Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: Tänakust

Postitas:
Kägu

Politseieskort, liiklus seisab, eluaegne kinopilet, kopteriga kohaletoomine, eluloofilm…

Võiks lasta enne ehk mehel maailmameistri tiitel koju tuua kui selline suurejooneline sangariks (ette)kuulutamine teha. Või kuidas teile tundub?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen sinuga täiesti nõus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Politseieskort, liiklus seisab, eluaegne kinopilet, kopteriga kohaletoomine, eluloofilm…

Võiks lasta enne ehk mehel maailmameistri tiitel koju tuua kui selline suurejooneline sangariks (ette)kuulutamine teha. Või kuidas teile tundub?

Sellist tsirkust poleks ka maailmameistritiitli puhul vaja. Mõttetu keskkonnavaenulik spordiala.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul tekib küsimus, kes krt seda Tänakut promob?
Film juba enne , kui maailmameistri tiitel tehtud. Mis järgmiseks ooper Tänakust? Kes see Tänak üldse on, et kõik peavad tema ees kummarduma?
Minu arust see on täielik fiasko-need punased vaibad jne

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Puudub täielikult staarile vajalik karisma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kusjuures ma olin täitsa imestunud, kui teada sain, et tal polegi tiitlit. Nii palju kära…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas ja miks selliseid upitamisi korraldatakse? Kunagi tehti Getter Jaaniga sama, ka isegi ülistav film tehti temast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas Toyota Yaris on hea auto? Kui juba Tänak sõidab, siis ehk võiks ka osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas Toyota Yaris on hea auto? Kui juba Tänak sõidab, siis ehk võiks ka osta.

Kaugelt juba näha, et neil on palju ühist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle on Tänak väga sümpaatne igatahes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaugelt juba näha, et neil on palju ühist.

Mismõttes 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võin vaid kiita. Väike ja mugav ning seisab teel hästi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

hea film oli!

Please wait...
Postitas:
Kägu

hea film oli!

Oli jah!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tean kes on Tänak ja mis alaga tegeleb, kindlasti väga tubli ja maailma tasemel. Aga ma pole kordagi ühtegi Tänaku-teemalist artklit avanud, veel vähem ühtegi rallit vaadanud (näidatakse neid üldse telekast?).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tean kes on Tänak ja mis alaga tegeleb, kindlasti väga tubli ja maailma tasemel. Aga ma pole kordagi ühtegi Tänaku-teemalist artklit avanud, veel vähem ühtegi rallit vaadanud (näidatakse neid üldse telekast?).

Kui ei huvita, pole ju vaja avada ega vaadata. Jah, näidatakse telekas küll. Ja paljudel saitidel ka.

Mulle tänane üritus ja selle idee meeldis, kuigi olin vaid vaataja rollis ja üldse mitte südamest rallihuviline.
Film sündis piisavalt keeruliselt ja mitte Oti enda algatusel ometi. Tore, et tehakse ka selliseid asju just tavasportlase pingutustest, äpardustest ja elust, mitte vaid mingeid promofilme mitmekordse maailmameistri ülistuseks.
Kelle elu see väike läbi linna sõiduke siis nii väga segas, mis teil seetõttu tegemata jäi? Või kadeduseuss vigiseb?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänak ei sõida ju Yarisega, Tänakul on Yarist MEENUTAV auto.
Poes on Yarise hind alates 12 000€, siis Tänaku masina hind on 1 000 000€ ja peale. Vaidluskägudele loomulikult ka link.
Kas tõega keegi arvab, et need autod on (v.a. ukselink ja kerekuju) sarnased?

Perekoolikad siin vihkavad rallit ja arvavad, et mõttetu spordiala.
Aga kuidas ta mõttetu on, kui isegi perekoolikas hakkab uskuma, et peaks omale kaa Yarise ostma. Ja selliseid mõtlejaid on üle maailma vast paar miljonit.
Reklaam siis ju toimib.
Teine asi on need uued leiutised, mis Toyota insenerid on auto juures välja mõelnud, need on kõik topitud Tänaku jt autodele peale ja testitakse nende toimimist.
Väga rasketes tingimustes, sellega vast on kõik nõus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis vajadus on eestlastel oma tublide ja tuntud kaasmaalaste mahategemiseks? Fakt on see, et Tänak on maailmatasemel rallisõitja ja võiks nagu uhke olla aga ei, kus sa sellega. Kui keegi eestlastest midagi saavutab – siis järgnev vaid üks tänitamine ja õiendamine. Või veel hullem – kindlasti avatakse vastav teema vaid selleks, et teatada – mina seda inimest ei tunne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oot, miks ei tohi filmi teha sportlasest, kel pole tiitlit? Just põnevam lugu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta auto ju ainult kasutab Yarise mudeli nime! Yarisega pole ta autol mingit pistmist .Ütles ta ju isegi ,et isegi ukselingid on teised!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki kuulutaks ta pühakuks ja lööks rüütliks ka?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis vajadus on eestlastel oma tublide ja tuntud kaasmaalaste mahategemiseks? Fakt on see, et Tänak on maailmatasemel rallisõitja ja võiks nagu uhke olla aga ei, kus sa sellega. Kui keegi eestlastest midagi saavutab – siis järgnev vaid üks tänitamine ja õiendamine. Või veel hullem – kindlasti avatakse vastav teema vaid selleks, et teatada – mina seda inimest ei tunne.

Kas rallisõit on tõesti miski, mille üle uhke peaks olema?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas rallisõit on tõesti miski, mille üle uhke peaks olema?

Kas see on miski, mida peaks häbenema?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ilma promota pole toetust, seega on igasugune reklaam esmane eeldus, et üldse see tiitel saavutada. Ei saa olla nii naiivne ja arvata, rallisporti on võimalik tasuta teha? Minu meelest see on üks paremaid sportlasele tehtud reklaamikampaaniad üldse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul tekib küsimus, kes krt seda Tänakut promob?

Film juba enne , kui maailmameistri tiitel tehtud. Mis järgmiseks ooper Tänakust? Kes see Tänak üldse on, et kõik peavad tema ees kummarduma?

Minu arust see on täielik fiasko-need punased vaibad jne

A mis vaatad siis, kui ei meeldi? Mine istu oma välipeldikus edasi ja loe seal 30 aasta taguseid ajalehti.

Absoluutselt ei saa aru, miks see kellegi teise perset torgib, nagu nende rahakotist oleks see raha läinud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Film tuntud sportlasest – miks mitte? Aga see eilne oli ilmselge ülevõlli üritus. Pigem mõjus kentsakalt… Punased vaibad, kuldsed postid, politse eskort, vilkurid, helikopterid… Lisaks olid politseiautod iga nurga peal. Sõitsin seal umbes sellel kellaajal mööda. Ma ei teadnud, mis üritus toimub, ja hetkeks arvasin, et ameerika president isiklikult on kohale saabumas.

Mulle jäi mulje, et see kõik ei olnud ainult glamuuri eesmärgil. Politseeskordid ja helikopterid tekitasid tunde, nagu oleks nii tähtis inimene tulekul, kelle puhul võib atendaati karta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli kunagi paaril sugulasel Yaris ja muidu hea auto aga maanteel on ta kitsas ja kõrge – kipub tuules kõikuma, eriti kui metsa vahelt lagedale sõidad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Film tuntud sportlasest – miks mitte? Aga see eilne oli ilmselge ülevõlli üritus. Pigem mõjus kentsakalt… Punased vaibad, kuldsed postid, politse eskort, vilkurid, helikopterid… Lisaks olid politseiautod iga nurga peal. Sõitsin seal umbes sellel kellaajal mööda. Ma ei teadnud, mis üritus toimub, ja hetkeks arvasin, et ameerika president isiklikult on kohale saabumas.

Mulle jäi mulje, et see kõik ei olnud ainult glamuuri eesmärgil. Politseeskordid ja helikopterid tekitasid tunde, nagu oleks nii tähtis inimene tulekul, kelle puhul võib atendaati karta.

Aga miks mitte?

Politseinikud vajavad võimalikult elulist kogemust kuidas eskortida kedagi, kuidas teha koostööd kopteri meeskonnaga. Selline üritus oli suurepärane võimalus taolised situatsioonid läbi mängida uutel politseinikel, professionaalsust lihvida kogenenumatel. Klassiruumis ei saa selliseid asju harjutada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ilma promota pole toetust, seega on igasugune reklaam esmane eeldus, et üldse see tiitel saavutada. Ei saa olla nii naiivne ja arvata, rallisporti on võimalik tasuta teha? Minu meelest see on üks paremaid sportlasele tehtud reklaamikampaaniad üldse.

Oot oot Otil vaja promo, et autoarveid maksta? Eestis on autospordiga seotud tegelased kõik miljonärid (Gross, Märtin, Kruuda jne) Ei saaks öelda, et autosport kiratseks ja inimestel raha pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin eskordi ajal teises kinos juba filmi ja mind see järelikult ei häirinud.
Film on tõesti hea ja usun, et sellest saab 2019 aastal meie parim ekspordiartikkel.
Film on valminud ilma eelneva suurema kärata ning kui esilinastuse päeval natuke lõbutseda – mina seda pahaks ei pane. Film on seda väikest “väljaelamise kära” väärt.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )