Esileht Pereelu ja suhted Tana sain teada ,et rase

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tana sain teada ,et rase

Postitas:
Kägu

Tana tegin testi ja vot olen uuesti rase ja ei tea kas roomustada voi ei …teine laps Saab ainult uheaastaseks…esiteks ei tea kas Saan hakkama????ja et ei anna siis esimesele lapsele piisavalt tahelepanu:(

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Tana sain teada ,et rase

Miks nii segaduses?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tea jah, oleks ikka võinud enne laste saamist kirjutama õppida, muidu läheb pärast raskeks.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Lapsel isa on? Kuidas majanduslik olukord on? Vana oled? Räägi endast natuke, muidu on raske mõista, mis sa selle hakkamasaamise all mõtled.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas on põhjus, miks ei peaks saama hakkama?
Minu esimese ja teise lapse vahe on aasta ja kolm kuud; tean naisi kelle laste sünnivahe on napilt aasta ja kõik me oleme hakkama saanud.
Kui sul on abikaasa olemas ja enda tervisega probleeme ei ole, siis laste väike vanusevahe ei ole küll midagi sellist, mille pärast muretseda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul tuttava lastel on vanusevahe 10 kuud! Kuidas tal see õnnestus (nii ruutu uuesti rasedaks ja siis kahe pea olematu vanusevahega lapsega), mina ei tea, aga hakkama ta sai. Tugisüsteem oli tal küll ema ja õe näol olemas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul oli teise ja kolmanda vahe 1 minut, ellu jäin 🙂 Ei ole hullu midagi, küll sa hakkama saad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul oli teise ja kolmanda vahe 1 minut, ellu jäin 🙂 Ei ole hullu midagi, küll sa hakkama saad.[/tsitaat]Ma kujutan ette, et kaksikutega on lihtsam hakkama saada, kui aastase vahega lastega. Ei pea peale passima, et vanem väiksemale näppe silma ei topiks ja suitsuvorsti suhu, magamise ja söömise rütm on sarnasem. Aga ma tõesti ainult kujutan ette, kogemust endal pole kummagi variandiga, kõrvalt olen mõlemat näinud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ka ei saa aru mis sa paanitsed..Ise ei hoolitsenud ehk enda eest piisavalt et rasestumist vältida..nüüd tegeled tagajärgedega 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

See tähelepanu probleem tekib ilmselt küll ja sellele peab teadlikult ise rõhku panema, et vanema lapsega ka ikka tegeleda ja teda tähele panna, et oleks vähem sellist armukadedust. Samas on kasvamiseks hiljem selline vanusevahe väga hea, lapsed saavad hiljem üksteisele seltsiks olla ja koos mängida. Alguses, kui mõlemad on väikesed, on raske, aga paljud on sellega hakkama saanud (ehk su enda emagi). Küll saad sina ka, kui ainult tahad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laste vahe ei tule ju imeväike u 1a 8/9kuud. Mul kolmas sellise vahega mais sündimas ja lapsed planeeritud (tugisüsteem puudub).

Please wait...
Postitas:
Kägu

väga raske saab olema. Vaatan siin tuttavaid emasid, kel aastase vahega lapsed ja väga trööbatud ja kurnatud näevad välja, tervised lähevad käest, stress ja kaal kasvavad. Aga paari aasta pärast on hullumaja möödas ja elu on lill, lapsed mängivad omavahel ja saab jälle endale keskenduda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaatan siin tuttavaid emasid, kel aastase vahega lapsed ja väga trööbatud ja kurnatud näevad välja, tervised lähevad käest, stress ja kaal kasvavad. [/tsitaat]

See oleneb ikka emast endast, mitte laste vanusevahest.

Ma tean nii mõndagi ühe lapse ema, kes on stressis ja ülekaalus ka 10 aastat peale lapse sündi.

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Pereelu ja suhted Tana sain teada ,et rase

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.