Esileht Ilu ja tervis Tampoonid ei sobi.. hügieenisidemed ei sobi ka… mis edasi..?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Tampoonid ei sobi.. hügieenisidemed ei sobi ka… mis edasi..?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Selles ju point ongi, et käsi pesed pärast vetsus käimist nii ehk naa, ju? Või mitte? Mis siis juhtub, kui sa paberiga kuivatatud näppudega kabiinist väljud ja suundud siis käsi pesema?
Ma ei olegi väitnud, et piisab sellest, kui verised näpud paberisse puhtaks tõmbad ja sellega asi piirdubki. Loogiline, et pärast seda pesed veel üle. Ausalt öeldes ma eriti ei usu, et keegi ühiskraanikausi ääres valvab ja jälgib teiste inimeste näppe. Seega, mis siis, kui kohe kabiinis käsi pesta ei saa?

Loomulikult on mooncupi puhul mugavam WC-kabiin, kus on kraanikauss, sest siis saab ka vidina ära pesta.
Minu kommentaari point on suunatud siiski kommenteerija sellele väitele: \”- IGAL JUHUL peale tühjendamist ja tagasi panemist pead saama käsi pesta\”. Et endiselt jääb õhku küsimus, et kas see kommenteerija siis mõnikord lahkub vetsust ka käsi pesemata? Selle lause põhjal jääb mulje, et muidu üldiselt ei ole harjumust peale vetsu käsi pesta, oluline on see vaid pärast mooncupi kasutamist.[/tsitaat]
Just nimelt oli öeldud- \”Peab saama pesta\” mitte \”peab pesema\”! Saa niimoodi aru nagu kirjas on, mitte nagu pähe tuleb ja ära määri oma totakaid mõtteid teistele kaela!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.08 13:04; 29.08 20:17; 30.08 08:53; 31.08 21:25; 31.08 22:42; 01.09 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jube stiilne on tõesti nt spordivõistlustel käia selles pikas rodus kempsudes, tulla sealt välja veriste näppudega (kusjuures sisse minnes ei ole sa sugugi kindel, et seal ON paberit) ja siis suundud kuskile koos meeste ja lastega kätepesuvõimalust otsima. Muidu sa ju ei sureks, kui käsi pesta ei saa juhuslikult. Aga sellisel juhul on ju ikka VÄGA pahasti. Või sa ei nõustu?! Sa oled ikka eriti juhm, kui kinnitad oma tähelepanu AINULT kätepesuteemale.[/tsitaat]

Pole küll mooncupi kasutaja, kuid kannan päevade ajal kaasas alati väikest pakikest niiskeid salfakaid, väikest veepudelit ja kuivi taskurätte. Kui juhtub, et mul on vaja kuskil kahtlases vetsus tampooni vahetada, siis on mul vähemalt ennast millegagi kasida. Ma kujutan ette, et see lahendus töötaks ka mooncupi korral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]rumal küsimus ehk, aga kas mooncupi kasutades pesukaitset ka kasutate (igaks juhuks kui peaks lekkima hakkama) või on see mooncup ikka nii kindel?
[/tsitaat]

mina ilma ei julge, lekkimisi ikka tuleb. ma küll 1 tsükli alles kasutanud, aga miinusena ütleks, et paigaldamine ja eemaldamine suht ebameeldiv ja kohati valus. Korra eemaldamisel tõmbas uuesti vaakumi sisse vales kohas ja täielik põrguvalu oli. Aga eks see vajab lihtsalt harjutamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Ilu ja tervis Tampoonid ei sobi.. hügieenisidemed ei sobi ka… mis edasi..?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.