Esileht Ajaviite- ja muud jutud Talvised võistlused/mängud õues

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Talvised võistlused/mängud õues

Postitas:
Kägu

Varsti on tulemas Vastlapäev ja selle raames otsustasime korraldada vahva ürituse. Nüüd aga juhe koos ja otsin ideid, milliseid võistlusi ja mänge võiks teha. Eeldame, et lumi on ikka maas ja ilm soosib ürituse läbiviimist. Isetehtud \”kelgud\” ja nö. kelguraja läbimine on plaanis. Lumest midagi ehitama ei hakka, see võtab suht kaua aega (kui midagi suurt teha). Andke ideid 🙂
Väikseid lapsi on vähe, heal juhul 2, enamus siiski täiskasvanud või teismelised/noored ning ülejäänud siis täiskasvanud.

Please wait...
Postitas:
Rabakana

RE: Talvised võistlused/mängud õues

No kui ehitama ei taha hakata, siis saab võistelda, kes lükkab kindla aja jooksul kokku kõrgeima lumehunniku. Võta mingi märkidega toigas mõõdikuks.

Siis muidugi ka aarete otsimine või kirjapeitus, kuidas keegi nimetab. Vaja vihjete järgi igalt poolt õuest mingeid vidinaid üles otsida (las kaevuvad hangedesse ja püüavad madal pu otsa ronida, hehe.

Teatejooks sügavamat sorti lumes võtab vägevalt võhmale. Paned stardijoone ja vahemaa paika (nt tokini ja tagasi).
Stardi peale jookseb esimene võistkonnaliige, kuis jalad võtavad, läbi lume tokini ja tagasi. Seejärel haarab tal kaenla alt kinni teine liige. Koos joostakse tokini ja tagasi. Lahti ei tohi üksteisest lasta! Siis liitub kolmas… Kuni kogu võistkond on edukalt tagasi. Jube tamp, vähemalt kõige esimesele liikmele. 😀

Please wait...
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ajaviite- ja muud jutud Talvised võistlused/mängud õues

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.