Esileht Ilu ja tervis Tampoon kadunud?

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Tampoon kadunud?

Postitas:
Kägu

Ja kellel meest pole, palub ema või sõbrannat või?

Kui tunneb end mugavalt, miks mitte? Ma vaatan ühte sarja ja selles hooajas palus toanaaber teist toanaabrit, et see aitaks tal kondoomi välja võtta. Sarjas muidugi toimus see kiiremini kui ilmselt päriselus, aga teemaalgataja muide ise ütles, et tal on mees olemas ja mees juba üritas. Muidu poleks ma tõesti meest maininudki.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll ei saa aru, kuidas ei saa ise kätte neid asju, mis sinna on topitud. Ega see pole mingi põhjatu auk, kuhu asjad ära kaovad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, miks. Ma lasen asjatundjal üle vaadata, arstil nimelt. Arusaamatu, miks sa siin perekoolis nõuad, et igaüks ise oma sisemuses urgitseks tingimata.

Arstid on üle koormatud. Arstile võiks minna suht viimases hädas juba. Nüüd juba, kui kahtlus ikka sees, siis täna võiks olla arstil käidud juba. Mõelda veel paar päeva ja siis homme-ülehomme minna on ka nõme.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll ei saa aru, kuidas ei saa ise kätte neid asju, mis sinna on topitud. Ega see pole mingi põhjatu auk, kuhu asjad ära kaovad.

Noh, kui inimene on mures, et TSS tekib, siis võiks minna kontrollida juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arusaamatu, miks sa siin perekoolis nõuad, et igaüks ise oma sisemuses urgitseks tingimata.

Sest nii pisikese asjaga arsti juurde minek pole küll kuidagi otstarbekas. Igaüks saab sellise asjaga küll ise hakkama. Sama hea, kui minnakse EMO-sse, et võtke mul puuk välja, mingi pisike haavaniit vms. Mingisugune ise hakkama saamise oskus võiks ikka olla.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstid on üle koormatud. Arstile võiks minna suht viimases hädas juba. Nüüd juba, kui kahtlus ikka sees, siis täna võiks olla arstil käidud juba. Mõelda veel paar päeva ja siis homme-ülehomme minna on ka nõme.

Ju ikka ei ole, kui samaks või järgmiseks päevaks tasulised ajad saadaval.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju ikka ei ole, kui samaks või järgmiseks päevaks tasulised ajad saadaval.

Võimalik, siis tulebki minna, kui ikka täna veel kahtlus sees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis las otsib mees ühe sõrmega.

Ja kellel meest pole, palub ema või sõbrannat või?

Võiks paluda hoopis sõbranna meest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tunneb end mugavalt, miks mitte? Ma vaatan ühte sarja ja selles hooajas palus toanaaber teist toanaabrit, et see aitaks tal kondoomi välja võtta. Sarjas muidugi toimus see kiiremini kui ilmselt päriselus, aga teemaalgataja muide ise ütles, et tal on mees olemas ja mees juba üritas. Muidu poleks ma tõesti meest maininudki.

Nii pikalt ei jaksanud teemat siiski lugeda, et jõudnuks kohani, kus teemaalgataja kirjutab, et mees juba proovis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii pikalt ei jaksanud teemat siiski lugeda, et jõudnuks kohani, kus teemaalgataja kirjutab, et mees juba proovis?

Ajas labakäe sisse?, sest hakkas valus? Ühe sõrmega tunneb paremini. Ma ju ütlesin kükitada või jalg toolil või nagu sünnitades surudes.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiks paluda hoopis sõbranna meest.

Meditsiiniteemades läheb alati seks/eelmäng segi paljudel. Sellepärast ei juletagi pöörduda, et nii piinlik ju. Sõrmerallit saab kodus teha ikkasiis, kui naine on lõdvestunud olekus, mitte paanikas, et vana veri läheb sees mädanema.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Helistasin hommikul nõuandeliinile ja seal paluti küsida abi ämmarmanda keskusestja kui seql tänaseks ei saa aega, siis minna EMO-sse. Sain siis kohe aja ämmarmanda keskusesse (mainin, et ma ei ela Eestis). Seal vaadati peegliga ja öeldi, et pole midagi mul seal.
Kahtlustan nüüd natuke ise ka, et äkki ma siis ei pannudki uut. Aga imelik on see, et eile oli mul tsükli 3. päev ja pms olematu vereeritus, aint natuke määrinud eile ja täna. Tavaliselt selline määrimine 5 ja 6 päeval.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Helistasin hommikul nõuandeliinile ja seal paluti küsida abi ämmarmanda keskusestja kui seql tänaseks ei saa aega, siis minna EMO-sse. Sain siis kohe aja ämmarmanda keskusesse (mainin, et ma ei ela Eestis). Seal vaadati peegliga ja öeldi, et pole midagi mul seal.

Kahtlustan nüüd natuke ise ka, et äkki ma siis ei pannudki uut. Aga imelik on see, et eile oli mul tsükli 3. päev ja pms olematu vereeritus, aint natuke määrinud eile ja täna. Tavaliselt selline määrimine 5 ja 6 päeval.

Kas sa küsisid ämmaemandalt, miks siis verd vähe võib tulla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore, et mure lahendatud sai 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll ei saa aru, kuidas ei saa ise kätte neid asju, mis sinna on topitud. Ega see pole mingi põhjatu auk, kuhu asjad ära kaovad.

Ju sa siis ei ole ikka väga kursis, mis seal allpool täpsemalt on.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju sa siis ei ole ikka väga kursis, mis seal allpool täpsemalt on.

Tundub, et sul ei ole eriti anatoomiast teadmisi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll ei saa aru, kuidas ei saa ise kätte neid asju, mis sinna on topitud. Ega see pole mingi põhjatu auk, kuhu asjad ära kaovad.

Ju sa siis ei ole ikka väga kursis, mis seal allpool täpsemalt on.

Mis seal siis on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju sa siis ei ole ikka väga kursis, mis seal allpool täpsemalt on.

Kuhu mutiauku need asjad kaovad sinu arust siis? On mingi lai otseühendus emakasse või makku või kuidas need asjad sinu ettekujutuses on siis?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ükskord tuli tampoonil nöör küljest ära välja tõmmates ja oli tükk tegemist, et see kätte saada seest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Ilu ja tervis Tampoon kadunud?