Esileht Ajaviite- ja muud jutud tänane õhtusöök viiele

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: tänane õhtusöök viiele

Postitas:
Kägu

mida arvate tänasest söögitegijast? iseenesest lahe ju..

Please wait...
Postitas:
ajatusaK

RE: tänane õhtusöök viiele

Tundub, et mees taotluslikult näitab, millist elu ta igapäevaselt elab ega pinguta ekstra, et muljet avaldada. Minu jaoks tiba labane mees. Meeldib väljapeetus. Õigemini, kui tean, et mees on ise tasemel ja lubab endale \”pikantsusi\”, siis on see lahe. Aga muidu need suitsukonid ja tuhatoos seal samas toitude keskel, karvad praes ja näpuga potist kougitud sodi – need võinuks kaadrist välja jääda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

las mees olla nagu tahab. aga…seal lauas oleks minul olnud söömisega raskusi. loodan väga, et nõud olid puhtad, aga kui sellist musta elamist näha, läheb söögiisu ära. siis ma hakkan ette kujutama, kuidas neid toite tehti ja ei suudagi süüa. ei tea, kas ta käsi pesi. maitses küll selle sama suure lusika pealt, millega segas. Need mulgikapsad nägid ka taldrikul välja nagu löga. olen mulgi kapsaid teinud, on nad jah sellised hallikad, aga saab ikka parema väljanägemise.
See Andrus elas 195 ¤-ga ja suutis iga päev viina osta. uskumatu! seal lauaski läks teine pudel käiku ja enne seda olid mehel koksid sees. saan aru, et ta elu on trööstitu, eks viin aitab seda paremini taluda.
aga muidu lahe vana. eks ta vajab ka tähelepanu. siiski, paks või mitte, koristada ikka saaks, mitte ainult lebotada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kust otsast ta lahe oli? labased naljad, räpane, laisk. mõnede jaoks vist on iga mees lahe ainult sellepärast, et ta on mees. kuigi oma tuttavaid mehi tundes on mees ta kohta üldse väga raske öelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina vägagi pahandasin selle töövõimetuspensioni jutu peale. Ma ei tea, mis on tema töövõimetusprotsendi põhjuseks, kuid ta põhimõtteliselt tõmbas vee peale kõigile, kellele on töövõimetusprotsent määratud. Toetas uljalt inetut linnalegendi, et kõik töövõimetuspensionärid on joodikud (siin mõni aeg tagasi oli lugeda palju selliseid kommentaare. Kroonilise haiguse omanikuna VÄGA haavav.). Vastik, vastik, vastik ja labane. Kui ta tegi teatrit, siis pingutas üle. Kui ei teinud, siis masendav.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu arust on see Andrus väga nõme ja labane mees. Ei suuda mitte millegi nimel pingutada vähimalgi määral. Nii lõtv ja lodev inimene iga kandi pealt. Tal on võimalusi palju olnud, nii kena noor naine kui kaalusaade, kus õpetati maha võtma. Aga mitte millegi nimel pole inimene nõus ennast pingutama. Kogu aeg mingi virin ja pirin, miks mitte midagi teha ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tegelikult on see Kristjan seal veel hullem frukt. suure kiiksuga ikka, ju ta seepärast omale naist ka ei leia, kuigi igal pool figureerib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle jälle ei meeldi Tarmo::
Ei oska kohe öelda miks,lihtsal häirib miski..

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle jälle ei meeldi Tarmo::
Ei oska kohe öelda miks,lihtsal häirib miski..
[/tsitaat]
Õige tunne. Olen temaga koos töötanud, rohkem ei taha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel kunagi pole mul seda saadet vaadates söögiisu ära läinud, aga seekord läks. Olen muidu tohutult hea isuga ja võin süüa lõpmatuseni (häid asju muidugi) ja olen sellele saatele väga tänulik. Nüüd piisab vaid seda persooni ja tema kodu ette kujutada ja seda sültamisrituaaliga noateritamist… ööh – enam süüa ei taha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul läks süda pahaks seda saadet vaadates .Väga labane mees ja no söögiisu kadus .Ma samuti hea isuga ,söön peaaegu kõike aga see saade oh jumal küll :S

Please wait...
Postitas:
Kägu

appi, kui rõve tegelane see Andrus on.

Samas on tore ka esmaspäevane \”miss\” ,kes teeb sööki ja silub koguaeg oma juukseid .
Nii noored vist ei teagi, et juuksed peaks söögitegemise ajaks ikka kinni panema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

suupeale kukkunud ta ei ole:). aga paks on ta kyll. kuidas ta ikka nii paks on? ja ta väidab, et ta valib mida ta sööb… nojah. aga päris huvitav on selle nädala saade

jutt vanal jookseb, ta saaks vabalt tööd teha. myygitööd. suuga saab ilma mureta raha teenida. ma ei annaks talle töövöimetuspensioni, paneks myygionuks tööle. kristjan on vist myygionu, las värbab kohviaparaate myyma

aga ikkagi, kuna tegemist on öhtusöögiga siis maika väel ei tohiks olla

aga see, kes 90.60.90 naist tahab. no halloo, mida tal on vastu pakkuda siis talle?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaata,kui palju ta alkoholi joob..
Sellepärast tal kaal ka ei lange..

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

jutt vanal jookseb, ta saaks vabalt tööd teha. myygitööd. suuga saab ilma mureta raha teenida. ma ei annaks talle töövöimetuspensioni, paneks myygionuks tööle. [/tsitaat]

onu on diabeetik (suure ülekaaluga inimeste probleem), ilmselt seetõttu töövõimetus. Diabeetik peaks alkoholi väga mõõdukalt tarbima. mitte iga päev hommikust peale nagu ta ise väitis ja ka näitas. ja mis valitud toite? keetis teistele kapsalurri, aga ise seda ei söönud, pistis hoopis oma mulgikapsaid seapekiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

onu on diabeetik (suure ülekaaluga inimeste probleem), ilmselt seetõttu töövõimetus. Diabeetik peaks alkoholi väga mõõdukalt tarbima. mitte iga päev hommikust peale nagu ta ise väitis ja ka näitas. ja mis valitud toite? keetis teistele kapsalurri, aga ise seda ei söönud, pistis hoopis oma mulgikapsaid seapekiga.
[/tsitaat]
Ära hakka diabeeti siia segama. Tal on II tüübi diabeet arvatavasti (SEE küll on paljuski elustiili haigus, jah), aga lihtsalt diabeediga ei anna keegi töövõimetust. Ju on oma tervise käest lasknud suure pahuruse tõttu, oletan. Hapukapsas pekiga pole diabeedi puhul mingi keelatud asi, nii et seda ka ei maksa kommenteerida siiski 🙂

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud tänane õhtusöök viiele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.