Esileht Ajaviite- ja muud jutud Talvel jube piin prillidega väljas käia

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Talvel jube piin prillidega väljas käia

Postitas:
Kägu

Kas on olemas mingeid vahendeid selleks, et prilliklaasid ei läheks uduseks ega jäässe?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Talvel jube piin prillidega väljas käia

KSA 😉
Muidu mingeid anti froge prillipoed ka pakuvad, lihtsalt katseta.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

läätsed vist paremad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ihhii, on jah jube. Jäässe pole õnneks veel läinud, aga see, kuidas nad näiteks bussi sisenedes uduseks tõmbuvad, on mulle täielik piin. Nii eba on seista oma uduste klaasidega, eriti veel kui ruumi ka pole, et neid eest ära võtta ja taskusse poetada.

Üldiselt proovin neid põuetaskus hoida, et siis kuhugi sisse astudes panen ette jälle. Ma õnneks pole kõige pimedam ka, saan ilma ka hakkama.

Please wait...
Postitas:
fia karl-iisak

Teooria – glütseriiniga klaasid üle teha, korra proovitud ja jube mugav. Praktika – mul pole uduaimugi kuskohast glütseriini saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks nad sul jäässe lähevad???

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Läätsed abiks. Või tõesti kui raha rohkem, siis KSA.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks nad sul jäässe lähevad???[/tsitaat]

Tead, õues külmaga muutuvad klaasid külmaks ja nii kui soojemasse ruumi lähed, on klaasid hetkega jäälilledes.

Mina lohutan end sellega, et see rõve külm saab varsti läbi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei hakka yldse kylmaga prille väljas ette panemagi. önneks silm ikka nii palju seletab et pole hädasti vaja kanda ka öues. ma lihtsalt iga kord vihastan ennast ogaraks kui yhistransase v sooja tuppa sisenedes tykk aega prillid udused on. kergem on nad peale öuest tulemist kohtist vötta ja ette panna. pealegi kui on tösiselt kylm väljas tundub, et raamid lähevad jahedaks ja näol on veelgi kylmem. ehkki mul on plrastmassist raamid, metallist olid hullemad kunagi. ja oli mul ka myyja sönutsi mingi uduvastane töötlus klaasil. my asss… eriti paksu uduga kattuvad mu meelest:D

vahel olen siiski ka kylmade prillidega ntx poodi läinud ja siis on tykk teemist, kyll hoia neid näpuvahel väga ettevaatlikult, et maha ei pillaks. vahel lykkan ette ninale ja olen nagu lang vai kuklale ja hoian ise kinni, et maha ei kukuks. nuhtlus igatahes:). ja kuivaks pyhkimine ka ei avaita, on ikka kohe udused kuniks klaasid on jahedad

läätsed ei sobi ja ksa kahjuks jutule ei vöta. see tundub ikka ja jälle muinasjutuna kui inimesed räägivad kuidas nad on terava nägemise saanud. loodetavasti nad siis ei lörtsi seda uuesti liigse ekraanipiilumisega vmt

Please wait...
Postitas:
Kägu

läätsed jah abiks 🙂
aga alles oli netis kuskil reklaam mingist vahendist mida sai klaasile panna – et uduseks ei läheks. uuri ja otsi 😀 kus täpsemalt ei mäleta 😀 mingi prillipoe reklaam

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui prillid omasemad kui läätsed siis http://www.optifog.com/EN/Pages/default.aspx

Eestis juba täiesti saadaval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ksa puhul võid jutule siiski lõpuks saada, sest tehnika areneb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle soovitati juba prillide ostmisel mingeid klaase, mis ei lähe uduseks (maksid kole palju). Tegelikkuses nad hetkeks siiski uduseks lähevad, aga see udu haihtub 4-5 sekundiga. Jäässe pole küll veel prillid läinud, aga äkki ma pole ka nii kaua õues olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Glütseriini peaks Tallinnas saama Herne tn ökopoest ja nende filiaalist Mustamäe teel. Kas reaalsuses ka enam saab, ei tea. Ise ostsin kunagi nende Rotermanni poest, aga seda enam pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Tead, õues külmaga muutuvad klaasid külmaks ja nii kui soojemasse ruumi lähed, on klaasid hetkega jäälilledes.
[/tsitaat]
Minul ei ole oma prillikandmise 37. aasta jooksul klaasid kordagi jäässe läinud. Uduseks küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina lohutan end sellega, et see rõve külm saab varsti läbi.[/tsitaat]
Ma ei mäleta, et mul kunagi prillid jäässe oleksid läinud, uduseks küll. Äkki sul on paksu klaasiga? Või millest see võiks tingitud olla?

Please wait...
Postitas:
rlv

Üks võimalik lahendus oleks kaasas kanda kaks paari prille. Ühed on külmaga ees, teised ihu lähedal soojas – põue- või rinnataskus või üleriiete all kaela riputatud. Tuppa jõudes paned lihtsalt soojad prillid ette.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]rlv kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üks võimalik lahendus oleks kaasas kanda kaks paari prille. Ühed on külmaga ees, teised ihu lähedal soojas – põue- või rinnataskus või üleriiete all kaela riputatud. Tuppa jõudes paned lihtsalt soojad prillid ette.[/tsitaat]
Jao, mul see üks paar maksis 200 ¤, teise paari raha pole jõudnud veel koguda.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Talvel jube piin prillidega väljas käia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.