Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tallinnas Laagna tee kasutajad

Näitan 10 postitust - vahemik 91 kuni 100 (kokku 100 )

Teema: Tallinnas Laagna tee kasutajad

Postitas:
Kägu

Samas on Kumu parkla juba 2 nädalat olnud seda filmikraami täis, keda sinna ei lubata ja küsimise peale, pidid veel pikalt seal olema. Seega, kes lootsid laulupeoajal sinna parkida võivad sellest vaid und näha 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja mingit varjamist näeb siin küll ainult paranoias vaevleja.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja mingit varjamist näeb siin küll ainult paranoias vaevleja.

Ma ju palusin debiilidel mitte rohkem sekkuda?

Millisest sõnast sa aru ei saanud?

Milline ärpleja. Väga tobe.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Milline ärpleja. Väga tobe.

Tobe on see “diskuteerija”, kes, kui sõnad otsa saavad, hakkab teisi sildistama ja vaimuhaigeks sõimama. (paranoia)

Ülimadal. Kas tõesti Linnavalitsuses sellised?
Kui teie seal nii omavahel suhtlete, ok, laske käia, aga sa ei pea seda mujale laiendama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Samas on Kumu parkla juba 2 nädalat olnud seda filmikraami täis, keda sinna ei lubata ja küsimise peale, pidid veel pikalt seal olema. Seega, kes lootsid laulupeoajal sinna parkida võivad sellest vaid und näha 😀

Miks peaks sinna laulu-või tantsupeolised parkima? See on laululavast kaugel, ebaturvaline ja KUMU külastajatele mitte laulutantsupeolsitele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks peaks sinna laulu-või tantsupeolised parkima? See on laululavast kaugel, ebaturvaline ja KUMU külastajatele mitte laulutantsupeolsitele.

Sa pole vist kunagi elu laulupeol käinud, st külalisena ja autoga? KUMU parkla on üks lähemaid kohti, kuhu autot parkida saab. Kõik sealsed muruplatsid on autosid täis, ümbruskaudsete elumajade õued, Kadriorg kuni kesklinnani.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa pole vist kunagi elu laulupeol käinud, st külalisena ja autoga? KUMU parkla on üks lähemaid kohti, kuhu autot parkida saab. Kõik sealsed muruplatsid on autosid täis, ümbruskaudsete elumajade õued, Kadriorg kuni kesklinnani.

MA olen jah oma auto Sikupilli, Ülemiste, LAsnamäe Centrumi või Pirita Selveri parklasse tavaliselt parkinud kuna sealt olen kas enne või pärast ka midagi ostnud seega oma parkimise õigustanud. Mul oleks piinlik KUMU parklasse auto parkida ja minna Laulupeole. Täielik häbematus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

MA olen jah oma auto Sikupilli, Ülemiste, LAsnamäe Centrumi või Pirita Selveri parklasse tavaliselt parkinud kuna sealt olen kas enne või pärast ka midagi ostnud seega oma parkimise õigustanud. Mul oleks piinlik KUMU parklasse auto parkida ja minna Laulupeole. Täielik häbematus.

Jajah, su ostetud pakk küpsiseid on muidugi piisav õigustus oma auto terveks päevaks parkimiseks :D. Häbematust ei kuskil :D.
Kahtlemata võiks KUMU oma parkla laulupeo ajaks tasuliseks muuta või lindi ümber vedada, kui ta sooviks. Et ta seda ei tee, tähendab, et ta hingab laulupeoga ühes taktis ning ei pane pahaks, et tema parklat kasutavad laulupeolised. Sina proovi ka vimmast üle saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jajah, su ostetud pakk küpsiseid on muidugi piisav õigustus oma auto terveks päevaks parkimiseks :D. Häbematust ei kuskil :D.

Kahtlemata võiks KUMU oma parkla laulupeo ajaks tasuliseks muuta või lindi ümber vedada, kui ta sooviks. Et ta seda ei tee, tähendab, et ta hingab laulupeoga ühes taktis ning ei pane pahaks, et tema parklat kasutavad laulupeolised. Sina proovi ka vimmast üle saada.

Mis vimmast?! Millest sa räägid??
Ma tahan, et linn oleks korras ja puhas, neid halajasalal parkijaid jätkub ilma laulutantsupidulistetagi. Ei pea otse ürituse ukse alla oma tõllaga sõitma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jeerum, jaksate ikka igal teemal kakelda. [Haigutus …]

Aga ülimalt normaalne kompromiss minu arust praegu.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 91 kuni 100 (kokku 100 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tallinnas Laagna tee kasutajad