Esileht Ilu ja tervis Tampoonide suurused

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tampoonide suurused

Postitas:

Pole ennem tampoone väga kasutanud, nüüd mõtlesin proovida. Uuriks suuruste kohta, seal vist mini, normal, super ja super plus. Mille järgi endale see suurus siis valida, kas vastavalt sellele kui palju verd tuleb või on nii, et osadele sobivad suuremad , osadele väiksemad. Pean endale selle 1 kindla suurse leidma?

Tänan asjakohaste vastuste eest! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 07:44; 10.02 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vereerituse järgi vali. Aga kui varem pole kasutanud, soovitan esimesteks minisid – lihtsalt harjutamiseks, kuidas see õigesse kohta lükata.

Ise kasutan alguses normal tampoone ja kui päevad läbi hakkavad saama, siis minisid. Tampoonikarbis on sees õpetus, mille järgi valida (et iga 5 tunni tagant vist oli soovitav vahetada ja siis vaatadki selle järgi, milline tampoon välja näeb, kui on valget osa palju, võid väiksema panna jne).

Mina kasutan juba aastaid OB tampoone, kunagi oli mingis naistelehes test, kus pandi erinevad tampoonid veeklaasidesse ja vaadati, kuidas lagunema hakkasid. Mõned odavamad eraldasid päris palju vatikiude ja isegi tükke, OB võitis tookord testi. Aga ei mäleta kahjuks, mis veel esikolmikus oli, Tampax vist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alusta minist, õpid seda õigesti kasutama. Tavaliselt kasutatakse mini päevade alguses ja lõpus. Super plussi öösel ja eriti suure vereerituse korral. Kui näit on pikk sõit ja ei saa vahetada, siis pane ka suurem tampoon. Paki peal on kirjas, kaua tohb tampoon sees olla.
Hea, et on erinevaid suurusi. Esialgu võiksid osta mini ja normaalse. Kui super on sulle paras, siis super plussi ei pruugi vaja minnagi või üks-kaks tsükli jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis öösel võib ka tampooniga olla, olen kuulnud, et mitte?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 07:44; 10.02 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas siis öösel võib ka tampooniga olla, olen kuulnud, et mitte?![/tsitaat]Mis siis öösel peaks tampooniga juhtuma?
Loomulikult tohib ka ööseks tampooni panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 11:21; 10.02 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, võib öösel tampooniga olla. Ainult, et päris mini ei soovita, sest tampoon on veidi pikemat aega sees ja ei pruugi nii palju verd suuta sisse võtta.

Ise olen kuulnud, et mõni tõsimeeli arvab, et tampoonide suurused on naise enda suuruse järgi. Paksud peavad võtma superi ja tavalised normali ning pisikesed-peenikesed mini. Vot siis sai küll südamest naerda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tampoonidega seoses liigub ju igasugu põnevaid müüte.
Perekooliski on mõni naine tõsimeeli väitnud, et pissimise ajaks tuleb tampoon eemaldada. Muidu ei saa piss välja.
Palju leidub naisi, kelle arvates on tampoon lihtsalt tropp väljapääsu eest ja et tampooni kasutades tegelikult veri ei saa kehast väljuda, vaid liigub tagasi vereringesse.
Ehk siis teisisõnu on nende arvates mõeldud tampoon vaid selleks, et mitte pesu määrida ja kõik väljapääsema pidanud veri jääb kehasse alles. Kehast eemaldub vaid see \”vähene\” veri, mis tampooni on ära määrinud.
Siis olen lugenud teemat, kus keegi väitis, et tampooni paigaldamine tekitab mikrohaavandeid, mis hiljem areneb tupevähiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 11:21; 10.02 13:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Tampoonide suurused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.