Esileht Hobinurk Talve

Näitan 10 postitust - vahemik 151 kuni 160 (kokku 160 )

Teema: Talve

Postitas:

Vaatasin ära ja täitsa keskmine kodumaine film. Ülimalt kahju aga, et tehtud eestlastele suisa pühana tunduva Lutsu loomingu nn pookena. Nagu paroodia, aga osatäitjad ise ei tea seda. Oskar Tootsi osatäitja sai inspiratsiooni osatäitmiseks valest kohast – selline õnnis irvitus inimese näol püsib tõenäoliselt pikemat perioodi ainult narkojoobe puhul. Seda oleks võinud palju vähem olla, Joosep oli krutskivend, aga mitte idioot. Taivo Palm ajas tagasi rännanuna mõjus veidralt ja Pavel Koosar sobiks tõsiselt nauditava tegelasena igale poole, aga mitte Lutsu tegelaseks.  Ainsate adekvaatsete tegelastena vähemusse jäänud Lepa  ja Hein mõjusid seetõttu kui kostüümilaenutusest võetud uhked ajastutruud kostüümid suvalisel labrakal. Imeliku osatäitja hetkeline näitamine andis kogu asjale veidi keikaliku mõõtme.  Samas olid osad osatäitmised väga ehedad ja nauditavad. Kokku 5 punti kümnest ja kodumaise filmi puhul on see hea tulemus. Eriti kui oled juhtunud vaatama filmi “Mehed” vms kraami.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üls kaader mulle selles filmis siiski väga meeldis. Ja nimelt see, kus Toots vaatas Maiet läbi lõkke. Jah, ka seal oleks võinud näitleja talitseda seda õudusfilmikku hammaste liignäitamist, kuid stseen iseenesest oli mõjus. Saan muidugi aru, et ega hambumuse osas ei ole ju ka võimalik midagi teha. Stseen oli siiski väga hea.
Kahju, et kõik tegevusliinid jäid kiiruga läbimängituks, ei saavutanud sügavust ega täiust.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.02 01:19; 03.11 23:59; 04.11 14:23; 08.11 01:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatamisega poole peal salvestusega. Varsti vaatan lõpuni. Aga sügise filmist edasi minnes, siis Kiirel oli ju Maaliga kaksikud, Endel ja Endla? Ja Tootsil ja Teelel oli sügise filmis pojad Riks ja Leks, keda Teele õues hõikas?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatamisega poole peal salvestusega. Varsti vaatan lõpuni. Aga sügise filmist edasi minnes, siis Kiirel oli ju Maaliga kaksikud, Endel ja Endla? Ja Tootsil ja Teelel oli sügise filmis pojad Riks ja Leks, keda Teele õues hõikas?

Oh, appi. Talve filmil pole seost ei Lutsu ega Sügisega. Lihtsalt mõned tegelased on Lutsult üle võetud, aga neile on antud uus roll ja elu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Film on ise täiesti vaadatav aga ma ei saa aru ühest asjast et kas selle filmi stsenarist on kirjaoskamatu või lihtsalt lage loll?Eelnevalt on olemas sellised filmid nagu (kevad,suvi sügis)aga miks pandi sellele filmile pealkirjaks talve mitte aga talv?

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Film on ise täiesti vaadatav aga ma ei saa aru ühest asjast et kas selle filmi stsenarist on kirjaoskamatu või lihtsalt lage loll?Eelnevalt on olemas sellised filmid nagu (kevad,suvi sügis)aga miks pandi sellele filmile pealkirjaks talve mitte aga talv?

Maga kaineks.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 10:32; 16.02 14:55; 01.01 13:40;
To report this post you need to login first.

Film on ise täiesti vaadatav aga ma ei saa aru ühest asjast et kas selle filmi stsenarist on kirjaoskamatu või lihtsalt lage loll?Eelnevalt on olemas sellised filmid nagu (kevad,suvi sügis)aga miks pandi sellele filmile pealkirjaks talve mitte aga talv?

Loomulikult oli ka esimese filmi nimi “Kevade”. Selle üle, miks neid sõnu sellises vormis kasutati, on siin juba korduvalt arutletud ning selle kohta on mujalgi kirjutatud.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.02 00:25; 09.02 21:06; 02.11 18:19; 03.11 08:43; 01.01 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talve filmil pole seost ei Lutsu ega Sügisega. Lihtsalt mõned tegelased on Lutsult üle võetud, aga neile on antud uus roll ja elu.

Oleks võinud ikka olla. Päris lugupidamatu on teha tetraloogia viimane osa nii, et eelnevast lihtsalt teed osa asju olematuks. Ainus vabandus on muidugi, et see “Talve” on raamatuna ka natuke kahtlane, aga samas oleks lugu ikkagi ilusam, kui film oleks eelnevatega paremini sobinud, eriti arvestades, et praegu valminud filmi sisu ei olnud ka midagi niisugust, mis oleks selle parema kokkusobitamise eelnevaga võimatuks muutnud.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.02 17:19; 08.02 12:05; 09.02 04:30; 09.02 19:16; 16.02 10:16; 16.02 10:41; 01.01 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 65 aastasel on nii vana nahk, nagu Riinal /Teelel? ???? Või oli teda tehtud selliseks?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 23:15; 03.01 00:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 65 aastasel on nii vana nahk, nagu Riinal /Teelel? ???? Või oli teda tehtud selliseks?

No mis sa – 1, viskad? Vasta siis. Minu küsimus pole pahatahtlik. Hoopis hirm on. Mul üldiselt pole midagi su ühest, aga ma päriselt tahaks teada. Ita Ever on rääkinud kuidas teda vanemaks on tehtud. Samuti Elle Kull rääkis et kummiliimi pandi näkku (et temast vanur teha) ja see tõmbas, siis näo krimpsu. Näitlejate näod saavad kõvasti vatti, ka make up on laval ju hästi võimas.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 23:15; 03.01 00:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 151 kuni 160 (kokku 160 )


Esileht Hobinurk Talve