Esileht Väikelaps Talvekombe Didriksons(Kebnekaise Printed Coverall)

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Talvekombe Didriksons(Kebnekaise Printed Coverall)

Postitas:

Palun nõu, kellel kogemusi sellise Didriksons kombekaga. kas tasuks osta, oleks vaja sooja kombekat.kuidas suurused klapivad, tundub, nagu oleks lühikeste säärtega
suured tänud

http://www.d-wear.ee/talvekombe-kebnekaise-printed-coverall.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veepidavus on ainult 2000 mm, niipea kui natuke vesisemaks läheb, on kombekas suht märg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Veepidavus on ainult 2000 mm, niipea kui natuke vesisemaks läheb, on kombekas suht märg. [/tsitaat]

minu lapsel oli eelmisel aastal samade näitajatega kombekas. mängis sulalumes kogu õuesoleku aja ja jäi täiesti kuivaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastab numbrile, erilist kasvuvaru ei ole. Mul piiga 92cm pikk, kombekas 90 ja üliparas. Soe on (praegugi all ainult sukkpüksid ja pikkade varrukatega särk), veepidavust pole testinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan soojalt-meil juba teist aastat Didriksoni kombed. Ilusad, vastupidavad, soojad ja veekindlad. Terve aasta trööpas lumes ja oli alati kuiv-soe. Kombekas näeb ikka veel välja nagu uus.

Ahjaa-1 viga neil on. Pildil oleval kombekal tundub sama viga olevat. Nimelt on tõmbelukuga krae hästi kõrge. Aga väikelapsel pole yldiselt pikka kaela. Ja siis on kaks varianti-kas jätta ylevalt natuke lahti või siis kui tõmbad lõpuni kinni, on see krae ebamugavalt lapse ninani umbes. Aga see väike miinus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin seda kombet just Rocca Sportlandis vaatamas. Seal oli hinnaks 51 eurot. Kuna meie kolmesele jäi tema olemasolev Po.p s 92 beebimudel liiga parajaks siis oli ekspromt uut vaja. See oli umbes ainuke kombe mis saadaval oli. Lenned ja Huppad mind ei huvita. Igastahes 100 cm kombe oli 96 cm poisile paras. Tundus kuidagi õhuke. 2000mm veepidavuse kohta ütles müüa, et see saabub umbes 3-4 pesu korral. Uutel kombedel on vettpidavus 8000 mm kanti. Kiitis igastahes ning oskas rääkida, et see mudel valiti mulle Põhjamaades parimaks kombeks.Ilmselt aktiivsele 4-5-6sele on kombe igati hea. Materjal pidi ka vastupidavamate killast olema. Minust see kombe poodi jäi. Õnnestus Po.pist talvetraksid leida ning ka sobiva jope tellida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 2-aastasel poisil on täpselt see kombekas. Oleme väga rahul, number vastab suurusele, vett läbi ei lase, ei määrdu ja on soe. Väikeste miinustega panen alla sukkpüksid ja pikkade varrukatega särgi ning vesti, suurte miinustega panen lisaks alla villase kampsuni ja dressipüksid. Laps pole kordagi külm olnud ega külma tundnud. Laps on keskmise aktiivsusega, ei ole suur rahmeldis ega ka päris paigal.
Soovitan:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 13:40; 02.02 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

didriksoni kindad on kõl külmad, seda isegi -5 kradi juures lapsel käes olid külmad. Kombe kohta ei tea öelda, aga kui ka poes uudistama käisin, siis müüa kiitis, aga lisas ,et need on ikka aktiivsele lapsele, et sellisele 2 a kes väga ei liigu hakkab külm ja peab aluskombe lisaks alla panema.
Ahjaa, see sääre pikkus on kuidagi imelik jah, et nagu lühike, või see kere osa on lihtsalt pikk, jääb jalgevahele, minu last see nagu natuke segas, aga no lapsed on erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 13.40, mis suuruse sa 2-aastasele ostsid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kägu 13.40, mis suuruse sa 2-aastasele ostsid?[/tsitaat]

Ostsin nr.90. Hetkel laps 90 cm pikk ja on veel ka kasvuruumi, selle hooaja lõpuni saab kindlasti hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 13:40; 02.02 22:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Talvekombe Didriksons(Kebnekaise Printed Coverall)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.