Esileht Beebi ja mitmikud Talvekombe

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Talvekombe

Postitas:
Kägu

Koguks veidi infot, siis on poes lihtsam orienteeruda.
Nimelt otsin talvekombet oma 11kuusele lapsele. Kombe peaks olema soe, aga samas mitte üleliia puhvis ega jäik, st võimaldama lapsel ka liikuda. Mulle tundub, et suur osa sellises suuruses sooje kombesid (74 v 80) on väga puhvis, mõeldud vaid vankris olemiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Didriksons talvekombed (nt Migisi) ei ole üldse puhvis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liikuvale pisikesele lapsele sobivad jah hästi seda tüüpi kombekad nagu Didriksons ja North Bend jms, st mis ei ole “beebimudelid” (ja Eesti tootjatel väikelapsemudeleid aastasele üldiselt ei ole).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma oma 1,5aastasele ostsin HMi kombe, see on selline mõnus ja kohev, pehme ja mitte jäik, samas talub natuke trööpamist ikka ka. Muidu olen seni veel väga rahul, ainult et varrukad on minu arust liiga lühikesed. Kui sa väga häid tehnilisi näitajaid otsid, siis see muidugi ei sobi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Puhvis kombe võib just eelkõige kärus istudes ebamugav olla, proovi ise puhvis riietega istuda.

Aga mida sa mõtled “puhvis” all? kas õhku täis või paksu materjali? On suur vahe. Kui kombe on “puhvis”, sest ta on õhuline, laia lõikega, siis tegelikutl see ei pruugi liikumist üldse segada. Mul tiene laps oli aastaselt selline totaalselt sale ja kõik kombed olid tal puhvis, aga ei olnud mingit probleemi tema jaoks.

Hoopis teine asi on, kui kombe on lihtsalt väga paksu voodriga, nii et käe all kohe tunned, et paks, ja lisaks on kombe ka raske. Huppal on osad mudelid sellised, mis paistavad küll nunnud ja soojad välja, aga samas ilmselt ebamugav. Need on jamad, sest kui sul on jalgevahel hunnik vatiini, siis saadki kõndida ainult harkisjalu 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on poeg 13 kuud vana, talvekombe on Altitude 8848 oma. Olen väga rahul, suurus 80, kasutama hakkasime, kui poiss oli 75cm, nüüd 77. Natuke on varrukad pikad, aga neid annab kinnastega ja krõpsudega sättida. Laseb väga edukalt kõndida, aga on siiski aktiivse lapse kombe ehk siis pikkadel külma ilmaga kärus istumistel vajab ilmselt korralikku vahekihti veel alla. Trööpamist on seni hästi talunud sest poiss laseb ikka vahepeal ka käpuli/põlvili ringi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oma lapsele ostsin Bergans kombeka. Sees on Primaloft vooder, mis on väga õhuke ja kerge kuid sooja hoiab paremini kui vatiini kuhjad. Isbjörni kombekatel on ka Primaloft vooder. Buduaaris praegu keegi müüb beebikombekaid päris hea hinnaga ka. https://buduaar.tv3.ee/turg/kuulutus/3602139/uued-isbjorn-of-sweden-toddler-talvekombed-s-80-86

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin sama vanale Didriksonsi Migisi, paar meriinokihti mahuvad ka alla. Ise veel ei käi, aga ei kujuta ka ette, et paneks kärus istumiseks mingi vatiinikuhja selga. Eriti meeldib, et lukk läheb lõpuni kinni, kapuutsi saab reguleerida ja kasvuvaru peaks ka olema, kuigi istudes tundub nagu kehaosa oleks liiga paras…teine variant, millega veel praegu läbi ajame on Pop-i kombe, aga seda ei anna Didriksonsiga võrrelda. Aga võimalusel proovida kindlast.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Beebi ja mitmikud Talvekombe