Esileht Koolilaps Talvesaapad suurusele 36-38

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Talvesaapad suurusele 36-38

Postitas:
Kägu

Tere!

Kust ostate oma lastele talvesaapaid jalale 36-38? Igal pool on lademetes väiksemaid suuruseid, aga kui laps on juba 8+ vanune, on valik minu meelest olematu. 100 EURi eest leiab Vikingeid küll, aga tõesti ei sooviks üle 60-70 saabaste eest maksta. Otsin just Vikingi-taolisi saapaid, nii poisile (36) kui tüdrukule (38), millega oleks soe ja hea lumes mütata. Pean silmas Tallinna kauplusi ja online poode.

Aitäh!

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Kust ostate oma lastele talvesaapaid jalale 36-38? Igal pool on lademetes väiksemaid suuruseid, aga kui laps on juba 8+ vanune, on valik minu meelest olematu. 100 EURi eest leiab Vikingeid küll, aga tõesti ei sooviks üle 60-70 saabaste eest maksta. Otsin just Vikingi-taolisi saapaid, nii poisile (36) kui tüdrukule (38), millega oleks soe ja hea lumes mütata. Pean silmas Tallinna kauplusi ja online poode.

Aitäh!

Kas soovid kindlasti uusi vôi sobivad ka kasutatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin nädalavahetusel tüdrukule nr 37 talvesaapad Rademarist, hind 56 eurot  https://www.rademar.ee/toode/zigzag-bansa

Tunduvad täitsa soojad ja mugavad ning peaks olema ka ilmastikukindlad. Varem olen ostnud peamiselt kasutatud Viking jalanõusid ning nendega rahul. Kuna järelturult midagi sobivat sellele suurusele ei leidnud, siis tundus see mudel täitsa ok.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on jah selline piiripealne suurus, et lasteosakonnast väga midagi ei saa, samas naistejalatsite osakonnas on rohkem tänavasaapad, mitte sellised lume-lörtsi õuesaapad. Eelmine aasta enda 9-aastasele saime normaalse hinnaga õuesaapad spordipoest. Vikingeid laps ei tahtnud, need lastemudeleid oli küll ka suuremaid numbreid saada, aga need olid lapse jaoks jalas liiga kanged, tahtis midagi painduvamat ja mugavamat.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid “laadseid” asju saab ka Magaziinist. Järvel on SHU outlet ja hinnad täitsa ok. 36 on juba naiste suurus, võid vabalt vaadata ka täiskasvanute valikust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid “laadseid” asju saab ka Magaziinist. Järvel on SHU outlet ja hinnad täitsa ok. 36 on juba naiste suurus, võid vabalt vaadata ka täiskasvanute valikust.

Selles ju asi ongi, et kiiresti kasvava jalaga lapsele ei jaksa täiskasvanute saapa hinnaga osta. Endale ostan saapad, kannan 4-5 aastat. Laps saab parimal juhul ühe hooaja kanda, järgmiseks talveks on jälle väikesed.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid “laadseid” asju saab ka Magaziinist. Järvel on SHU outlet ja hinnad täitsa ok. 36 on juba naiste suurus, võid vabalt vaadata ka täiskasvanute valikust.

Selles ju asi ongi, et kiiresti kasvava jalaga lapsele ei jaksa täiskasvanute saapa hinnaga osta. Endale ostan saapad, kannan 4-5 aastat. Laps saab parimal juhul ühe hooaja kanda, järgmiseks talveks on jälle väikesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid “laadseid” asju saab ka Magaziinist. Järvel on SHU outlet ja hinnad täitsa ok. 36 on juba naiste suurus, võid vabalt vaadata ka täiskasvanute valikust.

Selles ju asi ongi, et kiiresti kasvava jalaga lapsele ei jaksa täiskasvanute saapa hinnaga osta. Endale ostan saapad, kannan 4-5 aastat. Laps saab parimal juhul ühe hooaja kanda, järgmiseks talveks on jälle väikesed.

Ma ei soovitanud osta Sportlandist või Stockmannist. Outletis on ka täiskasvanutele soodsama hinnaga. Magaziin on ka koht, kust võib leiduda. Oleme poisile ostnud Sketchersist soodukaga, aga see võib TA-le ka kalliks jääda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu poiss on siiani Kuomadega talvel käinud. Prismast ostan.

Aga alati on olemas olnud mingid k/s veekindlad tossud millega enne suuri miinuseid käia.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata komisjoni poodidesse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostangi sellise hinnaga, poisil jalg kasvab meeletu kiirusega – pärast jagan neid jalatseid sõpradele ja tuttavatele, sõbranna mehel on sama suurus, mis 12-aastasel poisil (43).  Mõni aasta tagasi jäid tossud, saapad minule (jalg 39), järgmine aasta mees endale (44). Mingit odavat kärppi ka lapsele jalga ei pane, käib jalgsi koolis ja trennis – jalad  pevad soojad olema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuoma nr jätkuvad ka täiskasvanutele. Mudeleid vist on suurem valik isegi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uusi aga odavaid võib saada ka neist poodidest mis müüvad annetatud asju. Nt Mustamäe Magda misjonipood teatas oma fb lehel et neil 30 euriga uued veekindlad saapad nr.37-39.

Tõenäoliselt rootslased on oma laojääke annetanud. Selles poes on palju uusi asju nt laste ilmastikukindlaid kombekaid ja mütse. Ise olen kaelussalle odavalt ostnu, neid ikka kulub kui mitu last ja elamist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen vaadanud ka http://www.osta.ee-st. Seal ka uusi aegajalt soodsamate hindadega. Nii Viikingut kui ka Eccot olen leidnud. Praegugi leida selles suuruses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Efootwearist tüdruk s 38

Efootwearist poiss s36

Tallinnas CCC kingapood, seal on osa valikust sama, mis Efootweari online poes. Mina olen käinud Ülemiste keskuse omas, aga neid peaks olema ka Kristiines ja Roccas.

Viimane kord tellisin Efootwearist. Kui soovid odavamalt, siis jälgi veebipoe alesid, seal on ale alati suurem kui meil kohapeal kauplustes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen Rademarist saanud täitsa talutava hinnaga saapaid. Selles suuruses olengi otsinud pigem spordipoodidest. Elu on näidanud, et 30-eurone saabas väsib siiski pigem varem ära kui 60-70€ maksev saabas. 8+ vanuses kaasan otsustusprotsessi ka lapse. Meie lastel jalad nii kiiresti pole kasvanud, et ühed saapad tervet hooaega vastu ei peaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii Weekendist kui Rademarist olen sellises suuruses saapaid ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kingaklubi.ee, saab kohapeal proovida, hinnad nii ja naa, uuri-vaata ise.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen kõik laste saapad ostnud Amazon.de

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen tavaliselt nii, et peas on ettekujutus, mida ma saada tahan ja siis vaatan, kust selle kõige odavamalt saab. Hetkel on 30+ eurosed Eccod ja Vikingid. Mõlemad Amazonist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on jah selline piiripealne suurus, et lasteosakonnast väga midagi ei saa

Laste mudelivalikus on reeglina ikka 40ni. Kusjuures nii mõnelgi brändil on märkimisväärne hinnavahe (nt Timberlandil laste 40 vs täiskasvanute 40).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen tavaliselt nii, et peas on ettekujutus, mida ma saada tahan ja siis vaatan, kust selle kõige odavamalt saab. Hetkel on 30+ eurosed Eccod ja Vikingid. Mõlemad Amazonist.

nii asi käibki, aastaaeg ei tule ootamatult

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lumes mölluks jah Kuomad või Demarid:

https://www.um5.ee/toode/demar-niko-talvesaabas-hall-must/

 

Vähese lumega Vikingi poolsaapad, Kingaklubist näiteks.

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

just otsisime ja leidsime 10 a tüdrukule catmandoo talvesaapad nr 38 weekendshoes.ee poest. hoiab hästi, ribadeks ei kanna ja kevadel müün fb-s maha, sest järgmiseks talveks väiksed.

edaspidi olen nutikam ja hakkan saapaid juba varem otsima, nt zalando, bestsecreti ja boozti saidilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen tavaliselt nii, et peas on ettekujutus, mida ma saada tahan ja siis vaatan, kust selle kõige odavamalt saab. Hetkel on 30+ eurosed Eccod ja Vikingid. Mõlemad Amazonist.

nii asi käibki, aastaaeg ei tule ootamatult

Heh, aastaaeg jah ei tule ootamatult,  aga lapse jalanumber sellel aastaajal võib olla vägagi ootamatu. Me proovisime septembris kodused talvesaapavarud läbi ja panime parajad saapad talveks valmis. Kolm korda võid arvata, kas nüüd novembris need saapad veel kummalegi lapsele parajad ja mugavad on …

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen tavaliselt nii, et peas on ettekujutus, mida ma saada tahan ja siis vaatan, kust selle kõige odavamalt saab. Hetkel on 30+ eurosed Eccod ja Vikingid. Mõlemad Amazonist.

nii asi käibki, aastaaeg ei tule ootamatult

Heh, aastaaeg jah ei tule ootamatult,  aga lapse jalanumber sellel aastaajal võib olla vägagi ootamatu. Me proovisime septembris kodused talvesaapavarud läbi ja panime parajad saapad talveks valmis. Kolm korda võid arvata, kas nüüd novembris need saapad veel kummalegi lapsele parajad ja mugavad on …

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli lapsele kiiresti midagi vaja ja ostsin SinSay-st 15 eurosed lumesaapad. Praeguse ilmaga on täiesti ok, eks näis mis siis saab kui lumi maha tuleb ja ilm oluliselt külmemaks läheb, siis tõenäoliselt tuleb midagi lisaks osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on jah selline piiripealne suurus, et lasteosakonnast väga midagi ei saa, samas naistejalatsite osakonnas on rohkem tänavasaapad, mitte sellised lume-lörtsi õuesaapad.

Mina ostsin iseendale paar aastat tagasi Crocksi lumesaapad. Ideaalsed maal elades! Hind oli kas 40€ või 44€, ei mäleta enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on jah selline piiripealne suurus, et lasteosakonnast väga midagi ei saa, samas naistejalatsite osakonnas on rohkem tänavasaapad, mitte sellised lume-lörtsi õuesaapad.

Mina ostsin iseendale paar aastat tagasi Crocksi lumesaapad. Ideaalsed maal elades! Hind oli kas 40€ või 44€, ei mäleta enam.

Aa, lisan, et netipood open24 oli.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Kust ostate oma lastele talvesaapaid jalale 36-38? Igal pool on lademetes väiksemaid suuruseid, aga kui laps on juba 8+ vanune, on valik minu meelest olematu. 100 EURi eest leiab Vikingeid küll, aga tõesti ei sooviks üle 60-70 saabaste eest maksta. Otsin just Vikingi-taolisi saapaid, nii poisile (36) kui tüdrukule (38), millega oleks soe ja hea lumes mütata. Pean silmas Tallinna kauplusi ja online poode.

Aitäh!

Ära ole koi ja osta lastele normaalsed saapad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Koolilaps Talvesaapad suurusele 36-38