Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: .

Postitas:
Kägu

.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kannata täna veel ära, homsest saabub inimeste ilm jälle.

+19
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõmba kardinad või rulood ette ja täiesti talutav. Aknad ava alles õhtul.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jumal küll, üks päev on soojem ilm ja jube virin.
Aknapoes müüakse, mitte perekoolis.

+19
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on ilmselt selle suve viimane palav ilm, kannata ära.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina lasin panna päiksekaitse klaadsidega aknad, sain plastost.

http://www.plasto.ee/materjalid/klaaspakett/paikesekiirgus/

Üldiselt, guugelda: kui ei taha tervet akent vahetama hakata, siis saab panna olemasolevale klaasile ka nanokile peale https://www.solarsolutions.ee/et/hinnakiri/hinnakiri-3

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas see kile valgust ka vähendab ja kuidas üldse aknal välja näeb?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kile kohta ma ei tea, kui ta on nano, siis järelikult ikka väga õhuke. Mul on tavaline päikesekaitse klaas, see on hästi õrnalt roheka tooniga. Kui päike läbi klaasi paistab, siis õige pisut annab soojust läbi, võrreldes tavalise klaasiga kindlasti mingi 70% vähem. Mul on üks vana klaasiga aken alles, käisin käega katsumas.

Päikselise ilmaga on toonitud klaasiga toas selline sumedam toon, aga ikka päris päikseline. Siiski ta on nagu murtud valgus, ei ole nii terav kui varem. Valgusekadu on pigem aimatav, mitte selgelt arusaadav. Väljastpoolt vaadates on rohkem näha, et klaas on toonitud, aga muidugi ei ole see päris peegelefekt. Selline rohekas õrn toon on klaasil sees.

Kindlasti saaksid minna kuskile salongi kohale ja näidist vaadata. Mina olen igal juhul rahul sellega, et aknaid vahetades päiksekaitse lasin panna. Supermõnus.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen igal juhul rahul sellega, et aknaid vahetades päiksekaitse lasin panna. Supermõnus.

Mina ei paneks!
Päikest ja suvesooja on meil niigi vähe: korralikku suve mõned kuud vaid aastas! Ok, eelmine aasta oli erand, aga siiski.
Nii mõnus on nt. varakevadine Päike, kui see juba märtsis kiirgab tuntavat lisakütet..

Aga eks igale oma! 🙂

+7
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on magamistoas peegelkile ja seal toas on tunduvalt pimedam kui teistes. Veidi jahedam muidugi ka.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei paneks!

Päikest ja suvesooja on meil niigi vähe: korralikku suve mõned kuud vaid aastas! Ok, eelmine aasta oli erand, aga siiski.

Nii mõnus on nt. varakevadine Päike, kui see juba märtsis kiirgab tuntavat lisakütet..

Aga eks igale oma! 🙂

Elutingimused on ju erinevad.
Mina elan roheluse (puud, põõsad) keskel esimesel korrusel ja minu tütar viiendal korrusel. Mul ei paista isegi kõige kuumemal suvepäeval sellist eredat valgust tuppa kui minu tütrel pilves päeval. Seega mina täitsa mõistan inimesi, kes tahavad aknaid tumendada – ka tumendatult on nende tubades valgust rohkem kui minu omades tavaklaasidega.

+4
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )