Esileht Beebi ja mitmikud Tänane vanemahüvitis?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tänane vanemahüvitis?

Postitas:
Kägu

Peaksin täna saama esimese vanemahüvitise. Kas see ei peaks juba hommikuks kohal olema? Tahaks ikka enne nädalavahetust kätte saada…

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülekanne tuleb hommikul vara. Oled kindel, et peaksid täna saama?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldjuhul on hommikuti tulnud, aga täna tuli enne lõunat alles.

Kui peaksid vanemahüvitist saama, siis peaks juba sul kohal olema. Oled ikka kindel, et see kuu pead juba saama? Alati võid https://sotsiaalkindlustusamet.ee/et kontrollida oma toetusi ja nende kuupäevade alguseks+lõppe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülekanne tuleb hommikul vara. Oled kindel, et peaksid täna saama?

Kuskil pole kirjas, et peab tulema hommikul vara. Minul juba 1 aasta tulnud 13-17 paiku päeval. Kirjas on ainult kuupäev, millal ära tulema peaks ja pole kindlat kellaaega. Kui kirjas, et tuleb 8 siis see võib tulla kasvõi kell 23:59.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülekanne tuleb hommikul vara. Oled kindel, et peaksid täna saama?

Kuskil pole kirjas, et peab tulema hommikul vara. Minul juba 1 aasta tulnud 13-17 paiku päeval. Kirjas on ainult kuupäev, millal ära tulema peaks ja pole kindlat kellaaega. Kui kirjas, et tuleb 8 siis see võib tulla kasvõi kell 23:59.

Mul on viimased 8a rahad juba enne kella 8t üle olnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülekanne tuleb hommikul vara. Oled kindel, et peaksid täna saama?

Kuskil pole kirjas, et peab tulema hommikul vara. Minul juba 1 aasta tulnud 13-17 paiku päeval. Kirjas on ainult kuupäev, millal ära tulema peaks ja pole kindlat kellaaega. Kui kirjas, et tuleb 8 siis see võib tulla kasvõi kell 23:59.

Mul on viimased 8a rahad juba enne kella 8t üle olnud.

Ja siis? Isegi kui SKA teeb ülekande kl 6 hommikul, või  pank seda raha ju 48h kinni hoida, nii et kunagi ei saa kindla kellaga arvestada.

Mul Luminor ja hea rahulik elu – kõik rahad saan viimasena ja ei ole mingit kl 8 närvitsemist????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge kasutatage sellises tähenduses sõna rahad. Te ei räägi ju aurahadest või setu naiste ehetest. See, mida teie mõtlete, on raha ja mitmuse vorm on ka raha. Lihtsalt väike ääremärkus lapsevanematele, kes on esmased keeleõpetajad ka oma lastele.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge kasutatage sellises tähenduses sõna rahad. Te ei räägi ju aurahadest või setu naiste ehetest. See, mida teie mõtlete, on raha ja mitmuse vorm on ka raha. Lihtsalt väike ääremärkus lapsevanematele, kes on esmased keeleõpetajad ka oma lastele.

Ütlen mitmuses kuna saan mitu erinevat toetust ning mitmuses on rahad lubatud http://www.eki.ee/dict/psv/index.cgi?Q=raha

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlen mitmuses kuna saan mitu erinevat toetust ning mitmuses on rahad lubatud http://www.eki.ee/dict/psv/index.cgi?Q=raha

Jagad linki, kus näidisena kirjas, et kasutatakse ainsuses. Vahet ei ole mitu erinevat toetust, palka või muud ülekannet sulle tehakse, siis pangakontole laekub ikka raha, mitte rahad. Kui mitmuses, siis ütledki toetused, ülekanded, maksed vms. Raha selles tähenduses on ainsussõna ehk samamoodi nagu nohu ja headus. Ei ütle ju “mu lastel nohud”, vaid “mu lastel on nohu”.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Tänane vanemahüvitis?