Esileht Hobinurk Tallinnast Hurghadasse lendajad

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Tallinnast Hurghadasse lendajad

Postitas:

Lihtsalt olen viimasel ajal mõtlema hakanud,kuidas on inimestel julgust lennata 30a vanuse boeinguga?
Minus tekitaks see ikka korralikku kõhedust ja isegi tasuta sellises vanuses lennuki peale,mida kasutanud selle aja vältel 20 erinevat lennufirmat ei roniks.
Kas inimesed pigem ei oska otsida lennuki vanust ja lennufirma täpsemaid andmeid?
Hetkel räägin getjet airlines lennukitest, isegi smartlynxi sarad on ju 10 aastat nooremad 🙂

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.12 14:51; 14.12 14:56; 14.12 15:03; 14.12 15:05; 14.12 15:06; 14.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana sa ise oled?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas minu vanus siinkohal asjasse puutub?
Lihtsalt hirmutav,et kliente selliste vanade risudega sõidutatakse.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.12 14:51; 14.12 14:56; 14.12 15:03; 14.12 15:05; 14.12 15:06; 14.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et sa ise ei tea lennundusest tuhkagi, milleks siis siia targutama tulla? Oskad sa ehk öelda, palju Smartlynxil ja Getjetil üldse endal lennukeid on? Palju nad neid liisivad? Ja mis ettevõte see Getjet Airlines on, millega tegeleb?
Ei arvanudki, et sa tead ja vahet teed.
Samuti, 20-aastane lennuk ei võrdu nt 20-aastane auto.

Hiljutine lennuõnnetus Aasias juhtus mõni kuu vana lennukiga, lihtsalt infoks sulle.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

a kui vanad lennukid sharmelisse sõidavad? mõtlen just tallinnast väljuvaid. ja kui keegi tark veel ütleks kaua sinna lendab, siis oleks küll väga tänulik. kasutan teemat ära.

hurgadasse olen küll lennanud ka, aga kui midagi ei tea, siis nagu ei oska kartagi. ega väike hirm on ikka sees, nagunii, siin alles ju tuttuus lennuk kukkus alla.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 14:58; 14.12 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen suur lennundusfänn ja loomulikult annab ka flightradar ja planespotters kiire info lennuki vanuse ja muude näitajate kohta-eriti reaalajas jälgides.
Sharmi lendab ainult smartlynx.
Googeldage näiteks smartlynx fleet age ja tuleb kohe lennukipark koos vanustega kenasti välja.
Smartlynxi lennukite vanus ca 18-28 aastat.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.12 14:51; 14.12 14:56; 14.12 15:03; 14.12 15:05; 14.12 15:06; 14.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi pole garantiid,et uus lennuk alla ei kuku. Ma reisin tihti wizz ja ryanairiga. Nende vanimad lennukid ca 8-9 aastat ja uuemad alles paari kuu vanused.
See next generation boeing 738 tundub peale seda hiljutist õnnetust küll veidi hirmutav.Pole saanud kaua käigus olla ja kõik vead pole ilmselt välja tulnud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.12 14:51; 14.12 14:56; 14.12 15:03; 14.12 15:05; 14.12 15:06; 14.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sharmi lendab ca 4 tundi ja 30 minutit

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.12 14:51; 14.12 14:56; 14.12 15:03; 14.12 15:05; 14.12 15:06; 14.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otse loomulikult ei liisi ei getjet ega ka smartlynx uusi lennukeid!
Nalja teed?
Neile jäävad teiste lennufirmade poolt ära retsitud lennukid 🙂
Sealt ka ju see kõrge iga,kas mitte pole nii?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.12 14:51; 14.12 14:56; 14.12 15:03; 14.12 15:05; 14.12 15:06; 14.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa jällegi aru, kes tänapäeval úldse peale Venemaa venelaste sinna julgeb/tahab sōita? Masendavalt ebasōbralik ja räpane keskkond lisaks risk sattuda terroristide kätte vōi mōnes tänava pommiplahvatuses vigastada/surma saada. Ainult vene ruletti armastav inimene suudab sellises kohas “puhata”.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.12 17:12; 14.12 23:33; 15.12 12:31; 18.12 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa jällegi aru, kes tänapäeval úldse peale Venemaa venelaste sinna julgeb/tahab sōita? Masendavalt ebasōbralik ja räpane keskkond lisaks risk sattuda terroristide kätte vōi mōnes tänava pommiplahvatuses vigastada/surma saada. Ainult vene ruletti armastav inimene suudab sellises kohas “puhata”.

kõik on õige. aga kust sa praegusel aastaajal saad sooja sama odavalt ja lähedalt?
samuti olen armunud punasesse merre (värvikalad, soolasus ja smaragdrohelised soojad kohad). läheks hea meelega ka taisse või goasse – aga kahjuks ei kannata nii pikka lennureisi välja. 5 tundi on tõesti viimane piir lennata.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 14:58; 14.12 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa jällegi aru, kes tänapäeval úldse peale Venemaa venelaste sinna julgeb/tahab sōita? Masendavalt ebasōbralik ja räpane keskkond lisaks risk sattuda terroristide kätte vōi mōnes tänava pommiplahvatuses vigastada/surma saada. Ainult vene ruletti armastav inimene suudab sellises kohas “puhata”.

kõik on õige. aga kust sa praegusel aastaajal saad sooja sama odavalt ja lähedalt?

samuti olen armunud punasesse merre (värvikalad, soolasus ja smaragdrohelised soojad kohad). läheks hea meelega ka taisse või goasse – aga kahjuks ei kannata nii pikka lennureisi välja. 5 tundi on tõesti viimane piir lennata.

No ma ei tea, kas hindad enda elu 400€ vääriliseks! Vōi paned 100-200€ juurde ja leiad muu koha.
Nōukogude Liidu ajal ei saanud “sel ajal” üldse kuhugi sōita. Kōik 4 aastaaega olime oma “kallil kodumaal” ja ei surnud keegi d vitamiini puudusesse ega päikesepuudusesse. Nüüdsel rahavōimu ajal vaja kōigil teistele näidata mida keegi teha saab ja kuhu minna. Saaks juba üle sellest tōusiklikusest.
Käiks siis üle aasta soojamaa puhkusel, kui igal aastal käib üle jōu aga oma eluga riskida tundub mulle küll pentsik.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.12 17:12; 14.12 23:33; 15.12 12:31; 18.12 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mai jaksa vaadata inimesei kes lihtsalt targutavad mingi teema üle ja tahavad ninatarka mängida. Ja teemaalgataja eriti – Smartlynx ja getjet ? Oled leidnud kaks lennufirmat ja nüüd räägid ?

Smartlynxil on vanad lennukid ( üldiselt 29a vanused ) airbus A320-ed. Smartlynxi lennuohutus on samuti alla igasuguse normi, kuid mahub veel EU liidu nõuetesse. Istmevahe on nii väike, et ilma jagadeta inimesele piisab ja tõenäosus, et su lend ei hiline on 0% – tihti on hilinemised ka päevade pikkused. Palun kallid kaasmaalased, Kui teie elu veel veidikenegi armas on, HOIDUGE sellest firmast !!
Ma saan aru, et see on odav aga kui sa faking reisid, siis reisi normaalselt, ära tee mingit elusurma peale minevat reisi 30 aastas vanas peldikus.
Lehel trip.ee leiab vahel väga hea hinnaga lende üle maailma algusega Eestist.

Lufthansa ja Finnairi kasutades võid alati kindel olla, et su puhkus läheb korda.
Palun inimesed ÕPPIGE sellest kommentaarist ja ÄRGE MINGE smartlyxi sittasid pakettreise ostma… saage aru juba !!

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 00:03; 15.12 17:00; 26.12 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu smartlynksi lennukit alla on kukkunud?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 11:46; 15.12 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu smartlynksi lennukit alla on kukkunud?

Sa ei saa aru, et teenus selle raha eest on ikka liiga halb ja üle makstud?
Mitu Lufthansa lennukit on sama aja jooksul, kui smartlynks on eksisteerinud alla kukkunud? Non.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.12 17:12; 14.12 23:33; 15.12 12:31; 18.12 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ei räägi teenusest. Me räägime lennukite vanusest.
Mina ei kiida ega laida lufthansat. Mina küsisin, et mitu smartlynksi lennukit on alla kukkunud (kuna nad on ni vanad).

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 11:46; 15.12 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks smartlynx tuli alla mõned meetrid enne lennurada, kuna mõlemad mootorid lakkasid töötamast. ( Märk lennuohutusest !! ) Kuid kuna piloodi ülioskuslikule maandumisele keegi surma ei saanud ( ja juhuslikult juhtus se sel lennul, kui pardal oli smartlynxi vanim lennuinstruktor )
Viskasin sellele lennukile ka lennujaamas pilgu peale, lennuk on Airbusi poolt maha kantud.

Niiet veel surmaga lõppenud õnnetusi pole. Aga milleks ikkagi riskida ?
Minu isiklik arvamus on, et Smartlynx läheb lähiajal pankrotti, sest ühe A320e täielik kaotamine on neile majanduslikult väga suur löök ja nii väikesel lennufirmal nagu nemad on see meeletu probleem, sest neil on kokku alla 10e lennuki.
Ja ausalt öeldes, rahva huvides see parem oleks ka.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 00:03; 15.12 17:00; 26.12 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed lihtsalt ei tea, millega nad lendavad. Mingi lennuk on, tiivad küljes, küll lendab.
Nüüd talvehooajal saame jälle iga nädal Õhtulehest lugeda kuidas eestlased kuskil lennujaamas teadmatuses istuvad ja virisevad, et nende lend ei välju.
Normaalsete lennufirmade lennukite keskmine vanus on 5-10 aastat, mitte 30 aastat.
Eriti hull kui lennukeid on vahepeal kuumas ja niiskes kliimas kasutatud – rooste sööb seespoolt nii, et väljast midagi näha pole.
Ja kõik, mis liigub, see kulub. Tavaliselt on nii vanad lennukid kasutusel kuskil Aafrika riikides.

See on meie reisikorraldajate ahnus, et nad tellivad neid 30 aastat kümnete erinevate firmade käest läbi käinud ja kes teab kuidas ja kus hooldatud lennukeid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/skandinaaviast-parit-naisturistidel-loigati-marokos-kori-labi?id=84780773
Pole küll see kant aga ka üks eestlaste sihtkohti soojamaa reisina. Meie President vist teadis midagi ja jättis sinna reisi ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.12 17:12; 14.12 23:33; 15.12 12:31; 18.12 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/skandinaaviast-parit-naisturistidel-loigati-marokos-kori-labi?id=84780773

Pole küll see kant aga ka üks eestlaste sihtkohti soojamaa reisina. Meie President vist teadis midagi ja jättis sinna reisi ära.

Kõik teavad, et öösel ei tasu sellistel maadel üksi võõrastesse kolgastesse kondama minna. Ennegi on jamasid juhtunud.
Presidendi visiit ei puutu küll kuidagi siia.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiire googeldus: https://foorum.perekool.ee/teema/tallinnast-hurghadasse-lendajad/ näitab, et nõudlust on. Sestap kardan, et enamik sellise asja pärast ei muretse. Teine asi on see, et rahvusvaheline lennuamet on meil põhjusega olemas. Sama võiks küsida, et miks keegi julgeb vana mossega sõita – usaldusväärne ja töötab.
Ma just ei julgeks lennata sellise lennukiga, mis on alles töösse pandud ja mis pole end korralikult sisse töödanudki…
Ma arvan, et kui mõtled juba lennuki vanuse jms murede peale, siis pole mõtet puhkama sõitagi. See stress sinna ja tagasi lendamiseks pole seda väärt 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt olen viimasel ajal mõtlema hakanud,kuidas on inimestel julgust lennata 30a vanuse boeinguga?

Minus tekitaks see ikka korralikku kõhedust ja isegi tasuta sellises vanuses lennuki peale,mida kasutanud selle aja vältel 20 erinevat lennufirmat ei roniks.

Kas inimesed pigem ei oska otsida lennuki vanust ja lennufirma täpsemaid andmeid?

Hetkel räägin getjet airlines lennukitest, isegi smartlynxi sarad on ju 10 aastat nooremad ????

Statistika järgi on autosõit kordades ohtlikum. Kuidas sa julged üldse istuda bussi või autosse, teades, et oht on NIIVÕRD suur võrreldes lendamise ohtudega? Lennukid läbivad enne igat lendu kontrollli, kas sina kontrollid igat autot või bussi, millesse istud. Küsid ikka, kas autojuht on just vahetult käinud kontrollis ja auto on korras. 1 kord aastas ülevaatus ei lähe ju ometi arvesse, eriti kui on tegemist kasutatud autoga ?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mai jaksa vaadata inimesei kes lihtsalt targutavad mingi teema üle ja tahavad ninatarka mängida. Ja teemaalgataja eriti – Smartlynx ja getjet ? Oled leidnud kaks lennufirmat ja nüüd räägid ?

Smartlynxil on vanad lennukid ( üldiselt 29a vanused ) airbus A320-ed. Smartlynxi lennuohutus on samuti alla igasuguse normi, kuid mahub veel EU liidu nõuetesse. Istmevahe on nii väike, et ilma jagadeta inimesele piisab ja tõenäosus, et su lend ei hiline on 0% – tihti on hilinemised ka päevade pikkused. Palun kallid kaasmaalased, Kui teie elu veel veidikenegi armas on, HOIDUGE sellest firmast !!

Ma saan aru, et see on odav aga kui sa faking reisid, siis reisi normaalselt, ära tee mingit elusurma peale minevat reisi 30 aastas vanas peldikus.

Lehel trip.ee leiab vahel väga hea hinnaga lende üle maailma algusega Eestist.

Lufthansa ja Finnairi kasutades võid alati kindel olla, et su puhkus läheb korda.

Palun inimesed ÕPPIGE sellest kommentaarist ja ÄRGE MINGE smartlyxi sittasid pakettreise ostma… saage aru juba !!

Minul viimane kehv kogemus Ryanairi lennukiga. Tõsimeeli arvasin, et kukume alla või lennuk laguneb õhus ja elu lõppebki seal lennukis. Üks venelanna tegi ka korduvalt ristimärki ette ja oli näha, et liimist lahti inimesi oli veelgi. Ka lennusaatjad olid närvilised. Esimest korda lendasin Ryanairiga. Enam vist ei julgegi. Varem reisinud korduvalt, lennanud näiteks Turkish airlines-ga ja Egiptuses ka mingi paketiga käinud, lend oli stabiilne ja hirmu polnud.
Talvel tõesti muud lähimat sooja kohta polegi, kui Egiptus. Mina ei kannata ka üle 5 tunni lendu välja ,nagu siin üks postitajagi. Liigesed ei pea vastugi, liigeshaigus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ryanair on turvalisuse koha pealt heal positsioonil, küll aga ei soovita ma sellega lennata, sest selle lennu kvaliteet annab soovida. Istmevahe on naeruväärne, istmed ülimalt ebamugavad, iga väiksemagi asja eest maksad ja lisaks pole pardateenindajad ka just kõige viisakamad. Aga ohutus on Ryanairil heal tasemel
Näiteks paar kuud tagasi tormiga kui Ryanairi 737-800 hakkas Tallinna maanduma toimus haruharva esinem tuulenihkumine aga piloot suutis kuidagi kontrolli saavutada ja maanduda ohutult Helsingis. ( Tegu oli Bergamo lennujaamast tulnud Ryanairi lennukiga ). Kui vaadata ajalugu, siis praktiliselt alati on tuulenihkumine põhjustanud õnnetuse, seekord aga mitte tänu Ryanairi piloodi üliedukale maandumisele.
Seega ohutus on neil hea, kvaliteeti praktselt pole.
Ikka ja jälle soovitan silma peal hoida trip.ee lehel ja seal ikka tuleb tihti soodukaid Lufthansale ja Finnairile. Sel juhul saad puhkusest ka rõõmu tunda
Ps! Ja kindlasti hoiduda meie enda kodufirmast Nordicast, mis teeb isegi Ryanairile silmad ette

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 00:03; 15.12 17:00; 26.12 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ps! Ja kindlasti hoiduda meie enda kodufirmast Nordicast, mis teeb isegi Ryanairile silmad ette

juba enne kui olin su postituse lõpuni lugenud, tahtsin kommenteerida, et minu hinnangul ei ole nordica millegi poolest parem kui ryanair. seega jah, ryanair ei ole sugugi kõige hullem, eriti kui low budget vedajaid vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen käinud vist 10x egiptsuses – ühe korra jah viibis sealt tagasilend 4 tundi, mõnulesime selle aja rannas hoopis.
Kui otselende teeksid muud lennufirmad – siis lendaks küll, aga lastega on lihtne – lähed Tallinnas peale ja oled 4,5 tundi hiljem kohal. Võtame 5* hotelli ja kõik hinnas, naudin puhkust täiega, käime snorgeldamas, ujume, päevitame.
http://www.suslem.eu/Lennuonnetused.html vaadake ise, mis lennufirmadega lennuõnnetusi juhtub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus selline insident ryanairiga aset leidis?
Ma ise lendan ryaniga tihti ja varsti mitme ümberistumisega kanaaride reis ees.
Alati on olnud positiivsed kogemused.
:O

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Hobinurk Tallinnast Hurghadasse lendajad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.