Esileht Ilu Talvejope teema

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Talvejope teema

Postitas:
Kägu

Head talvised käod, aidake välja! Ma olen päris pikalt elanud ühes hulga soojemas kohas kui Eesti. Aga nüüd olen kodus tagasi ja ma ei oska endale enam talvist üleriietust osta. Ostsin hädaga käigu pealt Prismast ühe jope ja see on igavene nõme. Jube paks ja raske puhvakas ja lukk ei tööta korralikult, all on millegipärast kaks jublakat ühe asemel ja no ei saa ma neid kohakuti nii, et lukk jooksma hakkaks. Täna käisin Huppa poes, proovisin paari mantlit või jopet või mõlema hübriid või mis nad on ja sama asi – raske, kohmakas, puhvis ja see kuramuse imelik lukk. Ma ei saanud proovides üldse lukku kinnigi.

Palun, mis poest ja mis tootjate omi peaks otsima, mis oleks seljas kerged ja võimaldaks hõlpsalt liigutada, samas oleks u kategoorias 0 kuni -20 kraadi ja hoiaks soojas? Ja no et lukk oleks normaalne, mis värk sellega on üldse?

Laps on mul ahvivaimustuses lumes möllamisest ja tal ongi tore, sest ostsin talle juba ette netist Reima kahe lumehelbega jope ja püksid. Jumala äge, kerged, laps on sees soe ja kalpsab ringi nagu lumejänku, kuigi ta muidu pole harjunud paksude talveriietega. Kas Reima täiskasvanute riided on ka samasugused kerged ja kust poes neid Tallinnas proovida saaks? Või mis tootjad veel võiks sobida? Tunnen ennast nagu vanaaegse vatiteki sees oma jopega, külm on ka ikkagi nagu. Tahaks ka õues rõõmsalt möllata.

Tänan vastajaid ja toredat lumist talve kõigile!

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiskasvanud naine ei oska jopelukku kinni tõmmata? Ma ei tea, kuidas sind aidata saab.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kalpsab ringi nagu lumejänku

Mis loom see lumejänku on?

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiskasvanud naine ei oska jopelukku kinni tõmmata? Ma ei tea, kuidas sind aidata saab.

Saad mind aidata nii, et kui oskad, vastad küsimustele, mis ma teemas esitasin. Kui ei oska, siis on sust sama vähe kasu kui mu jope lukust.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kalpsab ringi nagu lumejänku

Mis loom see lumejänku on?

Vabandust, et väljendusin ebaselgelt. Küllap mu eesti keel on pisut roostes. See loom on talvekarva kandev valgejänes (lepus timidus).

https://et.m.wikipedia.org/wiki/Valgej%C3%A4nes

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiskasvanud naine ei oska jopelukku kinni tõmmata? Ma ei tea, kuidas sind aidata saab.

Saad mind aidata nii, et kui oskad, vastad küsimustele, mis ma teemas esitasin. Kui ei oska, siis on sust sama vähe kasu kui mu jope lukust.

Võib-olla algatuseks välista endale riiete otsimisel lasteriietepoed ja supermarketid?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huppa omad tunduvad head. Kahe lukuga jope mõte on see, et enne istumist avad alumise luku.

Mina autoga sõitjana kasutan pigem lühikesi  jakke, jopesid jne, ja pigem olen roolis ilma nendeta.  Ja mul ongi kapis suusajope, lühike kasukas, pikk kasuks ja villane mantel. Kasukad ei ole naturaalsed.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Icepeaki tooted on meie talvehooaega head. Mul endal on nii mantel kui parka. Muidugi need on ka pigem rasked, aga vähemalt hoiavad ka minusuguse külmavarese soojas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähed nt Sportlandi ja hakkad proovima.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta lühem jope või mingi parka. Ilmselt oled vaadanud neid pikki mantel-tüüpi jopesid. Mul on ka selline ja tõesti on tüütu lukku kinni panna, kui lukk hakkab kuskilt poolest säärest. Ja samamoodi on 2 keelega lukk. Võib ju tunduda mõnele naljakas probleem, aga üks kolleeg kurtis sama Ja isegi mu oma mees ütles, et tal oli ka kunagi lukuga mantel ja enam ei taha just seetõttu.

Jopet, millega oleks ühtviisi hea 0 ja -20 kraadiga, ei ole. Ikka tuleb siis pigem õhem jope osta ja pakasega lisakihid panna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lumes möllamise jopet tuleb ikka spordipoodidest vaadata. Soovitan ka talvepüksid sealt osta, siis on sul sama soe kui lapsel.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta õhem jope ja pane alla sooja pesu kihid. Ainult kihiti riietumine hoiab soojas.

https://sportland.ee/naised/riietus/spordipesu

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina armastan Luhta firma asju. Kerged, soojad ja lasevad õhku läbi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just ostsin Stockmannist jope. Seal on praegu paljudele jopedele-mantlitele 40% allahindlus. On nii vatiiniga, kui sulgedega.

Enda oma eest maksin soodushinnaga umbes 65 €.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kalpsab ringi nagu lumejänku

Mis loom see lumejänku on?

Jah, kus sa sellega – Perekoolis ei tohi ju piltlikke väljendeid kasutada, sest kohe on platsis veidrikud, kes väidavad, et selliseid sõnu pole ju olemas.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahad lapsega võrdväärselt õues olla, siis on see variant nagu eespool soovitati – jope ja suusapüksid. Sel juhul igalt poolt soe ja võid koos lapsega ka lumes roomata.

Mina muide kannan Reima laste talvejopet 164 (laps kasvas minust pikemaks ja tema jope jätsin endale). Väga mugav ja funktsionaalne jope. Püksid on mingi muu firma omad, ostetud spordipoest. Olulised on ka head veekindlad kindad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule ka sobib Luhta, head ja kerged ringi liikumiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu Talvejope teema