Esileht Hobinurk Tallinnas spaahotelle?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Tallinnas spaahotelle?

Postitas:

Kas keegi on Kalev SPAs käinud pärast remonti? Kuidas on?
Või kas oleks veel mingit sellist veidi viisakamat spaahotelli Tallinnas?
Viimsi juba käidud nii mitu korda, et tahaks midagi muud seekord. Majutus peab ka olema (seetõttu Elamusspaad mitte soovitada, kuigi oli ka tore koht päevaks minna).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.tallinkhotels.com/et/tallink-spa-conference-hotel/aquaspa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Park Inn Radisson by Meriton.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.tallinkhotels.com/et/tallink-spa-conference-hotel/aquaspa

See on kisavaid soomlasi täis

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ju ei olegi, vähemalt minu maitsele mitte. Spaahotellilt ootaks korralikku valikut erinevaid protseduure, ujumisvõimalust, head restorani, ilusat idüllilist ümbrust jalutamiseks ja korralikku majutuspoolt, mitte sellist, mis meenutaks läbikäiguhoovi või haiglat…

Siis vähemalt maksaks asja eest.

/ninakaspreili

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Swissotelis on “spa”, seal on tegelikult lihtsalt soome saun ja aurusaun ning bassein. Ise olen võtnud saunaga toa ja hoolitsusi – logeleda basseini ääres, vahel hoolitsustel käia, toas ise saunas käia ja siis magama.

Radissonis on lobbys renditav saun, Radisson Olümpias viimasel korrusel.

Telegraafis on ka (väike) spa.

Balti jaama kõrval see kollane väga ilus maja tehakse spaahotelliks, aga see vist pole veel avatud.

Tallink Spa ei meeldinud üldse. Väga meeldib Viimsi 18+, seal on kahjuks hotelli osa lihtsalt väga halb.

Aga mis kõige olulisem punkt on? Saunade valik? Head hoolitsused? Hea basseini-ja lõõgastusala? Laste puudus? Selle järgi vast lihtsam soovitada.

(Pikalt hotellinduses töötanud ja vist tõesti kõik Eesti spaa-hotellid mitmeid kordi läbi käinud).

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 22:47; 16.01 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll Tallinn, aga piisavalt lähedal, kui autoga võimalik minna. Laulasmaa. Mitu korda olen käinud ja olen väga rahul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks ka soovitanud Laulasmaad (kui asukoht sobib), aga sellepärast palusingi täpsustust, mida täpselt spasse otsima minnakse. Basseiniala pole just lõõgastumiseks, seal võib olla ka palju lapsi ja peresid. Soovitaksin kindlasti võtta toa peamajja, mitte kõrvale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 22:47; 16.01 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotelli broneerimine – https://agoda.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hotellis seal ei ole olnud, aga sauna/spa osa üks väheseid kus külm ei olnud. Koroona aegne kogemus küll puudub, ei ole enam käinud.

https://spahotellavendel.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toila Welness spaa, kuhu lapsed ei ole isegi lubatud. Sealt saab soovi korral ka termidesse minna ja tagasi.

see on Tallinnas või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Park Inn Radisson by Meriton.

Ma ei soovitaks seda, tulime esimest ja ilmselt viimast korda siia. Üks pool hotellist oleks nagu maha jäetud, üsna külm sealt hommikumantlis nt spaasse minna, hommikusöök suht nigel (võrreldes teiste kohtadega), õhtu poole spaa osas basseini osa üsna pime (ei tea kas hoiavad valguse pealt kokku).

Kui soov nt ilma lasteta minna siis Metropol Spa, super koht. Lastega koos minna siis nt Tallink spa on väga mõnus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Metropol Spad kiidetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kalev Spa-s ööbinud ei ole, aga Saunaoaas on väga mõnus, privaatne, vaikne. Mul oli päevaspa kinkekaart, kuhu kuulus ka 60-min hoolitsus, kehakoorimine ja massaaz, millega jäin samuti väga rahule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Tallinnas spaahotelle?