Esileht Väikelaps Talvesaapad

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Talvesaapad

Postitas:

Milliseid talvesaapaid soovitate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Kuomade usku. Lapsel kõrge jalg ja need lähevad ilusti ja kergelt jalga. Samuti peavad need lörtsi ja vett. Soojad ka.

Viking olid ka head.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 19:36; 06.11 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väiksematel on Demar Bear’id ja suuremal Viking saapad (mudelit ei tea, pealt kahe krõpsuga). Mõlemaga olen väga rahul. Soojad ja vastupidavad. Veel on head Timberland pealt kahe krõpsuga saapad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 19:45; 06.11 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel ka titest saadik iga talv Vikingid olnud ja väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kamik. Minu absoluutne lemmik Kanada tootja.
Reimal on viltsaapad, need on ka meeldinud. Ise kannan Lahtiset kummitallaga vilte külmaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen seda usku, et talvel peab olema mitu paari talvesaapaid ja seepärast ma olen ostnud igaks talveks kaks paari Demareid. Head soojad ja odavad, lapsele meeldivad ka. Tellin Photopointist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 22:32; 06.11 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil põhiliselt olnud Kuomad. Aga kui ikka täiega vesine lörts on, siis ega need pole ju kummist, siis peab miskit muud olema. Demareid proovisime ka, need on ka igati ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka Kuomade usku.

Sel aastal tellisinlapsele Kulingu saapad, suurus 29. laps kurdab, et kitsas. Soojad kummikud olid ka s 29 (firmat ei mäleta) ja oli ok. Need läksid katki ja ostsin Lemigo eemaldatava voodriga 30/31 ja neid kurdab, et suur. Järeldan siis lihtsalt, et tema jalg ikka 29, aga Kuling on kas väiksem või kõrge jala tõttu pigistab. Ilmselt vaatan, kuidas ilmad lähevad ja vajadusel ostan ikka Kuomad (“õnneks” noorem laps ka olemas ja Kulingud võivad teda ootama jääda, ei pruugi ju jalad neil ühtmoodi kasvada). Hetkel küll niipea suurt külma ei luba, ehk saba terve talve kummikutega läbi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mõlemal lapsel ainult Vikingid, olen nendega nii rahul, et ei viitsi teisi proovima hakatagi – soojad ja täiesti veekindlad. Ostan internetist vähekasutatult. Aga kõrgele ja laiale jalale need vist ei sobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teist aastat juba lambavillaga demarid, mudel samanta. Minu omadel Kuomad loksuvad jalas, isegi kui number on õige -kitsas jalg ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need Demar-is on päriselt soojad ka ?
Mul on Crocksi talve omad, ka alt kummiosa nagu Demaril, ülevalt pehme soe, aga kummiosa kohalt kui jalgu katsun pärast lasteaeda, täiesti külmad ;(
Kuomadega täiesti soojad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need Demar-is on päriselt soojad ka ?

Mul on Crocksi talve omad, ka alt kummiosa nagu Demaril, ülevalt pehme soe, aga kummiosa kohalt kui jalgu katsun pärast lasteaeda, täiesti külmad ;(

Kuomadega täiesti soojad.

Oleme proovinud Crocs puff saapaid, need on lörtsi omad, aga nendega minu lapse jalg külmetas. Kasutasime siis lörtsiga hoopis Demar Mammut kummikuid, voodriks lambavill, see hoiab väga hästi soojas.
Crocs talvesaapaid pole proovinud, aga Demareid küll kiidan. Minu lastel on Demaritega jalad soojad olnud. Seest on kummi osa ilusti lambavillaga kaetud. Kindlasti peab olema saabas veidi suurem jalast, et jalal jääks natuke liikumisruumi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 19:45; 06.11 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need Demar-is on päriselt soojad ka ?

Mul on Crocksi talve omad, ka alt kummiosa nagu Demaril, ülevalt pehme soe, aga kummiosa kohalt kui jalgu katsun pärast lasteaeda, täiesti külmad ;(

Kuomadega täiesti soojad.

Demarid on soojad, neil on paksem tald ja seest on need korralikult soojustatud, Crocsidel ei olegi selliseid saapaid, mis meie kliimas PÄRIS talveilmaga sobiks, need crocsi talvesaapad kõlbavad sellise kuni -3 kraadiga, kui juba -5 on, siis peaks midagi tõhusamat jalas olema. Mul on endal ka täpselt samasugused crocsi saapad nagu lastele tehakse, seepärast olen omal nahal järgi katsetanud. Nendega on hea käia praeguste ilmadega, kui veel ei ole libedust ja miinuskraade. Demariga on lapsel aga ka -10 kraadi juures jalg soe. Kui on -15 ja rohkem, siis olen villase soki lisaks pannud, igaks juhuks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 22:32; 06.11 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need Demar-is on päriselt soojad ka ?

Mul on Crocksi talve omad, ka alt kummiosa nagu Demaril, ülevalt pehme soe, aga kummiosa kohalt kui jalgu katsun pärast lasteaeda, täiesti külmad ;(

Kuomadega täiesti soojad.

Oleme proovinud Crocs puff saapaid, need on lörtsi omad, aga nendega minu lapse jalg külmetas. Kasutasime siis lörtsiga hoopis Demar Mammut kummikuid, voodriks lambavill, see hoiab väga hästi soojas.

Crocs talvesaapaid pole proovinud, aga Demareid küll kiidan. Minu lastel on Demaritega jalad soojad olnud. Seest on kummi osa ilusti lambavillaga kaetud. Kindlasti peab olema saabas veidi suurem jalast, et jalal jääks natuke liikumisruumi.

Crocsi puff saapad olid ka meil suur pettumus. Külmad ja ka väiksema lörtsiga olid jalad märjad, sest see puffi osa ulatub liiga alla välja. Ainule pluss on kerge kaal. Aga samas ega Kuomadki rasked pole. Väljanägemiselt vaid kobakad aga tegelikult on kerged.
Aga tean, et paljud kiidavad neid crocse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 19:36; 06.11 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ikka mitmed-mitmed aastad Demarid olnud. Need lambavilla sisuga on mõnusalt soojad ja vett peavad ka. Ja hind täiesti taskukohane.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsel igal aastal Superfitid, kallivõitu aga hea ja laps muud ei taha enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas Demarite suurus on, seal on suurused murruna, st justkui 2 suurusena. Kas suuruse tabel mis kuulutuste juures, on tõene? Tahaks lapsele lasteaeda osta, aga ei oska suurust valida.
Lapse jalalaba pikkus 20cm. Vikingi saapa võtaksin vist 32. Demar peaks vist sobima 31/32?
Kas Demar Swen, mis meenutab Kuomasid on sama soojad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Väikelaps Talvesaapad