Esileht Veebikonstaabel Tallinnas Pärnu mnt. ja Vineeri tn ristmik – foorid!

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tallinnas Pärnu mnt. ja Vineeri tn ristmik – foorid!

Postitas:

Palun seletage lahti sealsed foorituled suunaga linnast välja. Nt. põleb seal korraga punane tuli ja noolega otse roheline tuli. Ajab segadusse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui on roheline nool, siis võid ainult siis edasi sõita (juhul kui muidu on punane), kui vineerist ühtki autot ei tule – kui tuleb, siis sel hetkel on neil eesõigus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui on roheline nool, siis võid ainult siis edasi sõita (juhul kui muidu on punane), kui vineerist ühtki autot ei tule – kui tuleb, siis sel hetkel on neil eesõigus. [/tsitaat]
Täpsem oleks vist niipidi, et kui põhifooris punane ja lisasektsioonis põleb roheline NOOL siis sa võid küll sõita, aga pead andma kõigile teed?
Samas Pärnu mnt-l, politseimaja juures tagasipööret linna tagasi pimedas pole seda lisasektsiooni üldse näha ja nii pöörataksegi tagasi tegelikult LS rikkudes. Mõned lisasektsiooniga foorid on ehitatud selliselt, et fooride ümber on nn valge helkiv plekk, seda tuledevalguses ehk ikka näeb … ja saab aru, et lisaks põhifoorile on antud kohas ka lisasektsiooni foor.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud ristmikul on võimalik, et fooris süttib punane, aga lisasektsioon jätkab rohelisena põlemist. Seega tuleb lähtuvalt liiklusseaduse § 58 lg 4 tulenevalt anda taolises olukorras mis tahes teisest suunast tulevale sõidukile teed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see foor on ammuilma täiesti segane, vähemalt jalakäija vaatevinklist.
nt vahel on autodel 5 punase-rohelise tsükli vahetumist, aga jalakäijale pole selle aja jooksul mitteühtegi rohelist tulnud. ja kui roheline tuleb, siis jõuad vaevalt esimesest sõidureast üle, kui juba punane tuleb
(kas trammijuhtidel on tõesti õigus JUST süttinud jalakäija rohelist automaatselt punaseks muuta???)

mul on kooliajal alati hirm vaadata sellel ristmikul Ühisgümnasiumi lapsi liikumas, nad ei suuda seda haruldast rohelist ära oodata, loobuvad ja lähevad punasega.
see foor tuleks ammu välja vahetada

autoga ma sealt otse ei sõida, ainult pööran, aga siis on ka jama, samaaegselt autodele roheline ja autodega ristuval teel jalgratturitele-jalakäijatele ka. kusjuures linna poolt tulev j/j pööret tegevat autot ei näe, seal on pime nurk.
ise tean kohalikuna pööret tehes mida oodata, sest olen samas kohas mitu korda ratturina ohtlikku olukorda sattunud, aga \”võõrad\” ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ei ole Tallinna elanik võin väga mööda pakkuda. Aga Tartus on vähemalt osa jalakäijate foore, mis rohelise tule saamiseks tahavad nupuvajutust saada. Kusjuures roheline tuli süttib jalakäijale kiireimini kui nupu vajutab alla keegi ka vastas teepoolelt ja tee keskelt.

Aga liikluskorraldusega tegeleb Tallinna kommunaalamet, kui ma ei eksi, seega kaebuse peaks esitama neile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib ka Ühisgümnaasiumis ja tean, et eelmisel aastal pöördus kool lausa liikluspolitsei poole, sest fooris põles ainult punane tuli, mis roheliseks ei läinudki. Tean, et kevadel veel seda viga parandatud ei olnud. Kas nüüd, 1. septembriks on see foor korras, ei oska öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Veebikonstaabel Tallinnas Pärnu mnt. ja Vineeri tn ristmik – foorid!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.