Esileht Kasutajaabi ja mõtted Tänasest saame ainult “kiita”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Tänasest saame ainult “kiita”

Postitas:

Mulle meeldib Perekooli areng – tänasest saame üksteist ainult kiita. Kuidas teile meeldib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldib, sest negatiivsest kriitikast on kasu vaid juhul, kui see kriitika on täislausetes lahti kirjutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga bro. Enne kanad tagusid miinust ja käod kirjutasid.

Nüüd käod kirjutavad ja kanad kas on vait, või hakkavad kah kägudeks.
Kuna see miinustamine oli osadele siin elu eesmärk ja – võimalus (seda tehti ju päris palju, olgem ausad), siis muidugi ootaks ka mõne massmiinustaja seisukohta, miks nüüd sellise võimaluse puudumisel on foorum kehvem.
Seda vist, aga vaevalt, et tuleb…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 07:59; 15.12 08:12; 20.12 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib Perekooli areng – tänasest saame üksteist ainult kiita. Kuidas teile meeldib?

Kiidan heaks ja pole miinustamise võimalust kusagil mujal märganudki. Perekooli foorum ei pea olema erand, kus ennast seeläbi välja elatakse. Miinustamine võib tekitada segadust, sest alati pole selge, mille eest miinus pannakse. Kui teema autoriga või kommenteerijatega ei olda nõus või sisu tekitab pahameelt, siis tuleks argumenteerida või teemast lahkuda, mitte hasardist ja põhjendamatult või karjainstinktist miinustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd peab ennast alati põhjendama ja kirjutama, kui arvamusega ei nõustu, ei meeldi. Ma ei pea ju kõigega nõus olema ja selleks ekstra kriblama hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahahaa, paras neile kel oli kombeks miskipärast postituste lõpus soovitada: Hakake nüüd miinustama!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahahaa, paras neile kel oli kombeks miskipärast postituste lõpus soovitada: Hakake nüüd miinustama!

Paras sulle, kes sa seda enam teha ei saa. Haha.
See “hakake miinustama” oligi ju sinusuguste pihta iroonia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 07:59; 15.12 08:12; 20.12 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd peab ennast alati põhjendama ja kirjutama, kui arvamusega ei nõustu, ei meeldi. Ma ei pea ju kõige nõus olema ja selleks ekstra kriblama hakkama.

Ja miks on hädavajalik teistele teada enda, et sina nõus pole? Keegi ei käsi sul kirjutada ega põhjendada, kui miski ei meeldi. Lõpeb ära miinusemanjakkide tähelend ja ühtlasi kaob võimalus, et keegi laob neid oma mitukümmend ja tunneb end jube uhkelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinustamine on väga segane asi, sest sel on nii palju põhjuseid. Küll võib olla kirjavead, küll segane mõte, küll arvamus, mis ei ühti sinu arvamusega jne.
Kõige segasem on aga see, kui kirjutatakse mingi lugu, mis näitab ise halba olukorda. Nt kirjutab naine, keda mees peksab. Peksmise fakti peale paneks miinuse. see on halb lugu. Naise mõistmise ja toetuse näitamiseks aga paneks plussi. Siis aga mõtled, et paned selle peksuloole plussi, nagu lugu meeldiks? Siis veel mõtled, et vaene naine saab peksa ja peksad tema muret veel miinustega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 08:22; 15.12 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige jaburam asi üldse. Postimees ka läks lolliks oma kommentaariumiga. Postimeest enam ei loe. Mis näitemäng see on, kui on teada, et on olemas positiivne ja negatiiivne ja siis lihtsalt keelame ühe osa ära? Miskipärast tuleb Putin meelde kohe…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 08:47; 15.12 22:09;
To report this post you need to login first.

minule meeldis enne palju rohkem. Tegid teema, kindel oma arvamustes, ja kui ikka miinuseid tuli palju rohkem kui plusse, tõi see kenasti maapeale – et minu arvamus ei olegi alati üldlevinud arvamus. Samas oli tore kui toimus vastupidine.
Ja ütleme ausalt, PK-s on ikka väga palju nõmedaid postitusi, mida lausa peab miinustama.

Postimeest ei loe samuti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 09:23; 15.12 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen Postimeest just seetõttu, et see on puhas. Usun samuti, et miinustamine tegi siin paljudele kel tõsised mured liiga. Kui midagi ei meeldi, ole hea kirjuta, mitte ära vehi miinusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga meeldib, lõpuks ometi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meeldi see uuendus, ilmselt ei hakka enam siin foorumis käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurepärane, lõpuks ometi saan selle foorumi sõltuvusest lahti. Ilmselt läheb siin edaspidi väääga igavaks.
Põhjendus ka – sama mis juba eespool välja toodi – kui ma ei ole teemaalgatajaga nõus, siis sain seda kergesti väljendada “miinuse” nupuga. Praegu peaksin kirjutama hakkama. Tihti ei viitsi.
Aga nohh, eks need tsiteerijakäod saavadki nüüd omavahel rohkem suhelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kõige jaburam asi üldse. Postimees ka läks lolliks oma kommentaariumiga. Postimeest enam ei loe. Mis näitemäng see on, kui on teada, et on olemas positiivne ja negatiiivne ja siis lihtsalt keelame ühe osa ära? Miskipärast tuleb Putin meelde kohe…

Minu meelest on ka jabur, et laita ei tohi. Mõni kirjutab päris jabura kommentaari või jagab valeinfot ning ei saa isegi hoiatuseks miinust panna, et selle kommentaari lugejad seda jama tõe pähe ei võtaks. Samuti on tihtilugu väga solvavaid kommentaare – neid ei saa ka enam miinustega hukka mõista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anun Jumala nimel, palun pange tagasi “LAIDA” nupp. Isegi ei hakka põhjendama, ilma selle nuputa on elu poolik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ma tegelikult arvan, et üks mode teeb pidevalt ebapopulaarseid, paljulaidetud postitusi. Ju talle see ei meeldi, ja nii siis muudetakse süsteemi.

Aga miks mitte jätta nt Ajaviitejutud endiseks? Kõik tõsised teemad nikuinii postitatakse mujale, ja ajaviide on ju ajaviide…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 09:23; 15.12 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke naeruväärne, jääb mulje, et foorum ei suutnud piiramatu hindamise probleemi lahendada ja seetõttu miinustamine lihtsalt kaotati. Huvitab, kas piiramatult hindajad saavad endiselt piiramatult plusse panna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 12:17; 16.12 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd peab ennast alati põhjendama ja kirjutama, kui arvamusega ei nõustu, ei meeldi. Ma ei pea ju kõige nõus olema ja selleks ekstra kriblama hakkama.

Ja miks on hädavajalik teistele teada enda, et sina nõus pole? Keegi ei käsi sul kirjutada ega põhjendada, kui miski ei meeldi. Lõpeb ära miinusemanjakkide tähelend ja ühtlasi kaob võimalus, et keegi laob neid oma mitukümmend ja tunneb end jube uhkelt.

aga selles ju arutelu ja mõtetevahetuse iva seisneb, et inimesed elu ja asju erinevalt näevad ja erinevalt suhtuvad.
kui sind ei huvita teiste inimeste arvamus ja suhtumine, miks siis üldse arutelus osaleda?

elu mitmekesisus ja arvamuste paljusus on see, mis mind perekoolis köidab.
päriselus ja ka näoraamatus on paraku nii, et näeme ja suhtleme valdavalt endasarnastega ja nõnda kujunevadki ebaadekvaatsed hinnangud, et “kõik arvad nii nagu mina”.

perekool on seni olnud meeldivalt värskendav.
tajun ohtu, et see on muutumas.
kahju!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 13:38; 15.12 18:47; 15.12 21:31; 15.12 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tegelikult arvan, et üks mode teeb pidevalt ebapopulaarseid, paljulaidetud postitusi. Ju talle see ei meeldi, ja nii siis muudetakse süsteemi.

Appiiii …
Palju te küll jaksate modesid kõige taga näha?
Ansip kollitab ka endiselt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.12 15:16; 15.12 18:54; 15.12 21:24; 15.12 21:27; 15.12 21:52; 15.12 21:58; 15.12 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tegelikult arvan, et üks mode teeb pidevalt ebapopulaarseid, paljulaidetud postitusi. Ju talle see ei meeldi, ja nii siis muudetakse süsteemi.

Appiiii …
Palju te küll jaksate modesid kõige taga näha?
Ansip kollitab ka endiselt?

kuni tänaseni ma ka ei osanud moderaatoreid milleski sellises kahtlustada.

nüüd aga, kui ajaviite all sulges moderaator teema, kus protestiks viimaste uuenduste vastu kutsuti üles perekoolis “pausi tegema”, tundub mullegi, et vähemalt üks moderaator näib tõemonopoli ihalevat.

kui see ei ole tsensuur, siis mis see on?


ja juba jõudis suletud teema ka ajaviidete alt siia nurgataha koristada. 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 13:38; 15.12 18:47; 15.12 21:31; 15.12 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, ma avastasin, et mitte ainult see pole muutunud, et laita ei saa, enam ei saa ka iseenda postitust hinnata, väga tore! Loodetavasti pole see nüüd jälle valikuline, et osad saavad ja osad mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.12 15:16; 15.12 18:54; 15.12 21:24; 15.12 21:27; 15.12 21:52; 15.12 21:58; 15.12 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke naeruväärne, jääb mulje, et foorum ei suutnud piiramatu hindamise probleemi lahendada ja seetõttu miinustamine lihtsalt kaotati. Huvitab, kas piiramatult hindajad saavad endiselt piiramatult plusse panna?

Ju siis tõesti oli tehniline probleem väga raske antud juhul. Mis selles siis nii naeruväärset on?

Üldselt, see miinustajate kirglik soov kedagi halvustada on nii läbipaistev ka nende sõnavõttudes. Näiteks: “Naeruväärne, jääb mulje, et foorum ei suutnud … probleemi lahendada …” Mis seal naeruväärset on, et ei suudetud lahendada? Kas sina suudad elus ja tööl alati kõik probleemid lahendada? Kui ei suuda, miks siis teisi halvustada? Kui väidad, et suudad, siis valetad.

Ja selline “tore” inimene ongi miinustaja, palun väga. Ma koostan praegu miinustajate koondportreed, ja sina andsid jälle joonekese juurde, tänan.
Muide, ma rahustan sind, et mina olin üks neist, kes sai enne piiramatult hinnata, aga enam ei saa. Nii et sellega on korras.

Loodan südamest, et miinustamine tagasi ei tule. Siin on juba liiga selgelt näha, mis maniakid seda kasutavad, paljalt enese rahuldamiseks ja teiste peal oma komplekside väljaelamiseks. Haritumad väljendavad seda muidugi korrektsemalt, aga mõte selle taga on ikkagi hoomatav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 20:42; 17.12 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minule meeldis enne palju rohkem. Tegid teema, kindel oma arvamustes, ja kui ikka miinuseid tuli palju rohkem kui plusse, tõi see kenasti maapeale – et minu arvamus ei olegi alati üldlevinud arvamus. Samas oli tore kui toimus vastupidine.
Ja ütleme ausalt, PK-s on ikka väga palju nõmedaid postitusi, mida lausa peab miinustama.

Postimeest ei loe samuti.

see on nagu telemäng- rooside sõda, mida juhib Jõekalda. Olete ehk näinud? Kui enamus inimesi arvab midagi ühtmoodi… kas see on siis ikka tõde? see tõde, mille pärast sa loobud oma arvamusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 08:22; 15.12 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest kehv uuendus. Alati ei soovi kommenteerida, aga miinus on minu jaosk võimalus öelda, et ei ole nõus.
Ehk siis kui ei saa miinustada, milleks siis üldse hinnangut vaja anda? Siis võiks plussis ka ära kaotada…selline ühekülgne piirang on ahistav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 21:01; 16.12 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahaa, aga mis ma praegu avastasin – nimelt vajutades kiida nupukesele, kui see ei lähe mitte roheliseks, vaid läheb punaseks, siis ongi laitus. oli 7 punkti, nüüd on 6. voila! aga teisalt – kus siin loogika on? ma ei mäleta, kas ma seda postitust enne kiitsin, et siis teist korda enam ei saa kiita, vaid laita?
ja uuesti sinna peale minnes – jälle roheline. 7 punkti tagasi. ja peale oma postitusele täienduse tegemist vaatasin uuesti – jälle punane. niiet ilmselt kui korra saiti värskendad, siis nupp muutub vastupidiseks. tõeliselt cool uuendus, just see, mida perekool nii väga vajas!
looooogika????!!

moded, selgitage palun!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahaa, aga mis ma praegu avastasin – nimelt vajutades kiida nupukesele, kui see ei lähe mitte roheliseks, vaid läheb punaseks, siis ongi laitus. oli 7 punkti, nüüd on 6. voila! aga teisalt – kus siin loogika on? ma ei mäleta, kas ma seda postitust enne kiitsin, et siis teist korda enam ei saa kiita, vaid laita?
ja uuesti sinna peale minnes – jälle roheline. 7 punkti tagasi. looooogika????!!

roheliseks? punaseks? minul on ta must. mida juttu. ja väiksemaks ei lähe ka midagi. järelikult siis ikkagi on erinevused?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.12 15:16; 15.12 18:54; 15.12 21:24; 15.12 21:27; 15.12 21:52; 15.12 21:58; 15.12 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa sinna noolega peale ei lähe, siis on muidugi must. ma rääkisin – KUI, et SIIS. roheliSEKS, punaSEKS.
proovi uuesti ja ütle, mis sa näed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa sinna noolega peale ei lähe, siis on muidugi must. ma rääkisin – KUI, et SIIS. roheliSEKS, punaSEKS.
proovi uuesti ja ütle, mis sa näed.

Ja mina ütlesin, et miski ei lähe ei punaseks ega roheliseks. Ja loomulikult lähen ma hiirega sinna peale eelnevalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.12 15:16; 15.12 18:54; 15.12 21:24; 15.12 21:27; 15.12 21:52; 15.12 21:58; 15.12 22:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Tänasest saame ainult “kiita”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.