Esileht Kodunurk Talvekartul – millal soodsaim osta?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Talvekartul – millal soodsaim osta?

Postitas:

Toiduaine mis ei anna suht midagi.

Makaronidega võrreldes on seal toitaineid küll. Mina olen mitmes kohas müügil näinud tee ääres kasvõi, näiteks tabasalus, on umbes 10 eurot kott olnud. Minu arust on see väga odav. Ise kotiga ei osta, sest söön nädalas umbes 2 kartulit, mõnikord vähem.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina kartulit müügiks kasvataks, siis arvan et müüks ikka sügisel peale valmist kõige soodsamalt, saad kartulist lahti ja hoiustamise muret pole. Ega sobilik kelder või hoiuruum ka tasuta kätte ei tule. Teine võimalus soodsalt kartulit pakkuda oleks kevadel, varsti egiptuse värske kartul saabumas ja enda talvekartul kipub juba idanema ja krimpsu minema (mul küll väga hea maakelder ja see juhtub pigem suve alguses, kui ilmad juba väga soojad).
Enda superkartuli sordi nime ei tea, nimega sortidest peavad kevadeni ilusti vastu Baltic Rose ja Teele, Birgit on ka suht OK. Väetiseks sõnnik umbes kord 5a tagant, ülejäänud aastatel adru, kasvavad küll, kartulimaa vaid oma pere tarbeks. Atru vast müügikartuli jaoks rannast korjata ei jaksaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 00:17; 30.10 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jagan ka teistega facebookist leitud (hea hinnaga) kartulimüügi kuulutust:

Facebooki kuulutuse juures veel selline info (Tuleb kirjutada nende facebooki- Kaarlimõisa aiasaadused) :

Tellimusi võtame vastu kuni reede õhtuni, ÄRA JÄÄ HILJAKS

Kartul Laura 25 kg võrk 9 eur, alates 2 võrgust on võrgu hind 7 eur

Kartul Gala 25 kg võrk 9 eur, alates 2 võrgust on võrgu hind 7 eur

Punapeet 1.5 eur/ kg

Valge peakapsas 1,0 eur/kg

Sõnumisse palun lisada aadress ning kontakttelefon. Suuremate koguste korral küsi hinnapakkumist.

Sinu Kaarlimõisa Aiasaadused

*Lisaks on facebookis (sama sisuga) kuulutus , et nad toovad kartuleid, peete ja kapsaid:

*27 oktoober Viljandimaale

*24 november Raplamaale ja Järvamaale (Paide, Türi, Koeru, Kehtna, Keava , Rapla,Kaiu, Kuimetsa, Kohila jne)

*Tartus ja Tartu lähiümbruses

Ehk kuhugi veel, aga hetkel rohkem kuulutusi ei näinud. (Need kuulutused võetud facebooki marketplace’sist).

Minu teada pole siin reklaam lubatud. Ütleks ka, et see on nii kirju ja tekstu varjutav, er kohe raske lugeda.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 10:57; 12.10 16:12; 30.10 04:00; 30.10 04:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

varsti egiptuse värske kartul saabumas

Sa sööksid seda?

…ülejäänud aastatel adru
Atru vast müügikartuli jaoks…

“Adru’ käändub nagu “tubli” ehk siis adru-adru-adrut .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 10:57; 12.10 16:12; 30.10 04:00; 30.10 04:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

varsti egiptuse värske kartul saabumas

Sa sööksid seda?

…ülejäänud aastatel adru

Atru vast müügikartuli jaoks…

“Adru’ käändub nagu “tubli” ehk siis adru-adru-adrut .

Olen mõned korrad ostnud küll Egiptuse kartulit või misiganes see kevadel on, aga üldiselt mul jatkub oma kartulit ikka suveni, parimatel aastatel kuni saab juba oma põllult värsket kartulit. Ma lihtsalt pakkusin oletatava ostja seisukohalt, kes tõenäoliselt eelistab värske välimusega mugulaid.
Käänamise osas on sul õigus, lihtsalt rannakülas kõik ütlevad “atru” ja nii see mul automaatselt tuleb. Ma kodus ütlen kardulas ka, kuigi kirjutama seda ei kipu.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 00:17; 30.10 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga siniseks lähevad kõik raisad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elvas tuakse koju 10 eurot 25kg kott.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Kodunurk Talvekartul – millal soodsaim osta?