Esileht Ilu ja tervis Tampoon kadunud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Tampoon kadunud?

Postitas:
Kägu

Kas selline asi on vōimalik, et tampoon lihtsalt kaob mu sisse ära? Hommikul vahetasin tampooni ja omast arust panin uue, aga kui peale lõunat vahetada tahtsin, siis ei olnud midagi välja vōtta. Proovisin urgitseda ja katsuda, aga mitte midagi ei tundu olevat. Mees pakkus ka lahkelt abi kuna tal käed poole suuremad????aga mida pole seda pole. Mōtlesin, et äkki unustasin siis uue panna, aga siis peaks ju verevoolus siiski olema ilma tampoonita kuna täna tsükli 3.päev alles, pesukaitse oli veits määrdunud päeva peale, aga see ka kõik. Nüüd olen nii suures mures ja katsumisest alt hell kõik????
Tampoon ei saa ju ometi nii ära kaduda? Aga samas vereeritus täna pms olematu ehk siis kuskil peab olema tampoon, mis imab verd? Aga samas sel juhul peaks jälle see tampoon juba ammu täis olema ja verd tulema siiski?
Kas kellelgi on nii ära kadunud tampoon?
Oh nii mures olen????

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine arstile, kas valvegünekoloog või äkki ka perearst saab aidata. Kui tõesti see tampoon kuskile kadunud on (st sügavale liikunud), siis võib muidu korralik põletik tulla. Ei ole sa esimene ega viimane ilmselt, kellel sarnane mure.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pane uus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane üks jalg toolile ja ühe või kahe sõrmega ringjaid liigutusi tehes otsi nii sügavalt kui võimalik. Istu WC potile ja suru, võid samuti sõrmedega otsida. Kükita, proovi sõrmega otsida ringjate liigutustega. Pese käed eelnevalt ära muidugi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealegi tampooni peaks tunda olema.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pruugi tunda olla ja võib küll niimoodi sisse ära kaduda, palun mine arstile! Sellisest asjast tekib muidu räme põletik lihtsalt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled 100 protsenti kindel, et pandid uue tampooni?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei saa tampoon kuskile sisse ära kaduda nii, et ei tunne. Tupe algusest emakakaelani on ca 10-13 cm – otses mõttes tupik ehk emakakael tuleb vastu kust pole võimalik edasi minna. Lisaks ei ole tampoon mingi sentimeetrine kera, vaid kui ongi sees olnud siis on ta omakorda veel suuremaks paisunud kui sisse pannes.

Variandid on veel see, et potil lihtsalt ei tundnud/näinud kui “vettinud” tampoon lihtsalt välja vajus. Või nt oli ees häda nr 2 ajal ja surusid lihastega välja?

Reaalselt – te pole varem kunagi ise end seestpoolt sõrmedega katsunud? Mitte kuskile ei ole tampoonil võimalik nii peitu minna, et ei oleks tunda. Teiseks – tampooni niit ei tõmbu ise sisse peitu.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei saa tampoon kuskile sisse ära kaduda nii, et ei tunne. Tupe algusest emakakaelani on ca 10-13 cm – otses mõttes tupik ehk emakakael tuleb vastu kust pole võimalik edasi minna. Lisaks ei ole tampoon mingi sentimeetrine kera, vaid kui ongi sees olnud siis on ta omakorda veel suuremaks paisunud kui sisse pannes.

Variandid on veel see, et potil lihtsalt ei tundnud/näinud kui “vettinud” tampoon lihtsalt välja vajus. Või nt oli ees häda nr 2 ajal ja surusid lihastega välja?

Reaalselt – te pole varem kunagi ise end seestpoolt sõrmedega katsunud? Mitte kuskile ei ole tampoonil võimalik nii peitu minna, et ei oleks tunda. Teiseks – tampooni niit ei tõmbu ise sisse peitu.

Mul on juhtunud, et on välja tulnud wc-s käies, kaalun ka seda varianti + äkki unustasin panna uue. Aga samas päevad ju peaks ikka edasi käima

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pruugi – vereeritus ei ole alati ühesugune (nt mõjutatud kui eile kasvõi natukene alkoholi jõid), eriti juba lõpu poole. Lisaks tampooni kasutades on tihti raske aru saada tegelikust vere kogusest, mis tuleb (tundub rohkem).

Kui vereeritus on suur siis tampoon oleks lõpuks nii verd täis, et üldiselt ta siiski vajuks alla või välja. Hakkaks lekkima ja oleks igati ebamugav.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei saa tampoon kuskile sisse ära kaduda nii, et ei tunne. Tupe algusest emakakaelani on ca 10-13 cm – otses mõttes tupik ehk emakakael tuleb vastu kust pole võimalik edasi minna. Lisaks ei ole tampoon mingi sentimeetrine kera, vaid kui ongi sees olnud siis on ta omakorda veel suuremaks paisunud kui sisse pannes.

Variandid on veel see, et potil lihtsalt ei tundnud/näinud kui “vettinud” tampoon lihtsalt välja vajus. Või nt oli ees häda nr 2 ajal ja surusid lihastega välja?

Reaalselt – te pole varem kunagi ise end seestpoolt sõrmedega katsunud? Mitte kuskile ei ole tampoonil võimalik nii peitu minna, et ei oleks tunda. Teiseks – tampooni niit ei tõmbu ise sisse peitu.

Just oli meedias korgijoogi teemas jutt ühest tütarlapsest, kes mõni aeg peale korgijoogi saamist sai hirmsad kõhuvalud ning arstid võtsid seest välja vana tampooni, mis oli vägistamisel sügavale sisse lükatud. Inimesed on erinevad ning tunnetavad oma keha erinevalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei saa tampoon kuskile sisse ära kaduda nii, et ei tunne. Tupe algusest emakakaelani on ca 10-13 cm – otses mõttes tupik ehk emakakael tuleb vastu kust pole võimalik edasi minna. Lisaks ei ole tampoon mingi sentimeetrine kera, vaid kui ongi sees olnud siis on ta omakorda veel suuremaks paisunud kui sisse pannes.

Variandid on veel see, et potil lihtsalt ei tundnud/näinud kui “vettinud” tampoon lihtsalt välja vajus. Või nt oli ees häda nr 2 ajal ja surusid lihastega välja?

Reaalselt – te pole varem kunagi ise end seestpoolt sõrmedega katsunud? Mitte kuskile ei ole tampoonil võimalik nii peitu minna, et ei oleks tunda. Teiseks – tampooni niit ei tõmbu ise sisse peitu.

Just oli meedias korgijoogi teemas jutt ühest tütarlapsest, kes mõni aeg peale korgijoogi saamist sai hirmsad kõhuvalud ning arstid võtsid seest välja vana tampooni, mis oli vägistamisel sügavale sisse lükatud. Inimesed on erinevad ning tunnetavad oma keha erinevalt.

Võimalik, et ta ei teadnud, et tal tampoon sees ja seega seda ei osanud otsida vmt. Vägistamisel ehk tõesti suruti see tampoon nö lapikuks ja niit ka sisse. Niisama pole võimalik, et tampoon kuskile kõrgele, väikseks läheks ja niit ka nii peitu, et seda tunda poleks. Kui reaalselt katsuda pole võimalik niimodi kuskile sisse lükata – ainuke koht, kust edasi saaks tupest minna on emakakael.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ainuke koht, kust edasi saaks tupest minna on emakakael.

Just! Ja, kui tampoon juba sinna läheks, siis on see igal juhul ülivalus ja raudselt tunda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vägistamisel ehk tõesti suruti see tampoon nö lapikuks ja niit ka sisse.

Ja siis ei tundnud enam midagi? Kordan mõtet: kõik pole ühtviisi ehitatud, üks on sealtkohast suurem, teine kitsam, kolmas pikem. Ainus kindel viis teada saada on siiski paluda arstil üle vaadata. Milleks riskida põletikuga.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul juhtus kunagi sama lugu. Suure otsimise käigus tundsin ülisügaval niidiladset asja ning tõmbasin niimoodi hoopis spiraali välja. Tampooni olin unustanud öösel panna, kui unise peaga eelmise ära võtsin.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et sa ta lausa emaksse lükkasid, päevade ajal on emakakael küll veidike avatud, aga mitte niipalju, et sinna tampoon ära kaduda saaks. Ja tupp siiski on kinnine, niiet näpuga otsides peaks tampooni kätte leidma, pole ju nii imeväike asi. Kui kindlasti sees pole, siis arvan, et unustasid lihtsalt, et ikkagi unise peaga tõmbasid vana tampooni välja või libises ise välja vetsus käies. Jah, kui kasutad spiraali, siis võib niidi otsad segi ajada (spiraalil on siiski tamiili moodi nöör, mitte puuvillanöör). Kui kahtked, võib ikka naistekliiniku valvetoas ära käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vägistamisel ehk tõesti suruti see tampoon nö lapikuks ja niit ka sisse.

Ja siis ei tundnud enam midagi? Kordan mõtet: kõik pole ühtviisi ehitatud, üks on sealtkohast suurem, teine kitsam, kolmas pikem. Ainus kindel viis teada saada on siiski paluda arstil üle vaadata. Milleks riskida põletikuga.

Et kellelgi on tupp 30cm sügav või otse ühenduses emakaga, et saab sinna asju lükata?

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Et kellelgi on tupp 30cm sügav või otse ühenduses emakaga, et saab sinna asju lükata?

Kuidas selle vägistatuga oli, kuidas tema ei tundnud tampooni enne kui see põletiku tekitas? Minu sõrmed näiteks pole piisavalt pikad, et emakakaelani ulatuda. Absoluutselt kindel, et ma pole ainus.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu sõrmed näiteks pole piisavalt pikad, et emakakaelani ulatuda.

Selle jaoks ongi antud kõige esimestes kommentaarides juba soovitus nt kükitada.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kellelgi on tupp 30cm sügav või otse ühenduses emakaga, et saab sinna asju lükata?

Kuidas selle vägistatuga oli, kuidas tema ei tundnud tampooni enne kui see põletiku tekitas? Minu sõrmed näiteks pole piisavalt pikad, et emakakaelani ulatuda. Absoluutselt kindel, et ma pole ainus.

Üks asi on tunne, et miski sees on vs see kui paned sõrmed sisse ja otsid.

Oled kunagi tampoone kasutanud? Pole kunagi tundnud tampooni sees või seda täis tampooni tunnet, et juba hakkab lekkima ja alla vajuma? Okei – seda tõesti ei pruugi kõik tunda – st ma ei tunne ka menstruaalanumat kui see õigesti paigaldatud, samuti ei ole tunda tampooni, mis pole end täis imanud – küll aga on tunda kui hakkab juba alla vajuma.

Küll aga tupp ei ole mingi lõpmatu auk ja tampoon ei ole mingi pisike asi, mis ära kaob, et mida katsudes poleks tunda. Nagu öeldud – tampoon ei tõmba endale niiti kuskile sisse ja ei poe kuskile sügavale – emakael pole ka päevadeaeg nii avatud, et sinna tampoon sisse mahuks – lisaks ei suru keegi ka tampooni endale ise nii sügavale ja sellise jõuga sisse, et see üldse võimalik oleks.

St olenevalt tsüklist ja erutusest tõesti tupp suureneb, emakael natuke muutub jne. Küll aga on tõesti erinevaid variante – kükitada, tõsta üks jalg toolile jne kuidas seest poolt katsuda. Tupp lihtsalt pole nii suur koht kuhu terve tampoon nii ära saab kaduda, et seda katsudes (ja niiti) kuskil tunda poleks. See pole füüsiliselt võimalik – ükskõik, kas tunned emakaela või ei.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu sõrmed näiteks pole piisavalt pikad, et emakakaelani ulatuda.

Ma panin asendid kirja. Suruda saab ka nagu nr 2 või beebit sünnitades istuli olles.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll jagub teil ikka neid lõplikke tõdesid. Kükita ja seisa pääsukeses, siis ulatud … Ütlen siis veelkord – mina ei ulatu. Miks, on minu asi. Aga ma pole kindlasti ainus ja erandlik maamunal. Juba näiteks neil, kellel on pikad küüned, ei soovitaks ma küll emakakaela taga otsima hakata.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll jagub teil ikka neid lõplikke tõdesid. Kükita ja seisa pääsukeses, siis ulatud … Ütlen siis veelkord – mina ei ulatu. Miks, on minu asi. Aga ma pole kindlasti ainus ja erandlik maamunal. Juba näiteks neil, kellel on pikad küüned, ei soovitaks ma küll emakakaela taga otsima hakata.

Siis las otsib mees ühe sõrmega. Pikad küned on muide mustusepesad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ainuke koht, kust edasi saaks tupest minna on emakakael.

Just! Ja, kui tampoon juba sinna läheks, siis on see igal juhul ülivalus ja raudselt tunda.

jah, emakakaela avanemine on väga valus (tuhud näiteks). sünnitamata naisel on emakakael korralikult kinni ja pole võimalik et tempoon emakakaelast läbi läheks.

kui kardad et tampoon võib olla sees, siis mine otse naistekliiniku vastuvõtu ja ütle oma mure registratuuri, ämmaemand saab su kohe üle vaadata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis las otsib mees ühe sõrmega.

Ja kellel meest pole, palub ema või sõbrannat või?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll jagub teil ikka neid lõplikke tõdesid. Kükita ja seisa pääsukeses, siis ulatud … Ütlen siis veelkord – mina ei ulatu. Miks, on minu asi.

Täiskasvanud naised ja nii saamatud 😀 No kui ei saa ja ei suuda ja ei oska, siis tõesti, ära parem tampoonegi kasuta, rääkimata mooncupist. Loodetavasti ei ole sa teemaalgataja, vaid kiibitsed ja segad niisama vahele.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiskasvanud naised ja nii saamatud

Oo, emakakaela puudutamine kui saamatuse eksam 😀

No kui ei saa ja ei suuda ja ei oska, siis tõesti, ära parem tampoonegi kasuta, rääkimata mooncupist.

Ei, miks. Ma lasen asjatundjal üle vaadata, arstil nimelt. Arusaamatu, miks sa siin perekoolis nõuad, et igaüks ise oma sisemuses urgitseks tingimata.

Loodetavasti ei ole sa teemaalgataja, vaid kiibitsed ja segad niisama vahele.

Ei, ma ei ole teemaalgataja. Kuid teemaalgatajal küll ei soovita hakata sinu arvamusest lähtuma, vaid ikka oma sisetundest ja kui ta soovib kindlustunnet, et tampooni sees pole, siis mingu ikka käigu arstil. Sina proovi oma soovitusi aga natuke talitseda, need näevad rohkem nagu käsud välja juba.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba näiteks neil, kellel on pikad küüned, ei soovitaks ma küll emakakaela taga otsima hakata.

Otsiva sõrme küüs lõigatakse loomulikult enne lühikeseks, dziisas kraist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba näiteks neil, kellel on pikad küüned, ei soovitaks ma küll emakakaela taga otsima hakata.

Otsiva sõrme küüs lõigatakse loomulikult enne lühikeseks, dziisas kraist.

😀 Kindel, et geelküünte omanikud oma kalli küüne maha lõikavad, dziizös kraist?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minimõõdus tampoon võib vabalt nii sisse tõmbuda kui ka WC potti kukkuda märkamatult.

Ma käiks ka igaks juhuks arstil, pole sa tõesti esimene sellise murega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Ilu ja tervis Tampoon kadunud?