Esileht Koolilaps Talvejope varateismelisele?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Talvejope varateismelisele?

Postitas:
Kägu

Miks peab jope olema seljas lai või lohmakas? Mingi noorte trend? Jope ostetakse ikka paras ja parajalt kehasse, siin on ju tegu sellega, et otsitakse võimalikult laia jopet, mis oleks lohmakas ja suur seljas. Miks ometi?

Pole küll sinu asi otsustada-arvustada, milline jope kellelegi ostetakse. Maitseasi. Ostetakse ikka see mis kandjale endale mugav ja kena tundub.

Ma ei arvustagi, ma küsin, miks? Kas küsida ka ei või? Kuidas see mitu numbrit laiem jope sooja hoiab? Või see polegi oluline? Oluline on lihtsalt kogukam välja näha?

See on nii lamp küsimus ju! Miks on ühte või teist moodi riided moes? Praegu mood lihtsalt soosib lohvamaid asju, mõistagi tahab tavaline noor inimene moega kaasas kanda. Enda nooruspõlv on meelest läinud?

+7
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks peab jope olema seljas lai või lohmakas? Mingi noorte trend? Jope ostetakse ikka paras ja parajalt kehasse, siin on ju tegu sellega, et otsitakse võimalikult laia jopet, mis oleks lohmakas ja suur seljas. Miks ometi?

Sest noor inimene ei taha näha välja nagu hilises keskeas ärimees!

+6
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks ometi?

Mul tõusevad ihukarvad püsti ja tahaks karjuma hakata alati, kui keegi vastab küsimusele “Miks ometi?” või “Miks ometigi”?

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks ometi?

Mul tõusevad ihukarvad püsti ja tahaks karjuma hakata alati, kui keegi vastab küsimusele “Miks ometi?” või “Miks ometigi”. St. vastab küsimusele küsimusega.

 

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks peab jope olema seljas lai või lohmakas? Mingi noorte trend? Jope ostetakse ikka paras ja parajalt kehasse, siin on ju tegu sellega, et otsitakse võimalikult laia jopet, mis oleks lohmakas ja suur seljas. Miks ometi?

Pole küll sinu asi otsustada-arvustada, milline jope kellelegi ostetakse. Maitseasi. Ostetakse ikka see mis kandjale endale mugav ja kena tundub.

Ma ei arvustagi, ma küsin, miks? Kas küsida ka ei või? Kuidas see mitu numbrit laiem jope sooja hoiab? Või see polegi oluline? Oluline on lihtsalt kogukam välja näha?

See on nii lamp küsimus ju! Miks on ühte või teist moodi riided moes? Praegu mood lihtsalt soosib lohvamaid asju, mõistagi tahab tavaline noor inimene moega kaasas kanda. Enda nooruspõlv on meelest läinud?

Minu ajal olid mõnel neiul talvel seljas nabakas-joped. Minu meelest lohvakad on 100 korda tervislikumad. Kuidas saab kedagi häirida, et teine inimene ei käi ümber või liibuvate riietega?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Koolilaps Talvejope varateismelisele?