Esileht Ajaviite- ja muud jutud Täna pesin pea,kas homme võib värvida juukseid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Täna pesin pea,kas homme võib värvida juukseid

Postitas:
Kägu

Homme ōhtul või kahjustab see juukseid

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa pesed pea ja ka kohe värvid ei kahjusta see juukseid rohkem kui enne. Või mis su küsimus on?

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, millest su küsimuse püstitus tuleneb, aga jah, tohib küll. Kui sa loogiliselt mõtled näiteks, siis paljud inimesed pesevad igapäev pead. Seega ei ole neil võimalik juuksurisse minna mitu päeva tagasi pestud juustega. Keegi ei istu kontoris räpaste juustega iga kuu enne juuksurisse minekut.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa pesed pea ja ka kohe värvid ei kahjusta see juukseid rohkem kui enne. Või mis su küsimus on?

Pikaajaliselt küll ei soovita pestud juukseid värvida, juukseid värvitakse ikka rasusena, see kaitseb juuksekarva. Üks kord aga ei juhtu muidugi midagi ka pestud juukseid värvides. Ja mõnel ei juhtu ka pikaajaliselt midagi. Värvi julgelt.

Kui sa loogiliselt mõtled näiteks, siis paljud inimesed pesevad igapäev pead. Seega ei ole neil võimalik juuksurisse minna mitu päeva tagasi pestud juustega.

Kui need inimesed pesevad iga päev pead, mis pole veel rasuseks läinud, siis on nad küll veidrad inimesed. Kui neil aga pea iga päev mustaks läheb, siis ongi paras aeg juuksurisse minna eelmisel õhtul pestud juustega.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. Värvimine kahjustab alati juukseid
2. Rasu kaitseb peanahka, mitte juukseid.
3. Jah, võid küll

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Liis T

Olen ühe korra läinud juuksurisse nii, et olin paar tundi enne pead pesnud. Ainuke asi, mis võib juhtuda on see, et vesinik paneb peanaha sügelema, sest nahal pole rasvakihti. Juuksur andis mulle terava otsaga kammi, millega sain siis sügada. Aga midagi hullu polnud, paar korda sügasin ja kõik. Seega homme on kindlasti täitsa ok.

+1
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Täna pesin pea,kas homme võib värvida juukseid