Esileht Kodunurk Taluvõi- hoiate milles?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Taluvõi- hoiate milles?

Postitas:

Tarbime vaid taluvõid. Aga ma ei ole suutnud välja nuputada,milles lahtist pakki hoida. Praegu on lihtsalt ümbrispaberiga,aga see on kole.
Kuidas teil kodus?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis suhtes see taluvõi teistsugune või on? Või on loomulikult võitoosis.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 09:30; 17.01 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimest korda kuuled, et on sellised asjad olemas nagu võitoosid?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul väga rumal küsimus, nimelt otsin just võitoosi, kuskohast te soetanud selle olete?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 10:23; 17.01 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või on võitoosis. Korraga 1/3-1/2 pakki panen.

 

Võitoose saab osta ikka kauplusest. Sealt, kus muidki lauanõusid(tasse, taldrikuid jne), isegi meie COOP müüb. Osa on portselanist (vanasti kuulusid nn serviisi koostisse, mulle u 30a tagasi kingiti), osa plastist. Kaanega kas piklik, ümmargune või kandiline selline alus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või on võitoosis, leidsin Tallinna Kunstkeraamika tehase pakutavast ühe sobiva kujundusega variandi ja see on kasutusel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või on võitoosis. Korraga 1/3-1/2 pakki panen.

Võitoose saab osta ikka kauplusest. Sealt, kus muidki lauanõusid(tasse, taldrikuid jne), isegi meie COOP müüb. Osa on portselanist (vanasti kuulusid nn serviisi koostisse, mulle u 30a tagasi kingiti), osa plastist. Kaanega kas piklik, ümmargune või kandiline selline alus.

Ei ma saan aru küll et ikka kauplusest saab osta jah. Olen vaadanud Rimist ja Prismast, aga ei ole näinud. Mõtlesingi just seda piklikku portselanist, aitähh, vaatan Coopist ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 10:23; 17.01 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võitoosis hoian võid. Olen ostnud sisustuspoodidest, nt Home For You, Apelsin. Laatadel pakuvad oma kaupa väikesed keraamikategijad, enamasti on neil ka võitoosid. Kui elad kohas, kus on aktiivne asumigrupp FB-s, siis seal ka pakuvad väikesed tegijad oma tooteid.

Natuke vist peab otsima tõesti, eriti kui tahaks midagi kena endale laua peale. Mäletan, kui paar aastat tagasi vana võitoos katki läks, siis käisin suures kaubanduskeskuses mitu sisustuspoodi läbi, enne kui ühest meeldivad võitoosi leidsin.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 10:57; 17.01 14:39; 17.01 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võitoosid ja suhkrutoosid on kaup, mida peab kaua otsima, enne kui midagi endale meeldivat leiad.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nagu pakist poe ostan, nii selles samas ümbrispaberis ongi. Või on küll kodus olemas, aga ise ma võileibu ei söö, lapsed mõnikord teevad juustusaia, siis määrivad võid natuke alla. Pudru sisse panema. Ei ole hakanud võipaki jaoks mingit eraldi topsi või nõud otsima. Selle paberi sees säilib ju täiesti normaalselt külmkapis. Kui pudru peale või võileivale panna, siis keeran paberi lahti ja pärast voldin jälle kokku ja külmkappi. Võib-olla, kui iga päev mitu korda päevas võid sööks, siis tõesti ostaks võitoosi või midagi, aga ei ole ju seda kellelgi kuskil eksponeerida.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 12:04; 17.01 19:32; 17.01 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võitoosis hoian, sõbrannal mäletan oli see plastmassist, läbipaistev, mul portselanist, peal suurelt kiri butter. Mees ostis, sest neil oli kodus ka võitoosis. Algul olin ka kõhklev, meie peres pole kunagi võitoosi olnud, hoidsin võid originaalpakis, aga tüütu oli see, ikka läks see paberiga mätsimine lõpuks mäkerdamiseks ja seal võid lõigates paber katki jne. Ja kuna olen igahommikune võileivasööja, siis tarbin võid iga päev, nii et minusugustele kasulik asjandus.

Natuke sarnaneb sellele kujutisele, aga sile ja mitte nii kõrge, savihall

https://www.hansapost.ee/et/kodu-ja-kook/koogitarbed-ja-lauanoud/fryderyka-voitoos-porcelana-krzysztof_79b0e1e0/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võitoosis on sellepärast hea hoida, et panen korraga pool pakki või isegi vähem sinna sisse ja see on kogu aeg laua peal. Nii on või pehme ja hea määrida. Külmutuskapist võttes on ju kõva, ei saa määrida. Toidu sisse või pudru silmaks sobib ka külmutusest võetud või.

Muidugi on lihtsalt ilus, kui on kena võitoos laua peal, mitte mingi paberis känkar. Tulin lihtsast kodust ja endal oli algul ka või lihtsalt laua peal. Nüüd ei kujutaks nii enam ettegi.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 10:57; 17.01 14:39; 17.01 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul plastist tupperware võitoosis. Pool kuni veerand pakki korraga laual soojas. Koos puust võinoaga. Kuna lapsed lõhkusid mitu ilusat keraamilist järjest ãra. Nüüd nad suured, peaks vist taas miskit ilusamat otsima…

Tallinna keraamikatehasel on kaubanduskeskustes poed, neil on väga ilusad. Ülemistes näiteks.

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 15:22; 18.01 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult külmkapis hoian ja ikka pakendis. Kusagile määrin väga harva, aga siis saan ka selle külmaga hakkama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea hinnaga saab tihti kohtadest,kust ei oska otsidagi tihti peale. Kaubamajas on ka kindlalt

https://www.k-rauta.ee/p/voikarp-keraamiline-19-5×15-cm/37xs?mtd=search&pos=regular&src=searchnode

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 18:27; 18.01 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul väga rumal küsimus, nimelt otsin just võitoosi, kuskohast te soetanud selle olete?

Minul kasutusel olev võitoos on ostetud Kaubamajast. Valides oli oluline, et oleks masinpestav.
Hiljuti käisin Tallinnas Nõmmel asuvas Helina Tilk vabrikupoes, ka seal olid võitoosid olemas, käsitsi maalitud portselanist.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 09:30; 17.01 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võitoosis on sellepärast hea hoida, et panen korraga pool pakki või isegi vähem sinna sisse ja see on kogu aeg laua peal. Nii on või pehme ja hea määrida. Külmutuskapist võttes on ju kõva, ei saa määrida. Toidu sisse või pudru silmaks sobib ka külmutusest võetud või.

Muidugi on lihtsalt ilus, kui on kena võitoos laua peal, mitte mingi paberis känkar. Tulin lihtsast kodust ja endal oli algul ka või lihtsalt laua peal. Nüüd ei kujutaks nii enam ettegi.

Maitsed on ikka nii erinevad, see toasoojas pool päev või päeva hoitud või on üsna jäle. Nii harva, kui ma võileiba üldse teen, siis pigem võtan kõva või ja sealt lõikan imeõhukese liistaka leivale.

Kui tihti neid võileibu su pere siis teeb, et või kogu aeg laual on? Hommikust õhtuni? Meil läheb 4-5 hommikul nädalas pudru sisse, siis sobib otse külmikust võetud. Võileiva isu tuleb mul u kord kuus, lapsed teevad 1-2 x nädalas endale ühe võileiva, kui sedagi.

See mitu tundi toasoojas seisnud või ei maitse ju enam samamoodi kui parajalt kõva või. Mu emal on ka see komme, et või köögis kapi peal, see sulanud ja lössis asi ei ole midagi, mida tahaks võileivale määrida enam.

Ilmselt on ka erinev suhtumine köögi laual/tööpinnal hoitavatesse asjadesse üldse. Ma eelistan seda, et asjad pannakse kappi ja oma kohale ära, kui söödud, mitte ei vedele päev otsa laual. Nii et keegi võileiba tahab, võtab leiva, või jmt, teeb võileiva ära ja seejärel koristab enda tagant, st paneb asjad jälle ära.

+12
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 12:04; 17.01 19:32; 17.01 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võitoosis. Täpsemalt enamasti on uue paki puhul osa pakki võitoosis ja suurem osa teise karbiga külmikus. Välja lauale tervet pakki meil tõsta korraga vaja pole, aga kui lapsi oli rohkem, siis oli (peaaegu) terve pakk võitoosis. L-P söödi see juba ammu enne õhtusööki ära. Muudel päevadel rändas teinekord ikka tagasi külmikusse, paraku.

Muide, see pidev laualt külmikusse tahkuma ja tagasi lauale pehmenema tõstmine rikub või maitset oluliselt enam, kui see, kui ta 5-8 tundi köögis laual seisab. Seepärast võikski võitoosi panna vaid ühe päeva võikoguse. Üldse kõiki piimatooteid on tergem minimaalne arv kordi soojendada-jahutada-soojendada-jahutada-soojendada-jahutada. Seeõttu on ka kohvikoore-peredel kaval koorepakki mitte lauale tõsta, kasutada kaunist koorekannu. Ega need serviisinõud omal ajal mitte asjata pole välja mõeldud 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mitu tundi toasoojas seisnud või ei maitse ju enam samamoodi kui parajalt kõva või

Just seepärast on või pigem väiksemõõdulises toosis ca 1/4 pakist, mis saab päevaga-kahega ära kasutatud 5 inimese peale. Lisan: ja selle toosiga käib siis või edasi-tagasi külmkappi ja lauale (söögi ajal lauale, pärast tõstan külmkappi). Ülejäänud pakk on külmikus.

Mitu kraadi sul toas on, et või on nii hullult lössis ja sulanud?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mitu tundi toasoojas seisnud või ei maitse ju enam samamoodi kui parajalt kõva või

Just seepärast on või pigem väiksemõõdulises toosis ca 1/4 pakist, mis saab päevaga-kahega ära kasutatud 5 inimese peale.

Ülemäära sulanud on ta ju ikka ega maitse hästi, vahet pole, kas hoiad toasoojas päev otsa 1/4 pakist või 1/2 või tervet pakki. Kirjutad koguni, et päev-kaks on see või sedasi toasoojas. Miks ometi? Isegi kui kõik pereliikmed söövad suvalistel aegadel, peaks nad ju ometi võimelised olema enda järel asju ka kappi tagasi panema.

Määrimiskõlbulikuks saaks hommikusöögiks ka nii, et ärkad, võtad välja, selleks ajaks, kui pere on pesus käinud ja valmis endale võileibu tegema, ongi veidi pehmemaks läinud, pärast paned külmikusse tagasi, selleks et määrida saaks leivale, ei pea või ju otseselt pehme olema. Osad poes müüdavad taluvõid on väga hästi määritavad ka veidi aega pärast külmikust väljavõtmist. Milleks kogu päeva võid laual hoida? Teatud sulamishetkest on see ju jälk, mitte enam maitsev taluvõi.

Võib-olla ma ei taba tõesti seda või kogu päeva laual hoidmise mõtet, kuna ma ei söö võileibu eriti. Aga mõte sulanud ja lossis võist, mida 1-2 päeva toatemperatuuril köögilaual hoitakse, ajas praegu küll südame pahaks. Kõva ja külm taluvõi leival maitseb mulle väga (kui tuleb musta leiva ja või isu), aga sellist päeva otsa soojas hoitud võid ei tahaks küll leivale panna.

+11
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 12:04; 17.01 19:32; 17.01 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võitoosis on sellepärast hea hoida, et panen korraga pool pakki või isegi vähem sinna sisse ja see on kogu aeg laua peal. Nii on või pehme ja hea määrida. Külmutuskapist võttes on ju kõva, ei saa määrida. Toidu sisse või pudru silmaks sobib ka külmutusest võetud või.

Muidugi on lihtsalt ilus, kui on kena võitoos laua peal, mitte mingi paberis känkar. Tulin lihtsast kodust ja endal oli algul ka või lihtsalt laua peal. Nüüd ei kujutaks nii enam ettegi.

Maitsed on ikka nii erinevad, see toasoojas pool päev või päeva hoitud või on üsna jäle. Nii harva, kui ma võileiba üldse teen, siis pigem võtan kõva või ja sealt lõikan imeõhukese liistaka leivale.

Kui tihti neid võileibu su pere siis teeb, et või kogu aeg laual on? Hommikust õhtuni? Meil läheb 4-5 hommikul nädalas pudru sisse, siis sobib otse külmikust võetud. Võileiva isu tuleb mul u kord kuus, lapsed teevad 1-2 x nädalas endale ühe võileiva, kui sedagi.

See mitu tundi toasoojas seisnud või ei maitse ju enam samamoodi kui parajalt kõva või. Mu emal on ka see komme, et või köögis kapi peal, see sulanud ja lössis asi ei ole midagi, mida tahaks võileivale määrida enam.

Ilmselt on ka erinev suhtumine köögi laual/tööpinnal hoitavatesse asjadesse üldse. Ma eelistan seda, et asjad pannakse kappi ja oma kohale ära, kui söödud, mitte ei vedele päev otsa laual. Nii et keegi võileiba tahab, võtab leiva, või jmt, teeb võileiva ära ja seejärel koristab enda tagant, st paneb asjad jälle ära.

Lugesin ja tahtsin oksendada. “Mina olen ikka nii tubli, aga kõik need teised, kes ei ole nagu mina, on täielikud matsid. Fui!” – täpselt selline suhtumine kumab läbi igas sinu postituses ja mitte ainult selles teemas. Oled sa kunagi mõelnud, et küsimustele saab vastata ka teisi maha tegemata ja ennast upitamata? Et näiteks kui küsitakse, kus hoiate võid, siis lihtsalt vastadki, et originaalpakis ja külmkapis, ning ei pea sealjuures epistlit selle kohta, kuidas sinu meetod on kõigist teistest peajagu üle? Päris õudne võib olla sinu tutvusringkonda kuuluda, päevast päeva ilmselt ainult õpetad teisi õigesti elama.

+8
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või on ju 82% rasva, see ei lähe halvaks kuigi kiiresti. Selleks, et või läheks rääsuma, peaks ta suvel kuumade ilmadega mitu päeva laual olema. Kui ta nagu hakkab laiali valguma. Meie kodu tavaliselt ajal on tavaliselt 21-22 kraadi soe, sellega ei sula või nii ära, et hakkaks oma vormi kaotama. Minule see või sobib, mis on isegi 3-4 päeva laual olnud. Siis saab teda ka ilusa õhukese kihina määrida, ei pea pakse viilakaid lõikama. Nädala sees sööme hommikuti võileibu igal hommikul, kuna kõik tõusevad ja söövad eri aegadel ja niiviisi eri aegadel söömiseks sobivad võileivad kõige paremini. Nädalavahetuse hommikutel sööme koos, siis teeme putru, omletti või pannkooke.

Mulle meenub see teema, kus mitmed rääkisid, et viskavad parim enne tähtaja ületanud tooted minema ilma isegi maitsmata, kas need veel kõlbaks. Või koostis on ju juba selline, et see ei lähe tavalistes toatingimustes paari-kolme päevaga halvaks. Kui kellelegi meeldib väga soe tuba, on kodus kogu aeg 28-30 kraadi, siis võib-olla tõesti.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 10:57; 17.01 14:39; 17.01 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian võid Tupperware võitoosis. Korraga panen terve paki võid toosi. Või on külmkapis ja võileibu teeme peaaegu iga päev, lõikame noaga õhukese viilu võid või siis tõstan veidi varem kapist välja, et oleks parem määrida. Lahtises pakis hoides tuleb minu meelest võile (ja ka teistele asjadele) külmkapimaitse juurde ning muutub ka värv, seega kõik juustud-vorstid jms käivad meil külmkappi plastikkarpidega, kui originaalpakendit ei saa enam piisavalt õhukindlalt sulgeda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on nõuk aegsed võitoosid (vähemalt 1 selline, aga kahtlustan et rohkem). Võitoosid mis mul on on sellised suured ja lahmakad, võtavad külmikus liiga palju ruumi ja pole nii kindlat suletavad kui mingi määrdevõi karp. Või panen tavaliselt tühja pestud võideksi vms karpi. Lahtises pakis võib jah mingi muu maitse juurde võtta (üritan hoida mitte tugevalõhnalisi toiduaineid avatuna külmikus), lisaks on palju kõvem ja halvemini määritav kui kinnisest karbist võetuna. Ema ostab mul võideksit, tahab et oleks kohe määritav, olen aeg-ajalt talt küsinud karpe sügavkülmutamise jaoks.

Võideksi karp on ka ilmselt kole, aga ega tupperware plastnõud ka olulisemalt ilusamad pole. Minu jaoks pole või juures ilu oluline kui igapäevaselt kasutan,  olulisem on määritavus. Kui külalised tulevad ja või ka näiteks laual on, siis panen tõesti serviisiga sobivasse võitoosi või taldrikule.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

. Nii harva, kui ma võileiba üldse teen, siis pigem võtan kõva või ja sealt lõikan imeõhukese liistaka leivale.

Juurviljakoorimisnoaga on hea liistakuid lõigata.

 

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 22:48; 17.01 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on igapäevases kasutuses puust võitoos.

Külmkapis on teine pakk Tupperware omas ja maitsevõid tehes panen selle metallist toosi.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 22:48; 17.01 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mitu tundi toasoojas seisnud või ei maitse ju enam samamoodi kui parajalt kõva või

Just seepärast on või pigem väiksemõõdulises toosis ca 1/4 pakist, mis saab päevaga-kahega ära kasutatud 5 inimese peale.

Ülemäära sulanud on ta ju ikka ega maitse hästi, vahet pole, kas hoiad toasoojas päev otsa 1/4 pakist või 1/2 või tervet pakki. Kirjutad koguni, et päev-kaks on see või sedasi toasoojas. Miks ometi? Isegi kui kõik pereliikmed söövad suvalistel aegadel, peaks nad ju ometi võimelised olema enda järel asju ka kappi tagasi panema.

Määrimiskõlbulikuks saaks hommikusöögiks ka nii, et ärkad, võtad välja, selleks ajaks, kui pere on pesus käinud ja valmis endale võileibu tegema, ongi veidi pehmemaks läinud, pärast paned külmikusse tagasi, selleks et määrida saaks leivale, ei pea või ju otseselt pehme olema. Osad poes müüdavad taluvõid on väga hästi määritavad ka veidi aega pärast külmikust väljavõtmist. Milleks kogu päeva võid laual hoida? Teatud sulamishetkest on see ju jälk, mitte enam maitsev taluvõi.

Võib-olla ma ei taba tõesti seda või kogu päeva laual hoidmise mõtet, kuna ma ei söö võileibu eriti. Aga mõte sulanud ja lossis võist, mida 1-2 päeva toatemperatuuril köögilaual hoitakse, ajas praegu küll südame pahaks. Kõva ja külm taluvõi leival maitseb mulle väga (kui tuleb musta leiva ja või isu), aga sellist päeva otsa soojas hoitud võid ei tahaks küll leivale panna.

Kuule, puhka jalga.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 06:16; 18.01 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni võiks teemas püsida ja arvestada et perede suurused ja harjumused on erinevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 15:22; 18.01 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes võileibu ei söö, sellel polegi võitoosi tarvis. Minul üks sõbranna ka ei söö, aga ta kasutab toidu valmistamiseks võid ja päris palju. Seega ta võtab külmikust paki, lõikab sealt paraja tüku, paneb toidu hulka vms ja kappi tagasi.

Mina aga söön just võileiba ja toidule võid ei lisa nii palju ja mulle meeldivad võitoosid. Kasuta netiotsingut. Kirjuta võitoos ja sa leiad neid. Igaduguseid.Isver, kuidas hakkas lund sadama jyst!

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 09:28; 19.01 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul väga rumal küsimus, nimelt otsin just võitoosi, kuskohast te soetanud selle olete?

Aga sõltub ju, millist sa soovid. A la prismast, selverist, koduekstrast, Apelsinist jne jne võid saada nii plastikust, aga seal võib olla ka puidust või keraamilisi. Lisaks on ju lubatud ka alternatiivsed lahendused – nt mõnikord näevad kaanega “juustuanumad” väga võitoosi moodi välja, puuduvad üksnes kõrged servad.

Minul on savist võitoosid ostetud laadalt. Ka puidust võitoose võib saada laatadelt. Võitoosi võib saad akõikjalt, kus müüakse a) nõusid b) puidu/keraamikatooteid. Sh facebookis müüjad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 09:54; 18.01 09:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )


Esileht Kodunurk Taluvõi- hoiate milles?