Esileht Tööelu, raha ja seadused. Täna peretoetus teil laekunud?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: Täna peretoetus teil laekunud?

Postitas:

Appi juba hommikul oled sa selline. Võta rohud ära ja kiirelt! Pole vaja, et sa midagi hullemat kokku keerad, kui siin jauramine

Hea näide sellest, kui palju me tegelikult valetame. Räägime ühte, kuid mõtleme teist. Vehime oma seadustega, räägime oma panustamisest, kirume teisi. Aga millised me ise oleme? Ei olegi tegelikult paremad kui teised.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 08:45; 08.04 09:04; 08.04 09:07; 08.04 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mul SEB ja seni pole. Hambaarsti juurde ei plaani minna täna :), aga pigem huvitab, et kas midagi on mul valesti (üks laps on piiripealses vanuses), aga vast mitte, sest ühe lapse eest sel juhul ju ikka saaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 07:12; 08.04 09:31; 08.04 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi seadus mis keelab kasutada peretoetust muudeks kuludeks? Et see peab kindlasti kõik sendi pealt laste tarbeks minema. Raha nagu iga teine ju, kui tuleb varem kui palk siis tasudki muid vajalikke asju ja palgast tasud ju samamoodi laste asju ja igasugu asju. Mis see peretoetus siis nii eriline on? Või no jah, kindlasti tuleb see kanda kohe edasi laste kontole, muidu oled saast ja lapsed raha pärast teinud, see ju lasteraha, mitte sulle.

Jah, see on raha lapse igapäevasteks kuludeks, mitte emale suhu. Oma palgast pead nagunii lapsele lisaks kulutama. Selle jaoks on seadus täiesti olemas.

On kaks hunnikut. Üks sai otsa. Kui ma nüüd võta teisest hunnikust mingi osa ja panen esimesse ning siis,kui esimesse juurde tuleb panen laenatud koguse teise tagasi ei ole selles mitte midagi valet.

Sots amet ei kontrolli mingeid kulutusi. Kontol pole ka võimalik eristada, millisest laekumisest see 50 eurot maha läks,mille eest lapsele jope ostsin, kui kõik laekumised on ühele kontole.
Nii rumalat juttu võid metsas mõnele puule rääkida.

+15
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 08:56; 08.04 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul SEB ja seni pole. Hambaarsti juurde ei plaani minna täna :), aga pigem huvitab, et kas midagi on mul valesti (üks laps on piiripealses vanuses), aga vast mitte, sest ühe lapse eest sel juhul ju ikka saaks.

Kell 9.31 peaks juba olemas olema, kui siin üks kägu ütles, et tal on seb ja tal on. Sama tüüpi toetuse ülekanded lähevad kõigile samas pangas ikka korraga, mitte kuidagi mitmes osas.

Soovitan sul helistada sotsiaalametisse, pank vaevalt et midagi kosta oskab.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 09:16; 08.04 09:21; 08.04 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Nüüd tuli. Ehk 9:56

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 07:12; 08.04 09:31; 08.04 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Infoks siis neile, kes muretsevad, küsisin järgi sotsametist, see on nendepoolne viivitus finantsosakonnas, et laekub päeva jooksul.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 08:34; 08.04 08:55; 08.04 09:10; 08.04 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naera herneks! Sain meilile teate, et mu postitus ebasobivaks märgitud. Vaatasin – kirjutasin siia 2 sõna: vaatasin – olemas. Ja selle märkis keegi ebasobivaks ????????

Täpsustuseks, et mul SEB ja toetus oli peale kella 6 olemas arvel.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 06:38; 08.04 10:08;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tööelu, raha ja seadused.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muud rahad otsas juba?

Issand kui nõme ????‍♀️????‍♀️

Äkki polegi hetkel “muid rahasid”?!

Mul endal ntx pole hetkel peale selle raha muud sissetulekut, sest laps sai just 1,5 ja vh lõppes. Tööle tagasi veel ei plaani minna. Ja tõesti, see raha on arvestatud maksude jaoks.

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd tuli. Ehk 9:56

Kas selle väikese “hilinemise” tõttu jäi sul midagi nüüd ostmata või maksmata?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul SEB ja seni pole

Sama siin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 10:27; 08.04 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, öösel on tulnud, peale 4 midagi natuke. Seb-i klient.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu jobu.

Jobud on ikka need, kes valetavad nii endale kui süsteemile. Kes siis lasterahadega hambaarstil käib, Uskumatu lihtsalt!

Püha müristus, mis selles halba on, kui tulebki see raha ajaliselt enne kui palk ja raha vaja kasutada. Sinu loogika järgi peaks selle igaljuhul ootele panema, kuni tekib vajadus ainult lapsele midagi osta, et oleks siis kindlasti seadusejärgi kasutatud raha? ????????

Milline idiootsus!

See tuleb sulas välja võtta, ümbrikusse panna ja peale kirjutada, mis raha see on.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga no kui teistele ka sama mure, siis pole ilmselt vähemalt asi minus vaid neil seal mingi süsteemi viga

Mis mõttes sinus? Kui alati on tulnud, siis miks sa arvad, et sa korraga oled nimistust välja arvatud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaliselt need kes öösel “lasterahasi” ootavad ja ” alimendid peale on pannud” jooksevad esimese asjana kunstküüsi panema.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul SEB ja seni pole

Sama siin.

Nüüd tuli.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 10:27; 08.04 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaliselt need kes öösel “lasterahasi” ootavad ja ” alimendid peale on pannud” jooksevad esimese asjana kunstküüsi panema.

Veidrad tuttavad sul.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 09:02; 08.04 09:15; 08.04 09:16; 08.04 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sotsamet vaatab teie maksekäitumist millal ja kui palju ja millele kulutatakse.

see on küll päris haige jutt. võibolla siis kui sule keegi lastekaitse kutsub ja sa satud sotsiaalametnike huviorbiiti, siis uuritakse sinu enda käest, et kuidas sa raha kulutad, et miks su laps nälgib, aga ei ole olemas mingeid ametnikke, kes saaksid pangas su maksekäitumist jälgida ilma sinu teadmata.

Jeah! Töötukassa katkestab koheselt toetuse kui saad oma pangaarvele  laekumise suurema kui 1 kuu toetusraha.

Ärak ülesse! Me oleme jõudnud interneti ja elektroonilise järelvalve ajastusse!

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 09:14; 08.04 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: right;”>Mul on Swedbank. Peretoetus laekus 00:44.</p>

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaliselt need kes öösel “lasterahasi” ootavad ja ” alimendid peale on pannud” jooksevad esimese asjana kunstküüsi panema.

Mu õde ootab konkreetselt raha selleks et lapsele ravimid välja osta, iga kuu läheb ravimite peale ca 700 euri (laps raskelt haige)

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 11:17; 08.04 16:09; 08.04 19:46; 09.04 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaliselt need kes öösel “lasterahasi” ootavad ja ” alimendid peale on pannud” jooksevad esimese asjana kunstküüsi panema.

Mu õde ootab konkreetselt raha selleks et lapsele ravimid välja osta, iga kuu läheb ravimite peale ca 700 euri (laps raskelt haige)

Haigekassa hüvitab retsepriravimeid. Alates 300 eurost on see 90%

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 11:24; 08.04 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peretoetuste ootamine kuidagi kehvem on kui palgapäeva või muu tasu ootamise oma? Sissetulek nagu iga teine ju. Õelus on ikka jube asi.

 

 

Mina ootan Sotsiaalametist ühte muud raha aga pole laekunud.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida võib inimesel teha olla oodatava rahaga. Näiteks hambaarst kell 8.00.

Hambaarstile peretoetuse eest?

Kui on suurem pere, siis tuleb peretoetusi päris arvestatav summa ja olgu see summa suur või väike, siis on see ju osa inimese sissetulekutest. Minul õnneks kulub hambaarstil aastas 10-50 eurot, aga lapsele oleks tarvis breketeid. Kui peretoetus on 600 või rohkem eurot, siis võib see olla oluline katteallikas taolisele kulule.

Mul muidu laekub peretoetus alati peale kella 8 hommikul.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaliselt need kes öösel “lasterahasi” ootavad ja ” alimendid peale on pannud” jooksevad esimese asjana kunstküüsi panema.

Mu õde ootab konkreetselt raha selleks et lapsele ravimid välja osta, iga kuu läheb ravimite peale ca 700 euri (laps raskelt haige)

Haigekassa hüvitab retsepriravimeid. Alates 300 eurost on see 90%

See kehtib vaid haigekassa teenuste nimekirja kantud ravimite puhul mitte kõigi puhul. Nt uued autoimmuunravimid sealt puudu veel

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 11:17; 08.04 16:09; 08.04 19:46; 09.04 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnikord ongi raha vaja kohe hommikul, mis sellest halba on?

Selles on see asjaolu halb, et inimene on nii vaene. Päris tõsiselt mõtlen, ei ütle irooniliselt. See on ikka uskumatu vaesus, kui 2 lehekülge on tehtud teemat sellest, kas mingi toetus laekub kell 00:01 või 09:01.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 18:32; 08.04 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaliselt need kes öösel “lasterahasi” ootavad ja ” alimendid peale on pannud” jooksevad esimese asjana kunstküüsi panema.

Eksisid veidi, nad panevad kunstküüni.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 18:32; 08.04 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnikord ongi raha vaja kohe hommikul, mis sellest halba on?

Selles on see asjaolu halb, et inimene on nii vaene. Päris tõsiselt mõtlen, ei ütle irooniliselt. See on ikka uskumatu vaesus, kui 2 lehekülge on tehtud teemat sellest, kas mingi toetus laekub kell 00:01 või 09:01.

Kindlasti ka koroona aasta mõjutanud ja paljudel kes töökohad kadunud ka säästud ammu otsas. Ja no ei kasva kõigis piirkondades neid töökohti ka puu otsas ja kõik ei ela Tallinnas

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 11:17; 08.04 16:09; 08.04 19:46; 09.04 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida võib inimesel teha olla oodatava rahaga. Näiteks hambaarst kell 8.00.

Hambaarstile peretoetuse eest?

Mingi seadus mis keelab kasutada peretoetust muudeks kuludeks? Et see peab kindlasti kõik sendi pealt laste tarbeks minema. Raha nagu iga teine ju, kui tuleb varem kui palk siis tasudki muid vajalikke asju ja palgast tasud ju samamoodi laste asju ja igasugu asju. Mis see peretoetus siis nii eriline on? Või no jah, kindlasti tuleb see kanda kohe edasi laste kontole, muidu oled saast ja lapsed raha pärast teinud, see ju lasteraha, mitte sulle.

Mida võib inimesel teha olla oodatava rahaga. Näiteks hambaarst kell 8.00.

Hambaarstile peretoetuse eest?

Mingi seadus mis keelab kasutada peretoetust muudeks kuludeks? Et see peab kindlasti kõik sendi pealt laste tarbeks minema. Raha nagu iga teine ju, kui tuleb varem kui palk siis tasudki muid vajalikke asju ja palgast tasud ju samamoodi laste asju ja igasugu asju. Mis see peretoetus siis nii eriline on? Või no jah, kindlasti tuleb see kanda kohe edasi laste kontole, muidu oled saast ja lapsed raha pärast teinud, see ju lasteraha, mitte sulle.

Kohe näha, et inimesed seadust ei tunne. Sotsamet vaatab teie maksekäitumist millal ja kui palju ja millele kulutatakse. Kui on näha, et tarbite raha mittesihipäraselt( lähete massaazi või hambaravisse) võetakse toetus ära ja nõutakse petuajal kasutatu tagasi.

huvitav, et mult polegi siis veel võetud. ma pole elades midagi lapseraha eest ekstra lapsele ostnud. süüa ostan, aga seda söön ise ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaliselt need kes öösel “lasterahasi” ootavad ja ” alimendid peale on pannud” jooksevad esimese asjana kunstküüsi panema.

Mu õde ootab konkreetselt raha selleks et lapsele ravimid välja osta, iga kuu läheb ravimite peale ca 700 euri (laps raskelt haige)

Haigekassa hüvitab retsepriravimeid. Alates 300 eurost on see 90%

See kehtib vaid haigekassa teenuste nimekirja kantud ravimite puhul mitte kõigi puhul. Nt uued autoimmuunravimid sealt puudu veel

Vajadusel tehakse ühekordne luba ja otsus rahastamiseks.

Aga ju on turul alternatiivid olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 11:24; 08.04 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see on võimalik, et inimesed reaalselt jälgivad mingeid kontotoiminguid minuti pealt ja teevad teema kui pole?

Ma käin internetipangas korra kuus, maksan arved, vaatan, et enamvähem loogiline kõik, mingeid panga teavitusi telefoni mul pole.

Miks ometi peaks passima minuti pealt mingeid X summasid?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Täna peretoetus teil laekunud?