tegemisega kõik lapsed vajadusel ise hakkama saavad.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin toidupakil järel Nõmme ühes koolis. Hästi korraltatud, ühe kaupa sisenemine õuealale. Auto järgi ei tohiks seda hinnata, sest kus sa tead kui palju lastevanematest on töö kaotanud või suure osa palga. Me ei ole vaesed, aga vb pole minul enam järgmine kuu tööd ning see pakk aitab kasvõi 20eur kokku eelarvest hoida. Koolipakk oli väga asjalik; makaron, kohupiim,lihapallid,õun,kurk,2xpurgisupp, munad,piim. Mina kiidan, et selline võimalus on. Laua peal oli neid pakke ca 60 ringis.

Tundub tõesti väga asjalik. Makaron ja purgisupp. Olegem ausad, inimene, kellel terendavad majanduslikud raskused ei peaks mitte kräppi täis jama kokku ahnitsema, vaid õppima päriselt asjalikest asjadest süüa tegema. Isetehtud lihapallid ja isetehtud supp ei maksa Sul never 20 eurot. Paraku inimene, kes purgisuppi, makaroni ja poe lihapalli asjalikuks peab, tõesti väga normaalsele järjele elus ei jõuagi ilmselt. Edu sellega.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin toidupakil järel Nõmme ühes koolis. Hästi korraltatud, ühe kaupa sisenemine õuealale. Auto järgi ei tohiks seda hinnata, sest kus sa tead kui palju lastevanematest on töö kaotanud või suure osa palga. Me ei ole vaesed, aga vb pole minul enam järgmine kuu tööd ning see pakk aitab kasvõi 20eur kokku eelarvest hoida. Koolipakk oli väga asjalik; makaron, kohupiim,lihapallid,õun,kurk,2xpurgisupp, munad,piim. Mina kiidan, et selline võimalus on. Laua peal oli neid pakke ca 60 ringis.

Tundub tõesti väga asjalik. Makaron ja purgisupp. Olegem ausad, inimene, kellel terendavad majanduslikud raskused ei peaks mitte kräppi täis jama kokku ahnitsema, vaid õppima päriselt asjalikest asjadest süüa tegema. Isetehtud lihapallid ja isetehtud supp ei maksa Sul never 20 eurot. Paraku inimene, kes purgisuppi, makaroni ja poe lihapalli asjalikuks peab, tõesti väga normaalsele järjele elus ei jõuagi ilmselt. Edu sellega.

Asjalik, sest minu 1. klassi laps suudab praadida muna ning lõubaks saab ka üksi potis soojendada suppi. Järgmine päev saab ettekeedetud makaronid soojendada üles lihapallidega. Päris raske on elus läbi käija nii kibestunult. Kõik lapsevanemad ei kasvata oma lastest saamatuid sopelgaid, vaid lasevad ka neil vaikselt toidutegemist õppida- alaku see kasvõi purgisupiga vms.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 11:54; 08.04 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole bemmi ega kuldkette. Ikka ei või allahinnatud kaupa osta, konteinerist ülejääke otsida või hotellis võileiba kaasa teha, kui kohe isu pole?

Olen ma siis kuidagi väärikam, kui ostan kõige kallimat hakkliha, kutsun politsei neile, kes konteinerist toitu korjavad ja maksan hotellisöögi kinni, kuigi tean, et seda ei söö?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.04 13:50; 08.04 14:46; 08.04 18:42; 08.04 19:26; 08.04 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin toidupakil järel Nõmme ühes koolis. Hästi korraltatud, ühe kaupa sisenemine õuealale. Auto järgi ei tohiks seda hinnata, sest kus sa tead kui palju lastevanematest on töö kaotanud või suure osa palga. Me ei ole vaesed, aga vb pole minul enam järgmine kuu tööd ning see pakk aitab kasvõi 20eur kokku eelarvest hoida. Koolipakk oli väga asjalik; makaron, kohupiim,lihapallid,õun,kurk,2xpurgisupp, munad,piim. Mina kiidan, et selline võimalus on. Laua peal oli neid pakke ca 60 ringis.

Tundub tõesti väga asjalik. Makaron ja purgisupp. Olegem ausad, inimene, kellel terendavad majanduslikud raskused ei peaks mitte kräppi täis jama kokku ahnitsema, vaid õppima päriselt asjalikest asjadest süüa tegema. Isetehtud lihapallid ja isetehtud supp ei maksa Sul never 20 eurot. Paraku inimene, kes purgisuppi, makaroni ja poe lihapalli asjalikuks peab, tõesti väga normaalsele järjele elus ei jõuagi ilmselt. Edu sellega.

Asjalik, sest minu 1. klassi laps suudab praadida muna ning lõubaks saab ka üksi potis soojendada suppi. Järgmine päev saab ettekeedetud makaronid soojendada üles lihapallidega. Päris raske on elus läbi käija nii kibestunult. Kõik lapsevanemad ei kasvata oma lastest saamatuid sopelgaid, vaid lasevad ka neil vaikselt toidutegemist õppida- alaku see kasvõi purgisupiga vms.

Õnneks mu ema ei kasvatanud minust saamatut, seega ma suudan need supid ja lihapallid ise kenasti valmis teha 🙂 Ja ka mu laps suudab tegelikult palju rohkemat kui muna praadida olgem ausad. Aga see polegi teema. Teema on pigem, et võiks püüda toituda tervislikult. Meie kaubandusvõrgus on olemas kõik võimalused tervisliku tooraine hankimiseks normaalsete hindadega.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole bemmi ega kuldkette. Ikka ei või allahinnatud kaupa osta, konteinerist ülejääke otsida või hotellis võileiba kaasa teha, kui kohe isu pole?

Funktsionaalne lugemisoskus tundub et on 0 Teil, lugupeetud kaasfoorumlane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.04 13:41; 08.04 14:35; 08.04 15:18; 08.04 19:11; 08.04 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole bemmi ega kuldkette. Ikka ei või allahinnatud kaupa osta, konteinerist ülejääke otsida või hotellis võileiba kaasa teha, kui kohe isu pole?

Funktsionaalne lugemisoskus tundub et on 0 Teil, lugupeetud kaasfoorumlane.

Või äkki ei saanud sa pihta?

Oma eelmiste postituste miinustamisest järeldasin, et minu suhtumist säästmisse peetakse taunimisväärseks. Tänapäeval võiks ressursside võimalikult suures mahus kasutamist soosida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.04 13:50; 08.04 14:46; 08.04 18:42; 08.04 19:26; 08.04 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linnapea toob siin ka lõpuks välja, et on mõeldud neile, kes abi vajavad.
https://www.err.ee/1074417/tallinnas-kasvas-koolitoidu-soovijate-arv-nadalaga-kumme-korda

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 18:07; 08.04 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma eelmiste postituste miinustamisest järeldasin, et minu suhtumist säästmisse peetakse taunimisväärseks.

Absoluutselt mitte! Vähemalt mina küll ei pea ja ei ole siin postitusi miinustanud. Ma pean taunimisväärseks hoopis ületarbimist selle ettekäändega, et “kusagilt saab midagi tasuta või odavamalt, järelikult pean ma selle lollidelt ära võtma ning hunnikutes omale koju tarima”.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.04 13:41; 08.04 14:35; 08.04 15:18; 08.04 19:11; 08.04 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pakk on ikka ette nähtud nendele, kes abi vajavad.

Ei vasta tõele. Kõik koolis õppivad õppurid saavad seda pakki, kes ennast registreerivad kooli kodulehel

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma eelmiste postituste miinustamisest järeldasin, et minu suhtumist säästmisse peetakse taunimisväärseks.

Absoluutselt mitte! Vähemalt mina küll ei pea ja ei ole siin postitusi miinustanud. Ma pean taunimisväärseks hoopis ületarbimist selle ettekäändega, et “kusagilt saab midagi tasuta või odavamalt, järelikult pean ma selle lollidelt ära võtma ning hunnikutes omale koju tarima”.

Sellega olen absoluutselt nõus. Aga alati on olnud ja on ka tulevikus ahneid troppe. Sinna ei saa me midagi parata. Ainult nii palju, et ise samasugused poleks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.04 13:50; 08.04 14:46; 08.04 18:42; 08.04 19:26; 08.04 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellised pered uue malli Audi maasturi või sport Mersuga küll ei peaks sõitma!

Sellised just vägevate autodega sõidavadki, sest oskavad muude asjade pealt raha kokku hoida. Kas või tasuta saadud toidupaki pealt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pakk on ikka ette nähtud nendele, kes abi vajavad.

Ei ole,kõigile lastele on mõeldud aga kes ei soovi ei pea võtma. Meil kooli veebilehel oli just kirjas,et paki saavad kôik lapsed kelle vanemad soovi avaldavad.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 21:54; 09.04 23:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )


Esileht Koolilaps Tallinnas koolilõuna koju kaasa