Esileht Koolilaps Talvejope varateismelisele?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Talvejope varateismelisele?

Postitas:
Kägu

Kus kohast ostate suuremat kasvu koolilastele talvejopesid? Mu varateismelisele jääb kohe 176 suurus lühikeseks ja õlgadest kitsaks. Eelnevalt tellisin Saksamaalt või UK-st, nüüd vaatan, et laste suurused lõppevad 176 seal ära. Lapsele meeldivad lisaks ka veel vabad ja lohmakad joped. Täiskavanute talvejoped tunduvad nagu liiga täiskasvanulikud 🙁

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eeldan, et poisiga tegu? Sellise pikkuse puhul meeste suurus, muud varianti ju pole. Varateismeline vaevalt et lastepäraseid mustreid jope peal näha soovib. Enda 15a tellisin Booztletist parka. Suusajopesid on soodsamalt näiteks Factcoolis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine mõnda spordipoodi v outletti ja proovi mõne märgi mudeleid suusakast parkani, võibolla meeste XS või S on juba sobivad. Niisama ehku peale küll netist tellima ei hakkaks.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lenne ei sobi või?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus kohast ostate suuremat kasvu koolilastele talvejopesid? Mu varateismelisele jääb kohe 176 suurus lühikeseks ja õlgadest kitsaks. Eelnevalt tellisin Saksamaalt või UK-st, nüüd vaatan, et laste suurused lõppevad 176 seal ära. Lapsele meeldivad lisaks ka veel vabad ja lohmakad joped. Täiskavanute talvejoped tunduvad nagu liiga täiskasvanulikud ????

Meeste s kitsama lôikega sobib. Kui su poiss soovib teise poisi poolt natuke kantud parkat, siis minu poisil lühike HH meeste S parka. Lohvakaid rohkem saada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lenne jopede suurused vist kuni suuruseni 170, kas 176 cm noormehele see ei mahuks selga? Minu arust on Lenne riided kõik varuga.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

About you.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pea 180 pikkusele inimesele lastepärased asju tõesti enam ei tehta. Tegu pole ju ometi enam väikelapse vaid noorega. Teismelistele osta riided noortele suunatud poodidest, veel parem kui lased tal endal osta – Bull & Bear, Cropp, Bershka, Sinsay, Takko jne. Online poodidest laseks tal ASOSe meeste osa läbi kammida.

Ps. kui 176 laste asi juba õlgadest kitsas, ei pruugi ka meesteosakonna M suureks jääda

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pea 180 pikkusele inimesele lastepärased asju tõesti enam ei tehta. Tegu pole ju ometi enam väikelapse vaid noorega. Teismelistele osta riided noortele suunatud poodidest, veel parem kui lased tal endal osta – Bull & Bear, Cropp, Bershka, Sinsay, Takko jne. Online poodidest laseks tal ASOSe meeste osa läbi kammida.

Ps. kui 176 laste asi juba õlgadest kitsas, ei pruugi ka meesteosakonna M suureks jääda

M on suur kui just poiss ise pole väga suur. Mul oli sellised pikkuses parka otsimisega probleem, pikkus sobib,seljas nagu kartulikott lai, poiss pole piitspeenike, tavaline pikk kôhn noormees. Täna juba 186. Sama probleemi ees.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

H&Mis on meesteosakonnas Divided osa, mis on mõeldud noortele kuttidele, lõiked on sellised pikemad(nt T-särgid ja ka joped). Sobivad ideaalselt pikkadele ja kõhnadele noorneestele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab jope olema seljas lai või lohmakas? Mingi noorte trend? Jope ostetakse ikka paras ja parajalt kehasse, siin on ju tegu sellega, et otsitakse võimalikult laia jopet, mis oleks lohmakas ja suur seljas. Miks ometi?

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

M on suur kui just poiss ise pole väga suur. Mul oli sellised pikkuses parka otsimisega probleem, pikkus sobib,seljas nagu kartulikott lai, poiss pole piitspeenike, tavaline pikk kôhn noormees. Täna juba 186. Sama probleemi ees.

Ilmselt sõltub see suuresti lõikest. Mõõtsin praegu poiste joped üle (laste 176 ja meeste M erinevad firmade talvejoped) õlgade laiuse vahe on 2,5-3 cm. Eks mõnele meeldibki lohvakam, teine tahab kitsamat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab jope olema seljas lai või lohmakas? Mingi noorte trend? Jope ostetakse ikka paras ja parajalt kehasse, siin on ju tegu sellega, et otsitakse võimalikult laia jopet, mis oleks lohmakas ja suur seljas. Miks ometi?

Pole küll sinu asi otsustada-arvustada, milline jope kellelegi ostetakse. Maitseasi. Ostetakse ikka see mis kandjale endale mugav ja kena tundub.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab jope olema seljas lai või lohmakas? Mingi noorte trend? Jope ostetakse ikka paras ja parajalt kehasse, siin on ju tegu sellega, et otsitakse võimalikult laia jopet, mis oleks lohmakas ja suur seljas. Miks ometi?

Pole küll sinu asi otsustada-arvustada, milline jope kellelegi ostetakse. Maitseasi. Ostetakse ikka see mis kandjale endale mugav ja kena tundub.

Kôik ôige, eelkôige peab kandjale meeldima. Mina lohmakat talvekat ei osta kuna see ju külm.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab jope olema seljas lai või lohmakas? Mingi noorte trend? Jope ostetakse ikka paras ja parajalt kehasse, siin on ju tegu sellega, et otsitakse võimalikult laia jopet, mis oleks lohmakas ja suur seljas. Miks ometi?

Pole küll sinu asi otsustada-arvustada, milline jope kellelegi ostetakse. Maitseasi. Ostetakse ikka see mis kandjale endale mugav ja kena tundub.

Ma ei arvustagi, ma küsin, miks? Kas küsida ka ei või? Kuidas see mitu numbrit laiem jope sooja hoiab? Või see polegi oluline? Oluline on lihtsalt kogukam välja näha?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amazoni kaudu leiad ka suurus 182 laste riideid. Näiteks toodab 182 laste rõivaid mayoral. Selle firma tooteid müüb mu teada ka Kaubamaja ja Stockmann. Aga pole kindel, et nad müüvad suurust 182. Selles mõttes on kõige kindlam sul otsida amazon.de või amazon.fr kaudu. Siin ka üks link poiste jopele suurus 182.

https://www.amazon.de/-/en/Mayoral-Jacket-Bands-Steel-Jahre/dp/B0B2MRN53R/ref=sr_1_13?qid=1663754805&refinements=p_n_size_browse-vebin%3A7172907031&rnid=2085346031&s=apparel&sr=1-13&th=1&psc=1

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.amazon.de/-/en/Pepe-Jeans-Boys-Dutchman-jacket/dp/B07MZQ73K5/ref=sr_1_30?qid=1663754805&refinements=p_n_size_browse-vebin%3A7172907031&rnid=2085346031&s=apparel&sr=1-30&th=1&psc=1

ega seal amazoniski muidu väga suurt valikut ei ole. Pepe Jeans kodulehel on suurus 18 olemas: https://www.pepejeans.com/en_int/junior/boy/coats-jackets?productViewMode=model&gridViewMode=sparse&prefn1=size&prefv1=18

Kui sa vaatad seal mõõtude tabelit, siis ta annab ka kuni suurusenu 16, mis on 176. Suurus 18 on 182.

Kui minna näiteks Mayorali kodulehele, siis ka seal müüakse suurust 18years ehk 182, aga esilehel seda ei näita. Kui minna otse toote lehele, siis sealt saab valida. Eelmises postituses lingitud sinine jope siin ka rohelisena: https://www.mayoral.com/en/unitedkingdom/quilted-coat-boy-gbg1-12-07460-051-31?pageView=grid&pageSize=36&categoryId=300000000001083699&maxPrice=250&toItem=36

Eks sa siis firma järgi otsi edasi, kust sul on soodsam Eestisse tellida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei arvustagi, ma küsin, miks? Kas küsida ka ei või?

See sinu parajalt üleolev “Mingi noorte trend? Jope ostetakse ikka paras ja parajalt kehasse” on enda arvamuse kõige õigemaks pidamine ja teisel arvamusel olijate arvustamine. Tagasihoidlik küsimärk arvustuse lõpus ei muuda seda veel küsimuseks.

Kuidas see mitu numbrit laiem jope sooja hoiab? Või see polegi oluline? Oluline on lihtsalt kogukam välja näha?

Paksu ja lohvaka jope kandjana võin kinnitada, et hoiab sooja väga hästi. Liigutada on ka palju mugavam kui trimmis kehasse töödeldud jopega (ja ma räägin siin erinevatest lõigetest st. kandjale parajas suuruses olevatest riietest). Tegumood on täielikult kandja enda eelistuse küsimus. Teismeliste poiste puhul võib loomulikult oma osa otsustamisel mängida ka “kogukam” väljanägemine, erilised külmavaresed nad ka pole.

Mõttekoht ka see, et piriparas ja “parajalt kehasse” varateismelise kasvuspurdi perioodil ei pruugi olla puht majanduslikult kõige mõistlikum valik.

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui minna näiteks Mayorali kodulehele, siis ka seal müüakse suurust 18years ehk 182, aga esilehel seda ei näita. Kui minna otse toote lehele, siis sealt saab valida. Eelmises postituses lingitud sinine jope siin ka rohelisena

Kui sealt samast võtta lahti Size guide on 18a suuruse juures pikkus 172!!!!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka uuri, mis noorukile kanda meeldiks. Udukallit firmakat kasvuspurdi ajaks aga pigem ei ostaks. Kui raha pole probleem, siis muidugi, aga…

Vaata osta ja FB marketit ka, oma kasvavale teismelisele olen saanud selliseid minimaalselt kandmises olnud asju – ja need samal eesmärgil ostjale ka edasi müünud. Isegi kasutatud asja on kasvav poiss saanud väga vähe kanda.

Oversize on moes, pole ka mulle väga meeltmööda, aga las noored kannavad, mis moes

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mayoral’i ostes kontrolli kindlasti enne mõõte, need pole põhjamaiste laste pikkusele

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei arvustagi, ma küsin, miks? Kas küsida ka ei või?

See sinu parajalt üleolev “Mingi noorte trend? Jope ostetakse ikka paras ja parajalt kehasse” on enda arvamuse kõige õigemaks pidamine ja teisel arvamusel olijate arvustamine. Tagasihoidlik küsimärk arvustuse lõpus ei muuda seda veel küsimuseks.

Kuidas see mitu numbrit laiem jope sooja hoiab? Või see polegi oluline? Oluline on lihtsalt kogukam välja näha?

  1. Paksu ja lohvaka jope kandjana võin kinnitada, et hoiab sooja väga hästi. Liigutada on ka palju mugavam kui trimmis kehasse töödeldud jopega (ja ma räägin siin erinevatest lõigetest st. kandjale parajas suuruses olevatest riietest). Tegumood on täielikult kandja enda eelistuse küsimus. Teismeliste poiste puhul võib loomulikult oma osa otsustamisel mängida ka “kogukam” väljanägemine, erilised külmavaresed nad ka pole.

    Mõttekoht ka see, et piriparas ja “parajalt kehasse” varateismelise kasvuspurdi perioodil ei pruugi olla puht majanduslikult kõige mõistlikum valik.

Sa vist vaidled vaidlemise pärast. Sul on kaks äärmusliku vôimalust, kas piriparas eeldan et see tähendab vaevalt eest kinni minev jope e silmnähtavalt kitsas vôi 3 nimbrit suurem. Loomulikult sina ostad, nagu juba ütlesin, mida soovid ja ôigeks pead, aga soe see lohvaks ei ole, ilu on vaataja silmis. Mul on ka teismeline kutt kodus, aga seda kogukuse moodi pole märganud. Parkad on seljas parajad ja minu kogemus on, et varrukad jäävad ,aga kerest on jope täiesti paras. Mul üks selline kodus on, ootab uut kandjat. Seega ka majanduslikult ma lohvaka ostmises eelist ei näe. Sina osta loomulikult täpselt selline mis meeldib.

  • +1
    -5
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Postitas:
    Kägu

    Sa vist vaidled vaidlemise pärast. Sul on kaks äärmusliku vôimalust, kas piriparas eeldan et see tähendab vaevalt eest kinni minev jope e silmnähtavalt kitsas vôi 3 nimbrit suurem. Loomulikult sina ostad, nagu juba ütlesin, mida soovid ja ôigeks pead, aga soe see lohvaks ei ole, ilu on vaataja silmis. Mul on ka teismeline kutt kodus, aga seda kogukuse moodi pole märganud. Parkad on seljas parajad ja minu kogemus on, et varrukad jäävad ,aga kerest on jope täiesti paras. Mul üks selline kodus on, ootab uut kandjat. Seega ka majanduslikult ma lohvaka ostmises eelist ei näe. Sina osta loomulikult täpselt selline mis meeldib.

    Ma ei vaidle, vastasin lihtsalt su küsimustele ja põhjendasin miks nii arvan. Sina lugesid välja ei tea mida.

    Enda arvates väljendusin piisavalt selgelt:

    Piriparas = täiesti paras st täpselt õiges suuruses, parajas pikkuses varrukate ja piisava laiusega, mitte vaevalt ümber keha kinni minev.

    Lohvakas = õiges suuruses aga oversized lõikega, mitte 3 numbrit suurem.

    Mina jälle ei saa parka kohta, mille varrukad on jäänud lühikeseks kuidagi “paras” öelda, isegi kui selle kehaosa veel lapsele selga läheb.

    Igaüks ostabki täpselt sellise nagu ise tahab, nagu ka eelnevalt korduvalt mainisin.

    +1
    0
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Postitas:
    Kägu

    Sa vist vaidled vaidlemise pärast. Sul on kaks äärmusliku vôimalust, kas piriparas eeldan et see tähendab vaevalt eest kinni minev jope e silmnähtavalt kitsas vôi 3 nimbrit suurem. Loomulikult sina ostad, nagu juba ütlesin, mida soovid ja ôigeks pead, aga soe see lohvaks ei ole, ilu on vaataja silmis. Mul on ka teismeline kutt kodus, aga seda kogukuse moodi pole märganud. Parkad on seljas parajad ja minu kogemus on, et varrukad jäävad ,aga kerest on jope täiesti paras. Mul üks selline kodus on, ootab uut kandjat. Seega ka majanduslikult ma lohvaka ostmises eelist ei näe. Sina osta loomulikult täpselt selline mis meeldib.

    Ma ei vaidle, vastasin lihtsalt su küsimustele ja põhjendasin miks nii arvan. Sina lugesid välja ei tea mida.

    Enda arvates väljendusin piisavalt selgelt:

    Piriparas = täiesti paras st täpselt õiges suuruses, parajas pikkuses varrukate ja piisava laiusega, mitte vaevalt ümber keha kinni minev.

    Lohvakas = õiges suuruses aga oversized lõikega, mitte 3 numbrit suurem.

    Mina jälle ei saa parka kohta, mille varrukad on jäänud lühikeseks kuidagi “paras” öelda, isegi kui selle kehaosa veel lapsele selga läheb.

    Igaüks ostabki täpselt sellise nagu ise tahab, nagu ka eelnevalt korduvalt mainisin.

    Vaidled küll vaidlemise pärast ja isegi aru ei saa, kelle kommentaarile vastad. 😀

    +1
    -3
    Please wait...
    Kommentaarist on juba teavitatud
    Postitas:
    Kägu

    Sa vist vaidled vaidlemise pärast. Sul on kaks äärmusliku vôimalust, kas piriparas eeldan et see tähendab vaevalt eest kinni minev jope e silmnähtavalt kitsas vôi 3 nimbrit suurem. Loomulikult sina ostad, nagu juba ütlesin, mida soovid ja ôigeks pead, aga soe see lohvaks ei ole, ilu on vaataja silmis. Mul on ka teismeline kutt kodus, aga seda kogukuse moodi pole märganud. Parkad on seljas parajad ja minu kogemus on, et varrukad jäävad ,aga kerest on jope täiesti paras. Mul üks selline kodus on, ootab uut kandjat. Seega ka majanduslikult ma lohvaka ostmises eelist ei näe. Sina osta loomulikult täpselt selline mis meeldib.

    Ma ei vaidle, vastasin lihtsalt su küsimustele ja põhjendasin miks nii arvan. Sina lugesid välja ei tea mida.

    Enda arvates väljendusin piisavalt selgelt:

    Piriparas = täiesti paras st täpselt õiges suuruses, parajas pikkuses varrukate ja piisava laiusega, mitte vaevalt ümber keha kinni minev.

    Lohvakas = õiges suuruses aga oversized lõikega, mitte 3 numbrit suurem.

    Mina jälle ei saa parka kohta, mille varrukad on jäänud lühikeseks kuidagi “paras” öelda, isegi kui selle kehaosa veel lapsele selga läheb.

    Igaüks ostabki täpselt sellise nagu ise tahab, nagu ka eelnevalt korduvalt mainisin.

    Vaidled küll vaidlemise pärast ja isegi aru ei saa, kelle kommentaarile vastad. ????

    Nägid ju mis kommentaarile vastasin. Vastikult ülbe kommentaar oli.Kordad minu väiteid. Katsu natuke viisakam olla ka anonüümses foorumis. Vôôrastele inimestele on küll täpselt ükstapuha millise jope sa osta osta vôi xxxxl , no ausalt on mulle kama, aga kui nôu küsid vôi kommenteerid, siis paluks lugupidavalt.

    0
    -5
    Please wait...
    Kommentaarist on juba teavitatud
    Postitas:
    Kägu

    Kus kohast ostate suuremat kasvu koolilastele talvejopesid? Mu varateismelisele jääb kohe 176 suurus lühikeseks ja õlgadest kitsaks. Eelnevalt tellisin Saksamaalt või UK-st, nüüd vaatan, et laste suurused lõppevad 176 seal ära. Lapsele meeldivad lisaks ka veel vabad ja lohmakad joped. Täiskavanute talvejoped tunduvad nagu liiga täiskasvanulikud ????

    nii suur laps saab ikka täiskasvanute jope.

    +3
    -1
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Postitas:
    Kägu

    Lenne jopede suurused vist kuni suuruseni 170, kas 176 cm noormehele see ei mahuks selga? Minu arust on Lenne riided kõik varuga.

    Lenne on niiiiii kole

    +5
    -5
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Postitas:
    Kägu

    Lenne on niiiiii kole

    (Vara)teismeliste suurustes on küll täiesti tavalised ühevärvilised joped-parkad-mantlid, ei midagi eriliselt koledat. Missugune sinu arvates noore seljas ilus on?

    +3
    0
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Postitas:
    Kägu

    Lenne jopede suurused vist kuni suuruseni 170, kas 176 cm noormehele see ei mahuks selga? Minu arust on Lenne riided kõik varuga.

    Lenne teeb jopesid kuni 182 pikkusele. Iseasi, et neid suuremaid numbreid on harva ja vähe saada. Neil on eraldi noortesari. https://lenne.ee/epood/poiss/?filter_suurus=182&query_type_suurus=or

    0
    -2
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Postitas:
    Kägu

    Sellise pikkusega laps saab sportlikuma jope spordipoest ja moodsama mõnest noortele suunatud poest, nt Newyorker, Cropp, HM. Kindlasti on seal valikut igale maitsele ja laps leiab endale meeldiva jope.

    +2
    0
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


    Esileht Koolilaps Talvejope varateismelisele?