Esileht Hobinurk Tänane Esse

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Tänane Esse

Postitas:

Juhtusin vaatama, oli juttu vananemisest.

Stuudios H.Lenk-tüüpiline jutt, ajas muutumatu nn kavaleri mentaliteediga, soovitan noori mehi vanematele naistele-hoiavad noorena!

Beatrice-51 a endine modell-siinkohal mainin, et nägi hea välja aga siiski juba eakohaline. Oli üsna kibestunud, arvas, et naine ei tohiks ületada 29a künnist-et siis sureme kõik reas enne 30-ndaid, kuna mehed meid enam ei vaata seksika pilguga?!

Ja üks sporditreener- 61a aga tema nägi siinkohal parim välja.

Kogu teemast uhkust ikkagi see minu jaoks, et vanast peast on pidu läbi?

 

+8
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ja üks sporditreener- 61a aga tema nägi siinkohal parim välja.

Lihtsalt infoks välimuse järgi hindajale:

Ta on siiski spordibioloogia professor ja antidopingu juhtfiguur

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati imestan, kui kaasatakse noori vanaduse teemadele. Tänavaküsitlus oli. Mida asjalikku nad siin suudaksid öelda?! Ma ka 18a-lt arvasin et 25a on juba vana ja olgu kodus teki all vaikselt.

Tegelikult polnudki midagi asjalikku selles saates vanaduse kaitseks. Peaasi et tervis, eks ole ja et lapsed suureks kasvatatud, aga muidu oled mahakantud kõikjal, samuti igasugu töökohal- tuli antud saates olijate suust.

Kas siis keegi suudab midagi positiivset vanaduses näha?

 

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhtusin vaatama, oli juttu vananemisest.

Stuudios H.Lenk-tüüpiline jutt, ajas muutumatu nn kavaleri mentaliteediga, soovitan noori mehi vanematele naistele-hoiavad noorena!

Beatrice-51 a endine modell-siinkohal mainin, et nägi hea välja aga siiski juba eakohaline. Oli üsna kibestunud, arvas, et naine ei tohiks ületada 29a künnist-et siis sureme kõik reas enne 30-ndaid, kuna mehed meid enam ei vaata seksika pilguga?!

Ja üks sporditreener- 61a aga tema nägi siinkohal parim välja.

Kogu teemast uhkust ikkagi see minu jaoks, et vanast peast on pidu läbi?

Ma pole seda näinud, kas seal räägiti siis tõesti naiste vananemisest ainult selle läbi, et kui pandavad nad on? Minu meelest on hoopis kurvem, kui 30+ naine meeste tähelepanu oma elu mõtteks peab ja tal muud elus polegi. Kui muidu on huvitav, siis üsna suva, kas mehed peavad seksikaks või mitte. Väga ilusate naiste puhul võib vananemine pisut valus olla, sest kõik seostavad neid nende välimusega ja ühel hetkel tähelepanu kaob. Kui aga sind 20ndates eriti ei märgatud, siis võib just vastupidi olla, oma sportliku elustiiliga oled 40ndates teistest omavanustest välimuse puhul üle. Kuigi siin on ka näiteid igasuguseid.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule hakkas silma, kui  hea nägi välja Vilja Toomast – ainult millegipärast oli tema vanuseks märgitud 49, kuigi on 59.   Väga maitsekalt riides, kergelt päevitunud – mina annaks temale 10 punkti juba selle pärast.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Minule hakkas silma, kui hea nägi välja Vilja Toomast – ainult millegipärast oli tema vanuseks märgitud 49, kuigi on 59. Väga maitsekalt riides, kergelt päevitunud – mina annaks temale 10 punkti juba selle pärast.

Kui on hea elu ja suured võimalused endale parimat hoolitsust lubada, siis on ka lihtne hea välja näha. Mida vanemaks saad, seda olulisem on kvaliteetne hästiistuv riietus, korralik nahahooldus, pikk uni ja täisväärtuslikult toit. Ilmselge siis, et proua näeb parem välja kui sama vanad liinitöölised või poemüüjad.</p>

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Minule hakkas silma, kui hea nägi välja Vilja Toomast – ainult millegipärast oli tema vanuseks märgitud 49, kuigi on 59. Väga maitsekalt riides, kergelt päevitunud – mina annaks temale 10 punkti juba selle pärast.

Kui on hea elu ja suured võimalused endale parimat hoolitsust lubada, siis on ka lihtne hea välja näha. Mida vanemaks saad, seda olulisem on kvaliteetne hästiistuv riietus, korralik nahahooldus, pikk uni ja täisväärtuslikult toit. Ilmselge siis, et proua näeb parem välja kui sama vanad liinitöölised või poemüüjad.</p>

Vaatasin ja mõtlesin, et mina nägin seda vanust valesti, aga oligi viga. Minu jaoks nägi Vilja ka hea välja. Ja hea all pean silmas minu jaoks seda, et ta oli maitsekas. Mitte üle tuunitud mingiski mõttes. Kuigi kui tal ka need võimalused on igasugused, siis ta kasutab neid mõistlikult.
Saate sisu ei olnud minu jaoks huvitav.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis keegi suudab midagi positiivset vanaduses näha?

Minu jaoks on piisav see, et sellisel juhul ei ole ma noorelt surnud ja näen oma lapsi, lapselapsi ja lapselapselapsi.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beatrice `i oli kurb vaadata – alkoholist pundunud nägu, negatiivne hoiak elu suhtes ja olematu eneseväljendusoskus. Ilmselt kulgevad tema päevad külma shampust libistades ja noorusaegu taga nuttes.

Oh kuidas oleks tahtnud Anu Saagimit hoopis selles toolis näha-oleks vürtsi ja särtsu ja kellelegi ei tunduks vananemine enam jube.

Mehed saates olid sümpaatsed ja nende poolt tuli asjalikke mõtteavaldusi.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see vanadaam saate lõpu poole oli lihtsalt vanas eas söömishäire-trennisõltuvuse tsüklisse langenud…

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see vanadaam saate lõpu poole oli lihtsalt vanas eas söömishäire-trennisõltuvuse tsüklisse langenud…

See vanadaam alustas jooksmisega 37-aastaselt. Kas see on vanas eas alustamine? Hetkel 74-aastane. Ehk siis jooksnud maratone pea 40 aastat.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei Beatrice ega Anu Saagim ole veel nii vanad, et neil selle kohta midagi tarka öelda oleks.

Mingu mõnda vanadekodusse seda saadet tegema, siis saavad õiget ainest. Või kui tingimata vaja kuulsusi kutsuda, siis on meil neid päriselt pensioniealisi kuulsusi ka piisavalt.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja üks sporditreener- 61a aga tema nägi siinkohal parim välja.

Ma olen aastaid jälginud Kristjan Pordi sõnavõtte ja kuulanud Raadio 2-s Portaali ning ma olen alati arvanud, et ta on 10-15 aastat noorem. See oli täielik üllatus, et ta on 61 aastane.????????

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beatrice `i oli kurb vaadata – alkoholist pundunud nägu,

Tohohh? Mina küll midagi sellist ei näinud. Üks temaealiste seast paremini väljanägevaid naisi.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Tänane Esse