Esileht Kasutajaabi ja mõtted Tänasest saame ainult “kiita”

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Tänasest saame ainult “kiita”

Postitas:

no aga minul jälle läheb. mis brauser sul on? mul on kroom.
nii, teeme küsitluse – kellel muudab see nupp värvi ja kellel ei muuda?

ja veel üks asi – kui sa oled kiitnud, siis tekib sinna kasti sõna kiida asemele meeldib, ning linnuke. ja kast läheb roheliseks (ka sinu poolt hindamata kast läheb roheliseks, olenemata kas tal on seni 0 hinnet või juba mingi number). kui uuesti sinna peale lähed, läheb kast punaseks ja tekib ristike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muudab värvi. läheb roheliseks ja läheb ka punaseks.
kroom.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 13:38; 15.12 18:47; 15.12 21:31; 15.12 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahaa, aga mis ma praegu avastasin – nimelt vajutades kiida nupukesele, kui see ei lähe mitte roheliseks, vaid läheb punaseks, siis ongi laitus.

soovi korral saad oma laigi eemaldada.

Ja mina ütlesin, et miski ei lähe ei punaseks ega roheliseks. Ja loomulikult lähen ma hiirega sinna peale eelnevalt.

enne klikid, siis saad kinnituse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 21:43; 15.12 21:48; 16.12 12:16; 17.12 07:45; 17.12 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükskõik kuidas on. Ma mõtlen kas kaks võimalust, või see üks ainuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükskõik kuidas on.

😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 21:43; 15.12 21:48; 16.12 12:16; 17.12 07:45; 17.12 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

igasuguseid aegu on perekoolis olnud.
mulle meenus, et kunagi oli nii, et päevas sai ainult migi piiratud arv kordi hinnangut anda.
kitah, sina kindlasti mäletad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 13:38; 15.12 18:47; 15.12 21:31; 15.12 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Explorer ja ei mingit punast ega rohelist, ühtlane must. “Meeldib” tuleb küll ja linnuke ka. Ja uuesti vajutades ei lähe number sugugi väiksemaks.
Ja proovisin ka Firefoxiga, kõik sama.
Kohe proovin ka Chrome.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.12 15:16; 15.12 18:54; 15.12 21:24; 15.12 21:27; 15.12 21:52; 15.12 21:58; 15.12 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Explorer ja ei mingit punast ega rohelist, ühtlane must. “Meeldib” tuleb küll ja linnuke ka. Ja uuesti vajutades ei lähe number sugugi väiksemaks.

selles vist ongi asi, et sul explorer.
ja number ei muutu, kui sa kogu aeg samal lehel oled, ei postita ega lähe vahepeal mujale. proovi hinnata ja mine siis mujale ja tule siis tagasi ja proovi uuesti sama postitust hinnata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selles vist ongi asi, et sul explorer.

Ei ole selles asi. Ei ole rohelist mul ei IE, Firefoxi ega Chromega.
Lisaks viskab mul pidevalt “tsiteeri” vajutades tsiteeritava teksti kahekordselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.12 15:16; 15.12 18:54; 15.12 21:24; 15.12 21:27; 15.12 21:52; 15.12 21:58; 15.12 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

igasuguseid aegu on perekoolis olnud.
mulle meenus, et kunagi oli nii, et päevas sai ainult migi piiratud arv kordi hinnangut anda.
kitah, sina kindlasti mäletad.

ee… lambist ei mäletanud, aga kui sa nii ütled, siis vist ähmaselt meenub jah midagi sellist. kas 7, 10, 25 või 50 korda, ei mäleta enam täpselt, mis see number oli.
vahepeal oli veel nii, et kas mingi teatud kontingent või suvaline valim kasutajaid said aga ühe postitusega uhada mitte ühe hääle, vaid lausa kaks, viis või kasvõi sada. jällegi – mis loogika seal oli, ma siiani ei võta taipu, või milleks see üldse hea oli, või MIKS see üldse nii oli.
üldse, selmet siin mingit ilutikandust teha nende laikidega, tegeldaks parem tõeliselt vajalike asjadega nagu – et tehtaks otsing korda. seda ei suudeta, siis “tikitakse” siin midagi puht visuaalset, et oleks linnuke kirjas ja saaks ette näidata, et midagi siiski nagu tehakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selles vist ongi asi, et sul explorer.

Ei ole selles asi. Ei ole rohelist mul ei IE, Firefoxi ega Chromega.
Lisaks viskab mul pidevalt “tsiteeri” vajutades tsiteeritava teksti kahekordselt.

hm… siis… ehk on sul seadetes mingi linnukese küsimus lahendamata? või vajaksid uut brauseriversiooni? või on sul lauaka või läpaka asemel tahvel või nutikas? ma olen aru saanud, et kõikidest nendest asjadest sõltub vahel midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hm… siis… ehk on sul seadetes mingi linnukese küsimus lahendamata? või vajaksid uut brauseriversiooni? või on sul lauaka või läpaka asemel tahvel või nutikas? ma olen aru saanud, et kõikidest nendest asjadest sõltub vahel midagi.

Hei. Mul ei ole midagi “lahendamata”. Ma ei hakka mingi foorumi järgi oma seadeid muutma, loomulikult. Kunagi pole hakanud ja ei hakka ka. Foorum peab sobima kõigi üldkasutatavate seadetega ja üldkasutatavad nad mul kindlasti on. Ja kui ei sobi, las olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.12 15:16; 15.12 18:54; 15.12 21:24; 15.12 21:27; 15.12 21:52; 15.12 21:58; 15.12 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

rahu, rahu. palun ära ärritu, ma ei käskinud sul midagi teha ega isegi ei soovitanud, ma lihtsat arutlesin võimaluste üle. kui sind rahuldab, siis on loomulikult kõik korras. ma lihtsalt juhtisin tähelepanu, et teistsugustel tingimustel on ka tulemused st visuaalne pool teistsugune.
ega need värvid ju iseendast midagi ei anna ka, lihtsalt ilutikandus, nagu ma ennist ütlesin. no et tehtud huvitavamaks lihtsalt huvitavamaks tegemise pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea ära minema vahepeal, värskenda lehte korraks ja saad kohe rohelise asemel punase kasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 08:47; 15.12 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldib, sest negatiivsest kriitikast on kasu vaid juhul, kui see kriitika on täislausetes lahti kirjutatud.

Oot, aga miks just miinust peab põhjendama? Sarnast küsimust sul kiitmise ehk plussi suhtes millegipärast ei teki? Arutu lahmimine ka positiivse hinnangu puhul on samamoodi täiesti tobe. Praegune AINULT kiitmisvõimalus lausa lasteaialik. Tõesti see lumehelbekeste kogukond arvab, et maailmas polegi mingeid tumedamaid toone (loe: negatiivsust, “miinuseid”)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.12 04:34; 16.12 15:18; 17.12 07:12; 17.12 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun tooge miinustamine tagasi, nii palju on vastikuid, ülbeid, rumalaid postitusi (ka reaalset lausvalet), tahaks sellest märku anda, aga samas ei ole mingit soovi idiootidega vestlusse laskuda – miinustamine on oma meelsuse näitamiseks igati paslik. Või tahategi soodustada mõttetuid teemast välja vaidlusi? Muuseas, praegu teemasid sirvides hakkab igav, sest nagu mitmed öelnud, oli üldsuse meeleolude nägemine erinevate teemade suhtes osa selle foorumi võlust. Ja kuna siit teemast nüüd selgus, et piiramatu hindamise probleem on lahendatud, siis seda enam – milleks üldse miinustamist kaotada, kui enam mõned hüsteerikud neid sadade viisi laduda ei saa.

Kui foorumil on tõesti plaanis kasutajate tagasisidet kuulata, palun tehke siia foorumi ülaossa hindamise kohtsa küsitlus, siis on selge, mida enamus soovib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 12:17; 16.12 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiida kasti musta värvi võiks vahetada halli vastu. Praegu igal pool ainult see must märk vahib otsa, kas see Kiida ongi perekooli kõige tähtsam feature, et teda nii tugevalt esile peab tõstma? See kiida teema on ka natuke lasteaia teema, lapsi tuleb kiita. täiskasvanud inimesetele pole sellised asju vaja, minupoolest võiks sellest kiidast ka lahti saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 11:52; 16.12 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on ju hall.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 21:43; 15.12 21:48; 16.12 12:16; 17.12 07:45; 17.12 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun tooge miinustamine tagasi, nii palju on vastikuid, ülbeid, rumalaid postitusi (ka reaalset lausvalet), tahaks sellest märku anda, aga samas ei ole mingit soovi idiootidega vestlusse laskuda – miinustamine on oma meelsuse näitamiseks igati paslik. Või tahategi soodustada mõttetuid teemast välja vaidlusi? Muuseas, praegu teemasid sirvides hakkab igav, sest nagu mitmed öelnud, oli üldsuse meeleolude nägemine erinevate teemade suhtes osa selle foorumi võlust. Ja kuna siit teemast nüüd selgus, et piiramatu hindamise probleem on lahendatud, siis seda enam – milleks üldse miinustamist kaotada, kui enam mõned hüsteerikud neid sadade viisi laduda ei saa.

Kui foorumil on tõesti plaanis kasutajate tagasisidet kuulata, palun tehke siia foorumi ülaossa hindamise kohtsa küsitlus, siis on selge, mida enamus soovib.

kõigepealt võiks kaotada anonüümsuse ja siis tuua tagasi miinustamine ja siis saaks häkkide abil näiteks kõik sinu postitused miinustada tuhandetesse. onju sul on heameel. kõige mõnusam kedagi solvata on teda miinustada ja anonüümselt, see on nagu pealekaebamine.

igakord kui sa oma mõtteid avaldad, saad kohe tuhandeid miinuseid sest näiteks minule ei meeldi sinu isiksus ja väga hea oleks kui saaks sind üldse ära ellimineerida.

loodan et sulle on sellest näitlikust näitest kasu kuidas perekooli anonüümset miinustamist võib võrrelda koolikiusamisega, sest inimesed on ometi nii nõmedad.

kindalsti kõige suuremad miinustajad võiks saada suuremad privileegid enda kommentaaride plussitamiseks. saaks kohe endale 100 plussi panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 11:52; 16.12 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 14.52 Vot sinu see postitus ongi see, mida miinustaks. Ründav, lahmiv, täiesti teemast väljas.
Mina näiteks miinustan selleks, et märku anda kui ma inimesega nõus ei ole.
Kui keegi peab mitte nõustumist solvanguks (ja sellest saab ühiskonnas valitsev trend), siis on asi juba väga halb.
Kui ei saa miinustada, siis ei tohiks saada ka kiita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 21:01; 16.12 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindalsti kõige suuremad miinustajad võiks saada suuremad privileegid enda kommentaaride plussitamiseks. saaks kohe endale 100 plussi panna.

Räägi mulle, mis point on enda postituse kiitmine? Veel sadades kordades. Ma tean, et seda siin tehakse, aga pole kunagi aru saanud miks see vajalik on. Kas on tõesti iniemsi, kes iseenda jutuga nõus ei ole? Siis see enda kommentaari plussitamine on ikkagi TEISTELE NÄITAMINE, kui lahe vastus mul oli? Kusjuures me räägime ANONÜÜMSUSEST!! Kui ees- ja perenimega Mari Kadakas tuleks kiidaks ennast, oleks see veel kuidagi edevuse alla liigitatav, aga ANONÜÜMNE enesekiitmine?
Ja siis suur osa kägusid kirjutab, kui moodsad ja enesekindlad nad on…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.12 04:34; 16.12 15:18; 17.12 07:12; 17.12 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa nõus ei ole siis on sul ju kirjalik võimalus seda kommentaarina avaldada.

Sama ka plussitamisel. Miks kiitmiste kohta põhjendusi ei nõuta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.12 04:34; 16.12 15:18; 17.12 07:12; 17.12 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kiitke siis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 21:43; 15.12 21:48; 16.12 12:16; 17.12 07:45; 17.12 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kiitke siis.

Ilma põhjuseta ei kiida ega laida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.12 04:34; 16.12 15:18; 17.12 07:12; 17.12 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib Perekooli areng – tänasest saame üksteist ainult kiita. Kuidas teile meeldib?

Absoluutselt ei meeldi. Näed, nüüd pean tegema eraldi postituse, sest ei sa panna lihtsalt miinust. Ja kes neid postitusi päras lugeda viitsib…
Ninnunännutamiseks on teised foorumid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib Perekooli areng – tänasest saame üksteist ainult kiita. Kuidas teile meeldib?

Absoluutselt ei meeldi. Näed, nüüd pean tegema eraldi postituse, sest ei sa panna lihtsalt miinust. Ja kes neid postitusi päras lugeda viitsib…
Ninnunännutamiseks on teised foorumid.

Appi kui hea! Et kes ikka kirjutada viitsib ja kes ikka lugeda viitsib… Ma arvasin seni, et foorum ongi kirjutamiseks ja lugemiseks, aga selgub, et mõne arvates on foorumi mõte hoopis miinustamises.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 20:42; 17.12 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kiitke siis.

Ilma põhjuseta ei kiida ega laida.

mitte mind, tohmu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 21:43; 15.12 21:48; 16.12 12:16; 17.12 07:45; 17.12 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enam ei saa ju kiita enda postitusi. Varem sai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõeliselt cool uuendus, just see, mida perekool nii väga vajas!

See on see, et OMA kiituse saad peale värskendust maha võtta. Ja siis jälle uuesti panna.
Ei muud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 07:59; 15.12 08:12; 20.12 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga ilus algatus! Nii võikski jääda: keskendume positiivsele, mitte negatiivsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Tänasest saame ainult “kiita”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.