Esileht Kodunurk Tank liuguksed ja garderoobikapid- kas on oma hinda väärt, ja palun nõu lahenduse osas.

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Tank liuguksed ja garderoobikapid- kas on oma hinda väärt, ja palun nõu lahenduse osas.

Postitas:

Tahan koju liugustega riidekappi. Kas Tank firma tooted on oma hinda väärt?
Kas oskate soovitada, mis võiks ühes riidekapis kindlasti olla ja mis on ülearune? Kas pigem peaks valima lahtised riiulid, korvid või sahtlid, ja vähem riidepuude osa? Kõik soovitused teretulnud.

Kapi laius on 2600 cm, kui see peaks oluline olema, seega ruumi nagu oleks. Ära peaks see mahutama 4 inimese (2 täiskasvanut + 2 last) riided + tolmuimeja.

Praegu on valikus siit kaks kõige viimast (ni¨ilahendused- Trio 105 ja Trio 106) http://tankstudio.ee/cms_upload_img/Tank_Easy_valmislahendused.pdf

Liuguste valikust on praegu sõelale jäänud 3 uksega variant, millest keskmine on peegliga, aga ülevalt ja alt 1/5 osas mittepeegel- siit viimane variant H5- http://www.tankstudio.ee/tooted.php?page=tooted&id=135 Seda just seetõttu, et peeglit altpoolt kaitsta (sellesse kõrgusesse jääb nii tolmuimeja, laste tõukeauto, ise kogemata ehk lähen jalaga vastu).

Aitäh, kes vaevuvad kaasa mõtlema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 14:10; 07.11 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tank on oma hinda väärt. Vähemasti minul on kogemus neilt tellitud kahe kapi sisu ja ustega. Kui valikus on kas sahtlid või korvid, siis mina eelistan sahtleid. Näiteks aluspesu ja sukki-sokke on sahtlis palju parem hoida. Ja kindlasti läheb ka riiuleid vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ei ole küll hinda väärt. Küsisime täpselt samale lahendusele pakkumist kolmest firmast, Tankil oli sama hind teistega, kuid teised pakkusid sama hinnaga spooni ja täispuitu, lisaks kvaliteetsed isesulguvad sahtlisüsteemid. Tankil oli sama raha eest laminaat, sahtlid igasuguste süsteemideta ja kõige pikem tarnimisaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tankist ei tea ma midagi, aga meil mees ise ehitas kapisisu. Kapp ise veidi üle 2m pikk. Üleval pikk riiul (raamatute jaoks) ja selle all kohe riputuspuu täies ulatuses. All korvsatlid. See kapp siis ainult magamistoas ja minu ning mehe riideid sisaldab. See pikk riidepuu on paksult riideid täis. Ma ei tea, kuidas teil, aga meil enamus riideid ripuvad. Mehe päevasärgid ja püksid, minu pluusid, kleidid, püksid. Sahtlites on ainult mehe tööriided, kampsunid, sokid, aluspüksid ja minu osad suvesärgid, seelikud, pesu. Ikka on kõik asjad üksteiseotsas. Ja meil polegi nii hirmus palju riideid. Mitu sahtlit võtavad muidugi enda alla ka voodipesu, rätikud. Ka laste omad.
Üleriiete jaoks on meil esikukapp, mis ka mehe ehitatud. Ka see on üleriideid nii täis, et külaliste omad sinna ei mahugi. No ja siis ma veel tassin sealt meie magamistoakappi hooajariided, mida talvel ei kasuta.
Lükanduksi meil veel ees pole. Mulle endale meeldivad sellised bambusestiilis uksed.
Mina jah eelistaks süsteemi, kus oleks võimalikult palju riputuspuid. Üldse võiks olla eraldi garderoobituba. Ma ei kannata tegelkult neid kappe ja korvsahtleid, kui need on riideid nii punnis täis, et sahtlid enam kinni ei lähe ja vastik hais tuleb riietele juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tank on tüüpiline ülehinnatud kaubamärk. Sama kvaliteeti ja valikut oluliselt odavama hinnaga mujalt. Minul jäi näiteks valik pidama http://www.liuglevuks.ee/ toodetel ja kapid paigas ja väga rahul. Tarne kiire, kaup kvaliteetne, paigaldus samuti väga hea. Müügimees tuli ise koju mõõte võtma ja aitas paar erisoovi ka väga hästi ära lahendada. Minul Tank puhul koju ei tahetud tulla mõõte võtma, mis tähendab, et pärast ise vastutad kui mõõdud valesti juhtuvad olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu arust ei ole küll hinda väärt. Küsisime täpselt samale lahendusele pakkumist kolmest firmast, Tankil oli sama hind teistega, kuid teised pakkusid sama hinnaga spooni ja täispuitu, lisaks kvaliteetsed isesulguvad sahtlisüsteemid. Tankil oli sama raha eest laminaat, sahtlid igasuguste süsteemideta ja kõige pikem tarnimisaeg. [/tsitaat]

Kas sa oleks nii lahke ja ütleks, kes need teised pakkujad olid? Meil ka kapi tellimine päevakorras ja hoiaks hulga aega kokku 🙂
Ja kelle kasuks otsustasite ja kuidas rahul olete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 19:28; 27.10 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tellisime esikusse garderoobisüsteemi ja kappi, uurisime erinevaid firmasid üsna kaua. Tanki kvaliteeti ei oska kommenteerida, kuid hind oli krõbe.
Valisime ühe firma kus onu (ok, noor mees) tuli meile koju mõõtma, kohvriga olid materjali näidised kaasas ning tarneaeg oli lühike, ühesõnaga julgen soovitada. Neil on ka veebileht http://www.nagusul.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui keeruline on kirjutada kuuglisse \”garderoobisüsteemid\” ja leida sealt ilmselt 10+ firmat, kes kõik neid pakuvad ja nendele hinnapäring saata?[/tsitaat]

Ei ole keeruline \”kuuglisse\” sisse kirjutada, aga ma ei taha 10+ firmat, ma tahaks neid, kellega teistel kogemused on.
Aga sina \”kuugelda\” ikka 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 19:28; 27.10 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tellisime just hene.ee – st, tankiga hinnavahe oli 700¤ 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Espak on kõige soodsam (kui -20% allahindlus on)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul ka liuglev uks http://www.liuglevuks.ee/ olen rahul, mitmetel firmadel on siiski üks ja sama kindel koht, kuskohast nad materjali tellivad.
mul on sahtlid ja korvid – aga korvid on tunduvalt mugavamad – ei saa üldse aru, milleks ma need sahtlid võtsin. 2xlaminaat (pähkli toon) + 1xpeegel lükanduks. Täispuit on raske ja ei näe üldse nii kena välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil molemad kogemused olemas, korteris olid Tanki garderoobilahendused ja olime väga rahul. Koik töötas oli ilus ja korteri müümisel andis see ka oma eelise.
Kui oma majasse kolisime, siis valisime soodsama pakkuja ja nüüd kahetsen. Hinnavahe tuli küll peaaegu 500 eurot, aga ukse liistud on koledamad ja ei ole nii käepärased. Lisaks jäeti pakkumisest välja osade uste stopperid ja kui me kirjutasime neile hiljem et neid oleks ka juurde vaja, siis nendele pakuti ulme hinda 150 eurot tükk. Hetkel ongi siis osas uksed ilma stopperiteta ja juba on need osaliselt seina lohkunud. Lisaks olid TAnki töömehed heade oskustega ja oskasid puhtust hoida.
Täna tagasi vaadates maksaksin meeleldi 500 eurot rohkem, garderoobid jäävad ikka ca. 10 aastaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäime siiski TANK liuguste juurde, sisuks valisime ARINA- nii torud, korvid, paar sahtlit ja lahtised riiulid. Oktoobris oli Sunorekis TANK tooted -25% ja päris hea hinnaga saime uksed (võrreldes täishinnaga).

Muide, novembrist olla TANK hinnakirja alandatud. Nüüd võtsime juurde ka vaikselt sulgumise \”lisad\” (ei teagi, kuidas neid nimetada).

Nüüd paar nädalat ootamist ja eks siis saan kunagi hiljem kirjutada, kuidas rahule oleme 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 14:10; 07.11 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes pakkumisi kogub, siis küsida võite ka siit http://www.visitant.ee
Päikest kõigile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu arust ei ole küll hinda väärt. Küsisime täpselt samale lahendusele pakkumist kolmest firmast, Tankil oli sama hind teistega, kuid teised pakkusid sama hinnaga spooni ja täispuitu, lisaks kvaliteetsed isesulguvad sahtlisüsteemid. Tankil oli sama raha eest laminaat, sahtlid igasuguste süsteemideta ja kõige pikem tarnimisaeg. [/tsitaat]

Olen ka nõus, et Tank on rämedalt ülehinnatud. Saime palju parema ja soodsama lahenduse Marivarist. Uues elamises tegime muide kapi sisu ise. Oli küll palju majandamist, aga nii ilusat ja soodsat tulemust poleks me vist mitte kuskilt saanud. Ostsime liimpuitplaate, lõikasime parajad jupid, peitsisime omale meelepärast tooni ja panime kapi ise kokku. Liuguksed on vaid tellimata veel, aga arvan, et lähme jälle marivarist tellima. Eelmine kord oli seal väga meeldiv teenindus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Tank liuguksed ja garderoobikapid- kas on oma hinda väärt, ja palun nõu lahenduse osas.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.