Esileht Koolilaps talvevaheajal ookeani äärde

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: talvevaheajal ookeani äärde

Postitas:

Plaanime juba varakult, et talvel võiksime sõita kuskile kaugemale sooja kohta ookeani äärde. Kuna pole varem käinud ja plaan minna kahekesi lapsega, siis ootaksime kogemustega inimestelt soovitusi: kuhu oleks turvaline sõita ja mitte ka väga kallis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanaari saared on väga turvaline ja mõnus koht lastega olemiseks. Ise olen seal kolmel vaheajal lastega käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks ka Tenerifet.
Aga meie näiteks eelmisel talvel käisime hoopis Portos ja oli ta täitsa tore. Ujumiseks oli muidugi liiga külm, aga oli ka muid võimalusi huvitavalt aega sisustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turvalisuse all pead ilmselt silmas pakettreisi? Siis vist palju valikuid pole. Kanaari saared (Tenerife või Cran Canaria, suurt vahet neil vist pole), või teine variant India, Goa. Mis on üsna palju kallim ja kuhu tehakse 2 nd reise.
Laiem sihtkohtade valik on läbi Soome või Saksa reisibüroode, mis aga tähendab, et Helsingisse või mõnda Saksa lennujaama pead oma kulu ja jõuga saama.
Soovitan Kanaare: otsereis Eesti bürooga, vrd Indiaga odavam, võimalik ka vaid üks nädal. Kindlasti turvaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga ilusalt kõlab talvevaheajal sooja kohta ookeani äärde 🙂 Odavaid variante selliste kriteeriumidega lihtsalt pole olemas. Pakutud Tenerife on vast ainus, kuhu tehakse nädalasi pakette, kuid ma ei ütleks, et odav. Pigem on see ikkagi kallis sihtkoht, kus kõik hinnas hotell tuleb unustada või maksta Tai reisiga samas hinnaklassis olevat hinda. Ookean on, aga see ei pruugi sulle meeldida. Olen käinud Playa de las Americases, oli väga-väga tuuline, rannaliiv on seal vulkaaniline ja süsimust, tuul lõi suud ja silmad seda liiva täis, lained olid väga kõrged, lastel polnud meres peaaegu üldse võimalik käia. Oli ka mõni vaiksem päev, aga mustjaspruun sogane ookeanivesi polnud siiski ahvatlev. Tenerife saar iseenesest oli kaunis, Teidel käik huvitav ja Loro park vahva, käisime ka Santa Cruzis ja Puerto Cruzis. Kokkuvõttes valiks ma aga iga kell sihtkohaks hoopis Aasia, näiteks Tai. Sealsed valged liivarannad ja helesinised laguunid on ikka hoopis teine ookean 🙂 India on räpane, soovituslikud on paljud vaktsineerimised ja hinnaklass suht sama Taiga võrreldes. Tai on kindlasti kindel valik. Kuid talvel ookeani äärde odavalt ei saa… Eriti koolivaheajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikalt ette planeerida, saab väga hea hinnaga lennukipileteid. Lähematest sihtkohtadest on Egiptus kõige kindlama peale minek (imeilus veealune maailm – teie plaaniks paistab olevat rannapuhkus); Tenerifel on musta värvi vulkaaniline liiv, mina käisin jaanuaris, oli täitsa külm ja pilvine, ujuma ei läinudki (v.a hotelli külm bassein paar korda).

Minu lemmik on siiani olnud Tai, imelised rannad, super loodus, odavad hinnad ja sõbralikud inimesed. Kanaari saartega ei anna üldse võrrelda, nii palju on ilusam. India on samuti mõnus, enamik pakettreise viivad Goasse, mis ei ole indialikult räpane (Goa on endine Portugali asumaa, sellepärast), vesi on soe, rand on kena (Tais on ilusam). Kariibid on muidugi eriti kena koht, Mehhikosse saab tihti hea hinnaga (mujale ka, tuleb silmad lahti hoida).

Mina ei takerduks väga selle ookeani külge, enamasti on ookeanivesi jahedam ja vaatepilt ei erine tavalisest merest. Kariibimere saarte puhul ole tähelepanelik, mõnel on neist ühel pool ookean ja teisel pool Kariibi meri, ookean siis külm ja hall, aga meri türkiissinine ja soe – et ei juhtuks nii, et oled kariibimere saarel, aga valel pool ja ujuda ei saagi.

Mina olen lennukipiletid ise ostnud ja sobiva majutuskoha juurde broneerinud, nii tuleb reis vähemalt poole odavam. Soovitan proovida (Tripadvisor on ka abiks kindlasti). Kui ise ei oska/julge, uuri sõpradelt, mõni neist oskab kindlasti aidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Liiga ilusalt kõlab talvevaheajal sooja kohta ookeani äärde 🙂 Odavaid variante selliste kriteeriumidega lihtsalt pole olemas. Pakutud Tenerife on vast ainus, kuhu tehakse nädalasi pakette, kuid ma ei ütleks, et odav. Pigem on see ikkagi kallis sihtkoht, kus kõik hinnas hotell tuleb unustada või maksta Tai reisiga samas hinnaklassis olevat hinda. Ookean on, aga see ei pruugi sulle meeldida. Olen käinud Playa de las Americases, oli väga-väga tuuline, rannaliiv on seal vulkaaniline ja süsimust, tuul lõi suud ja silmad seda liiva täis, lained olid väga kõrged, lastel polnud meres peaaegu üldse võimalik käia. Oli ka mõni vaiksem päev, aga mustjaspruun sogane ookeanivesi polnud siiski ahvatlev. Tenerife saar iseenesest oli kaunis, Teidel käik huvitav ja Loro park vahva, käisime ka Santa Cruzis ja Puerto Cruzis. Kokkuvõttes valiks ma aga iga kell sihtkohaks hoopis Aasia, näiteks Tai. Sealsed valged liivarannad ja helesinised laguunid on ikka hoopis teine ookean 🙂 India on räpane, soovituslikud on paljud vaktsineerimised ja hinnaklass suht sama Taiga võrreldes. Tai on kindlasti kindel valik. Kuid talvel ookeani äärde odavalt ei saa… Eriti koolivaheajal.[/tsitaat]

Tenerife on talviseks puhkuseks imeline sihtkoht. Rääkides ookeanist, siis Playa de las Americasest mööda rannaäärt Adeje poole jalutades, peale jahisadamat on väga soe ja praktiliselt laineteta lastele sobiv rand. Seal on täies pikkuses lainemurdjad ees ja tuult varjavad kahelt poolt kaljud. Suuremale lapsele vees turnimisatraktsioonid. Lastega reisides tasub ikka veidi ringi ka liikuda ja kohalikke olusid uurida, ei tasu esimesse randa maha prantsatada. Google map aitab 🙂
Kui load olemas, siis tasub rentida auto, käia El Teidel, Loro pargis. Adejes on täitsa mõnus veepark. Adeje on üldse lapsega reisimiseks palju parem koht, Playa de las Americas on liiga ülerahvastatud ja kole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui pikalt ette planeerida, saab väga hea hinnaga lennukipileteid. Lähematest sihtkohtadest on Egiptus kõige kindlama peale minek (imeilus veealune maailm – teie plaaniks paistab olevat rannapuhkus); [/tsitaat]
Arvestades, mis praegu Egiptuses toimub, ei julgeks küll kellelegi soovitada koos lastega sinna minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tai või Bali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kampaaniahindadele peale sattuda, siis võib üsna soodsalt ka USAsse saada – Florida või California näiteks on puhkuseks väga toredad ja aastaringselt päikeselised. Kohapealsed hinnad on seal soodsad (kui just luksust taga ei aja) ja turvaline on seal ka. Ebamugavust tekitab vaid ajavahe, mistõttu reis võiks siiski kauem kesta kui nädala.
Muidugi Kanaari saari soovitan ka väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps talvevaheajal ookeani äärde

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.