Esileht Beebi ja mitmikud Tänane ilm ja jalutamine

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Tänane ilm ja jalutamine

Postitas:
Kägu

Kas lähete täna jalutama? Mis selga lapsele? Iseasi, kas saab ka vankriga liikuda (teed täis tuisatud).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
merle02

RE: Tänane ilm ja jalutamine

tundub et meie täna välja ei lähe, ei pääse oma tänaval liikumagi vankriga 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
enjoy

meie käime õues igailmaga, sest laps toas ei maga, õues õnneks ei pea pikalt käima, 50m ja laps juba magab. Magab 2-3 tundi, enamasti on kile tuule, vilhma kaitseks peal, kui väga hull ilm, siis läheb vankriga garaazialla. Riided: podi, dressipüksid, dressipluus, villased sokid, papud, kombe, ja õhuke tekk. Laps tuppa tuues täpselt mõnusalt tudusoe 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi, ma olen nii kade teile, kellel lumehanged akna taga 😀 Meil siin Tartus on igatahes õhuke kirme ainult tee peal. Jah, öösel sadas mingi sentimeetrike küll juurde, kuid ikkagi. Eks kelgumäele jalutame ikka 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii – väljas käidud. Saab hakkama, kuigi hangesid on ikka palju ja tuleb kasutada jõudu vankri lükkamisel:))

0
0
Please wait...

Postitas:
asjadlapsele

Meie kliima, pole tänasel ilmal midagi viga, ikka läheme 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina käisin ka 1,5 kuu vanusega väljas, kuigi pidin veidi tuulega võitlema. Ma arvan, et lapsel pole vankris viga midagi, kombekas ja vanker ju tuulevarjuks. Pealegi mina isiklikult ei taha mitte oma pojast mingit memmekat kasvatada, kes iga tuulekese ja vihmapiisakese peale pillima hakkab või haigeks jääb. Seega edu kõigile, kes karastavad ja kasvatavad omi lapsi reaalses maailmas 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

oo nii asjalikud vastused 😀 Ma mingi aeg tegin sarnase teema kui oli paduvihmane ja tuuline ilm, ja sain siin ainult sõimata, et ajudeta loll otsusta ise kas lähed õue jne 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minuarust on just imelikud need emad, kes iga ilmaga välja ronivad. Ei juhtu teie lapsega mittekui midagi kui 1-2 päeva vahele jääb. Valus oli vaadata täna neid tuulga võitlevaid minkäinigailmagaõues-emasid. Vähemalt Tallinnas oli laupäeval väga karm tuul, suured hanged kõnniteedel ja väga libe. Katsuge nüüd ikka mõistlikkuse piiridesse jääda, sellepärast ei kasva veel poisist memmekas, et sa temaga tormiga välja ei lähe.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

meie käisime.nii hea ja soe väljas ja tuult kah polnud ja kui piisavalt tugev oled,siis lükkad ka vankri läbi lume 🙂
meie elame lisaks vallas ja siin ma usun veel hullem olukord kui linnas aga liikuda ikka sai.
selga panin talvekombe ja mütsi ning saapad.alla läks tudukombe ja kõrgema kaelusega sviiter.laps magab nüüd ka nii magusalt

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei mõista,miks on vaja üldse teisi emasid imelikeks nimetada. Normaalne, kui ema viitsib iga ilmaga väljas käia. Normaalne, kui ei viitsi. Vannitamisega sama. Vahel lähen tormiga välja, vahel rahulikuga lihtsalt ei viitsi. Eks igaüks ise teab, mis teeb, milleks õelutseda ja sildistada. Teisi halvustavalt superemmedeks nimetades elatakse ilmselt enda ebakindlust ja süütunnet välja, et ise nii tubli ei ole. Edu ja rohkem sallivust, noored emmed! Peame ju siiski oma lastele eeskujudeks olema!!!

0
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Beebi ja mitmikud Tänane ilm ja jalutamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.