Esileht Ajaviite- ja muud jutud Täname neid, kes praegusel ajal teenindamas!

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Täname neid, kes praegusel ajal teenindamas!

Postitas:
Kägu

Tervitame kõiki neid, kes praegusel ajal tööl toidupoodides, meditsiinis, piiril, e-kaubanduses, teeninduses ja mujal – kõik need tööd, mida kodukontorist ei tee! Jõudu teile töös, ja olge tublid. Me vajame teid ja oleme tänulikud.

Teistele – palun võtame end kokku ja püüame poes jm kohtades olla spetsiaalselt kannatlikud ja jääda sõbralikuks. On palju ajutist tööjõudu palgatud (pole nii kiired ja ei tea kõike), teenindajad on ka väsinud ja ärevil.
Naeratada saab ka viiruse ajal (isegi maski alt on näha!), ning lahked sõnad on ainult kasuks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu siiras tänu kuulub samuti meditsiinitöötajatele, pääste-, politseiametnikele, esmatarbekaupade valdkonna teenindajatele jne. Olen ise ka abistava elukutse esindaja, aga taolises olukorras mitte nö eesliinil, saan oma asju paindlikult planeerida ja edasi lükata vajadusel. Ausalt öeldes tunnen ennast hetkesituatsioonis kergelt isegi kasutuna. Jõudu ja suur tänu neile, kes aitavad tervel ühiskonnal selle olukorraga toime tulla ja sellest välja tulla!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kui kaubandustöötaja kutsun inimesi üles säilimama kainet mõistust! Uskuge, kaup ei saa otsa! Me tellime juurde, paneme uuesti riiulid täis, teenindame teid vastavalt võimekusele! See mis viimased päevad poodides toimunud on on lihtsalt julm. Olen lugenud, et antud müüke võrreldakse jõuludega. Ma ütleks, et jõulud on äärmiselt tagasihoidlik üritus sellega võrreldes, mis hetkel toimub.

Hoolige teenindajatest ka palun. Ära tule poodi, kui tunned end haigena! Võimalusel kasuta siiski epoodi ja veeda poes võimalikult vähe aega!

Lisaks tänan ka kliente, kes tegelikult arvestades kõike on hetkel käitunud ikkagi võrdlemisi viisakalt, mõistvalt ja lepilikult.

Me teeme oma tööd hetkel tugevalt üle oma võimete ja iga väiksem naeratus ja soe sõna aitab edasi võidelda!

Olge hoitud ja terved!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei täna, sest ma pole paniköör.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kui kaubandustöötaja kutsun inimesi üles säilimama kainet mõistust! Uskuge, kaup ei saa otsa! Me tellime juurde, paneme uuesti riiulid täis, teenindame teid vastavalt võimekusele! See mis viimased päevad poodides toimunud on on lihtsalt julm. Olen lugenud, et antud müüke võrreldakse jõuludega. Ma ütleks, et jõulud on äärmiselt tagasihoidlik üritus sellega võrreldes, mis hetkel toimub.

Hoolige teenindajatest ka palun. Ära tule poodi, kui tunned end haigena! Võimalusel kasuta siiski epoodi ja veeda poes võimalikult vähe aega!

No kui vastavalt soovitustele ju soovitataksegi võimalikult vähe välja tulla ja poes käia, seda rohkem inimesi peabki ju endale suuremaid varusid ostma. Asi polegi paanikas, lihtsalt ostetaksegi ühe-kahe nädala varu – ka need, kes muidu käisid iga päev poes näiteks tööle lõunat, piima, puuvilju vmt ostmas. Kui jõuludel ostetakse kinke+jõulusööki (üks söögikord, u 3-5 vaba päeva) siis praegu ju ostetaksegi 7-14 päeva söök kolme toidukorra jagu, kui peres on näiteks 4+ inimest, kellest muidu lapsed sõid 3x lasteaias, täiskasvanud lõunat kodus vmt siis otseloomulikult ostukorvid suurenevad. Paanika oleks see kui vetsupabereid teistel käest rebitaks ja viimaste purkide peale tormi joostakse. Praegu ongi kõik rahulik.
Kes hoolib ostab ka suurema toiduvaru ka ehk vanavanematele ette, et ka nemad peaks võimalikult vähe liikuma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis see siia puutub? Mina pole ka paniköör, aga see ei muuda kuidagi hetke reaalsust. Selge, et osades valdkondades on praegu pinge ja koormus märksa suurem kui tavaolukorras.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna selliselt, et ei osta ennast lolliks, et vaesed müüjad ei peaks tassima kaupa tühjaks ostetud riiulistesse. Jääge ise normaalsuse piiridesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täname ka lasteaiaõpetajaid, ilma kelleta ei saaks tööl käia need meile nii vajalikud inimesed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Murdepunkt. Kas lõpuks ometi inimene märkas enda kõrval inimest. Olukorras, kus kõik ei ole enam iseenesestmõistetav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole viga, ma tänan sinu eest ka!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõesti üle pika aja üdini positiivne ja südamlik postitus, aitäh teemaalgatajale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tänaks veel lisaks eelmainitud ametite pidajatele ka postitöötajaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oled hiljuti kirja saatnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust võiks kõik need teenindajad kutsuda järgmine aasta presidendi vastuvõtule, kes oma tervist riski alla pannes toitu välja jagavad

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, olen. Ma saadan ristsõnade vastuseid posti teel ja võitsin just eelmine kuu ka väikse auhinna, seega pole alust arvata, et kirjad kohale ei jõua. Olen postiljone iga ilmaga liikumas näinud ja millegipärast ei usu, et koroona tõttu post seisma jääb, seega jõudu ja jaksu (ja kiitust) läheb neil igal juhul vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, olen. Ma saadan ristsõnade vastuseid posti teel ja võitsin just eelmine kuu ka väikse auhinna, seega pole alust arvata, et kirjad kohale ei jõua. Olen postiljone iga ilmaga liikumas näinud ja millegipärast ei usu, et koroona tõttu post seisma jääb, seega jõudu ja jaksu (ja kiitust) läheb neil igal juhul vaja.

No neid vist miski eriti seal värskes õhus ei ohusta. Ohustab? Mis? Ei, miinustajad, seletage, milles on siin teemas see point, miks tuleb postitöötajaid tänada käesolevas kriisis? Jajaa, muidu on tore ja vajalik amet, aga praegu nad ju ei tee midagi erilist ega kangelaslikku. Kui eksin siis seletage, mitte ärge miinustage.

Please wait...
Postitas:
Kägu

, miinustajad, seletage, milles on siin teemas see point, miks tuleb postitöötajaid tänada käesolevas kriisis?

No öeldi ju, et muidu ei jõuaks ristsõnade vastused kohale…

Aga tegelikult on muidugi vaks vahet, kas tänaval värskes õhus kinnastatud kätega ajaleht postkasti pista või toidupoodides tuhandete inimeste poolt katsutud kaupa läbi piiksutada… Ja praeguste hiigelsabade puhul on ka mõttetu jahuda, et müüja peaks käsi desinfitseerima peale iga ostjat või kandma kindaid. Proovige tund aega kassas istuda ilma juuksesalku põselt lükkamata või ekraani vahtimisest kipitavaid silmi puudutamata. Siin ei kaitse ka kindad, tamp ei anna aega neid pidevalt kätte ja maha kiskuda!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust võiks kõik need teenindajad kutsuda järgmine aasta presidendi vastuvõtule, kes oma tervist riski alla pannes toitu välja jagavad

Tore lugeda, et kriisiolukorras saadakse aru, et ka lihtne inimene (müüja, teenindaja, lasteaednik) on väärtuslik ja kõigile vajalik, vajalikum kui paljud kontoriinimesed, kes nina püsti ajavad ja neid halvustavad. Maxima kassapidaja on ju tuntud sõimusõna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleks tark kõik, peale toidupoodide sulgeda. Täna viru keskises olles… kahju neist tühjades poodides igavlevatest müüjatest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Terve sotsiaalmeedia on neid üleskutseid täis. Milleks? Kes oli mossis ja vihane enne, on seda ka nüüd ja kes lahke ning naeratav, on ka praegu.

Mulle tundub, et iga sellise üleskutse taga on inimene, kes oma nina tahab upitada. E-maailmas on kiitusenorimiseks hea vahend laike koguda. Ja norimine see on, sest TEGELIKULT JU teab iga inimene midagi viisakast käitumisest. Pole vaja seda emmelikku ja paatoslikku kõnepidamist.

Mina küsiks, et mida REAALSET te nende inimeste elu lihtsamaks tegemiseks olete teinud ja teete? Kõnepidamine ja telefoniga vilgutamine ei aita hirmunud ja väsinud tööinimest. Millist abi osutate? Pakun, et sellele mõttele hakkab väga palju põhjendusi tulema MIKS ei saa. Meil ei suutnud presidentki midagi, aga et ka pildil olla, mõtles (oi, ei – laenas ikka, mitte ei mõelnud!) mingi piinliku lapsikuse välja. Nii agar sportima ja igal pool “Eesti asja” ajama – kas käis kuskil kaupluses makaronipakke riiulisse ladumas, et oma suurt hoolivust näidata? Teemaalgataja käis haiglas voldikuid jagamas või riistu steriliseerimas?

Seega igasugused kõned ja üleskutsed on silmakirjalikud, mugavate inimeste suust tulnud, sest nagu Riigikogus lössutavad poliitikudki, ei tee need “hoolijad” muud kui mulisevad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oleks tark kõik, peale toidupoodide sulgeda. Täna viru keskises olles… kahju neist tühjades poodides igavlevatest müüjatest.

Suletaksgi, kui peaks tulema liikumiskeeld.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Terve sotsiaalmeedia on neid üleskutseid täis. Milleks? Kes oli mossis ja vihane enne, on seda ka nüüd ja kes lahke ning naeratav, on ka praegu.

Mulle tundub, et iga sellise üleskutse taga on inimene, kes oma nina tahab upitada. E-maailmas on kiitusenorimiseks hea vahend laike koguda. Ja norimine see on, sest TEGELIKULT JU teab iga inimene midagi viisakast käitumisest. Pole vaja seda emmelikku ja paatoslikku kõnepidamist.

need üleskutsed on selleks, et mossis ja vihased inimesed oma mullist väljuksid, ja praegusel hetkel oma käitumist eriliselt jälgiksid. Et teiste päev paremaks muuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

need üleskutsed on selleks, et mossis ja vihased inimesed oma mullist väljuksid, ja praegusel hetkel oma käitumist eriliselt jälgiksid. Et teiste päev paremaks muuta.

Saan väga hästi aru, aga aru peaks saama ka sellest, et mitte kellelgi ei õnnestu teist täiskasvanut muuta, kui see täiskasvanu ei taha muutuda. Mullielaniku segamine mingite kampaaniate ja üleskutsete näol võib hoopis vastupidiselt mõjuda: kas näiteks sulle meeldib kui sind segatakse?

Aga kui keegi leiab, et ta saab sellisest kõnepidamisest ja laikidest parema enesetunde, siis iseenesest see on juba positiivne. Minu jaoks on see ikkagi oma nina upitamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kui keegi leiab, et ta saab sellisest kõnepidamisest ja laikidest parema enesetunde, siis iseenesest see on juba positiivne. Minu jaoks on see ikkagi oma nina upitamine.

Sinu kommentaarist polnud niigi palju kasu, aga ikka kirjutasid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinu kommentaarist polnud niigi palju kasu, aga ikka kirjutasid.

Ma ei kirjuta kasu eesmärgil. Avaldan lihtsalt oma mõtteid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõnede inimeste mured on antyd olukorras ikka uskumatud. Aga ma olen juba väsinud olemast ka psühholoog.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks peaks? See on nende töö ja valitud ala, millega tahavad tegeleda. Nad ilmselt isegi tunnevad ennast teistest paremaks ja vajalikumaks ilma kellegi kiituse ja tänuta. Kaubandus on ju äriettevõtted ja nende elujõulisus seisnebki nende järjepidevas ja meeldivas töös. Ilma selleta poleks kasumit, poleks töökohti, poleks ka kiirabi ja politseid. Needki ilma maksudeta ei saaks toimida.

Please wait...
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Täname neid, kes praegusel ajal teenindamas!