Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tantra koolitus (kas teha mehele üllatus?)

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Tantra koolitus (kas teha mehele üllatus?)

Postitas:
Kägu

On keegi mehega käinud tantra joogat harrastama vms? Netis sobrades leidsin paaripäevased tantra kursused ja tekkis huvi. Äkki see teeks meie suhte veel paremaks? Samas veidi kardan, et äkki on mingi jama
Nt siin on märtis tulemas üks koolitus, mis tundus mulle põnev

http://tantra.ee/kursused/tantra-saladused-alg-ning-kesktase/

Kas tahab keegi oma kogemusi jagada seoses tantraga? 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Tantra koolitus (kas teha mehele üllatus?)

Oleme sellel Marika kursusel käinud. See pole jooga, see on lihtsalt tantra 🙂
Kursus ise oli tore, usun, et kui teid teema huvitab, siis kindlasti saate sealt ka kasu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas teie saite kasu? 🙂

Aga kuidas see kursus välja nägi kui lühidalt kokku võtta? Kujutan ette, et alguses selline teooria osa ja siis praktilised harjutused. Aga kui intiimseks need harjutused seal minna võivad?
Ja kas praktiline osa on ainult paaride vahel või kuidagi ühisem ka? Leidsin mingid pildid, kus mitu inimest pikutas külili, üksteise vastu olles… midagi sellist ma nt läbi teha ei tahaks, mulle ei meeldi üldse kui võõrad inimesed mind puutuvad või mulle väga lähedal seisavad (sellepärast ei meeldi mulle nt ka massaa¸). Kui oma mees puutub, siis see tekitab hea tunde 🙂 Ja et me õpiks nii ennast kui partnerit paremini tundma ja meil oleks koos veel parem, siis selle mõttega sinna kursusele läheks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, on teooria osa ja siis harjutused. Harjutused on erinevad – on harjutus ainult sulle endale, on paarid omavahel ja on näiteks ka sellised, et pead kallistama teist inimest. Meie kursusel oli ka inimesi, kellele see oli nö \”väljakutse\”. Aga see eneseületamine aitabki sul tunda paremini ennast ja oma partnerit. Avaradab pilti võinii 🙂
Paljud harjutused on väga huvitavad ja tõhusad, st. täitsa trenni eest, need kaasavad nii keha kui vaimu, pead palju mõtlema oma tunnetele.
Alastust kursusel ei ole ja seksima kohapeal ei pea 🙂
Kui ma nüüd meenutan, siis ikka väga lahe oli see kursus : )

Please wait...
Postitas:
Kägu

imelik kui erinevad on inimesed. 🙂

mina just väga armastan füüsilist kontakti, ka vooraste inimeste poolt, v.a. ainult väga ebameeldivad inimesed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]imelik kui erinevad on inimesed. 🙂

mina just väga armastan füüsilist kontakti, ka vooraste inimeste poolt, v.a. ainult väga ebameeldivad inimesed.[/tsitaat]

no eks ma olen kergelt sotsiofoob vist ka. Nt kui sünnipäeval mind õnnitletakse ja kallistatakse, siis tunnen ennast tegelikult hästi ebamugavalt ja nö kannatan ära. Samas olen selle tundega nii harjunud, sest olen kogu aeg selline olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seksima ei pea? Aga kui tahad, kas siis võib? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Jah, on teooria osa ja siis harjutused. Harjutused on erinevad – on harjutus ainult sulle endale, on paarid omavahel ja on näiteks ka sellised, et pead kallistama teist inimest. Meie kursusel oli ka inimesi, kellele see oli nö \”väljakutse\”. Aga see eneseületamine aitabki sul tunda paremini ennast ja oma partnerit. Avaradab pilti võinii 🙂
Paljud harjutused on väga huvitavad ja tõhusad, st. täitsa trenni eest, need kaasavad nii keha kui vaimu, pead palju mõtlema oma tunnetele.
Alastust kursusel ei ole ja seksima kohapeal ei pea 🙂
Kui ma nüüd meenutan, siis ikka väga lahe oli see kursus : )[/tsitaat]

Ma ei kujuta küll ette paarisuhet ,kus kallistamine oleks probleem!?
Ma saan aru võõraste inimestega aga inimesega kellega sa elad koos ja teed kõike koos,seskid.No väga kummaline on see suhe siis küll ja sellised peaks ikka psüholoogi juures kogu aeg käima ennast kontrollimas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei kujuta küll ette paarisuhet ,kus kallistamine oleks probleem!?
Ma saan aru võõraste inimestega aga inimesega kellega sa elad koos ja teed kõike koos,seskid.No väga kummaline on see suhe siis küll ja sellised peaks ikka psüholoogi juures kogu aeg käima ennast kontrollimas.[/tsitaat]

liiga keeruline vist oli see jutt su jaoks. Ma rääkisin, et mulle ei meeldi kui võõrad inimesed mind puutuvad. Kuid igasugune kallistamine ka nt töökaaslastega või muidu tuttavatega tekitab minus ebamugavust. Kui mu oma mees mind puutub-kallistab, siis see sobib mulle vägagi (nagu juba eespool mainisin).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oma meest tunned sa kõige paremini. On mehi, kes võivad väga solvuda, kui selgub, et naine soovib intiimset koosolemist õppida koos teiste täiesti võõraste inimestega.
Nii et enne kinkimist tasuks vaikselt pinda uurida, et kuidas mees suhtub.
Tantras pannakse energiad liikuma. See võib üsna piinav seisund olla, kui ainult 1 inimene suudab energiat liikumises hoida ja kogu muu inimkond tekitab blokeeringu. Sellele ühele inimesele langeb ju väga suur koormus. Ja kogu su läheduse vajadus on 1 inimese peal. Selline asi võib olla talle liiast mis liiast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] on näiteks ka sellised, et pead kallistama teist inimest. Meie kursusel oli ka inimesi, kellele see oli nö \”väljakutse\”. Aga see eneseületamine aitabki sul tunda paremini ennast ja oma partnerit. Avaradab pilti võinii 🙂
[/tsitaat]Mulle igatahes see küll head kogemust ei jätnud ega avardanud pilti ka.
OK, ma suudan teist inimest kallistada – kui vaja – nagu kursusel oli vaja, aga ausalt tunnistades, ma tegin seda vastu tahtmist ja vaatamata harjutamisele see mulle meeldima ei hakanud.
Mingit uut kogemust ma sellest ei saanud, teadsin seda juba ennegi. Nagu ka seda, et ma suudan teha asju, mis mulle tegelikult ei meeldi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Oma meest tunned sa kõige paremini. On mehi, kes võivad väga solvuda, kui selgub, et naine soovib intiimset koosolemist õppida koos teiste täiesti võõraste inimestega.
Nii et enne kinkimist tasuks vaikselt pinda uurida, et kuidas mees suhtub.
Tantras pannakse energiad liikuma. See võib üsna piinav seisund olla, kui ainult 1 inimene suudab energiat liikumises hoida ja kogu muu inimkond tekitab blokeeringu. Sellele ühele inimesele langeb ju väga suur koormus. Ja kogu su läheduse vajadus on 1 inimese peal. Selline asi võib olla talle liiast mis liiast. [/tsitaat]

Pinda olen uurinud 🙂

Praegu aga hakkan kahtlema, et kas ma ise sobin ikka sinna kursusele.

Kui ma nüüd järele mõtlen, siis mu läheduse vajadus on tõesti ainult üsna ühe inimese peal. Ja mu füüsilise läheduse vajadus on üsna suur, st kallistused, musid, kaisus olemised jne.- neid ma vajan regulaarselt. Oma armastustundeid suunan ka üsna ainult temale. Ma pole isegi mõelnud, et see võiks olla probleem. Vbl on?
Suhteliselt harva suunan armastust ka teistele inimestele ning seda siis ainult oma mõtetes. st. oma mõtetes lasen armastusel voolata teise inimese südamesse, kelle puhul arvan, et ta seda hetkel väga vajab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle igatahes see küll head kogemust ei jätnud ega avardanud pilti ka.
OK, ma suudan teist inimest kallistada – kui vaja – nagu kursusel oli vaja, aga ausalt tunnistades, ma tegin seda vastu tahtmist ja vaatamata harjutamisele see mulle meeldima ei hakanud.
Mingit uut kogemust ma sellest ei saanud, teadsin seda juba ennegi. Nagu ka seda, et ma suudan teha asju, mis mulle tegelikult ei meeldi.[/tsitaat]

Kas sa käisid seal koos oma mehega? Kas teie omavahelisele suhtele see ka mingit mõju ei avaldanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma soovitaks Sul samuti pigem ääriveeri uurida mis mees asjast arvab. Minu jaoks on sellised rühmas toimuvad intiimsed katsetused täiesti välistatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma soovitaks Sul samuti pigem ääriveeri uurida mis mees asjast arvab. Minu jaoks on sellised rühmas toimuvad intiimsed katsetused täiesti välistatud.

[/tsitaat]

aga kui intiimsed need katsetused siis on? Ja kas ma pean neid harjutusi kindlasti tegema võõra inimesega kui ma olen sinna läinud koos oma paarilisega?

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga kui intiimsed need katsetused siis on? Ja kas ma pean neid harjutusi kindlasti tegema võõra inimesega kui ma olen sinna läinud koos oma paarilisega?[/tsitaat]

Mingeid intiimseid katsetusi ei tehta võõrastega. Ikka ainult oma partneriga. See kallistamise harjutus ongi lihtsalt kallistamine 🙂 ei peaks tervele inimesele ületamatu olema.
Ma soovitan täpsemate küsimustega pöörduda koolitaja poole. Siin jääb jutt ikka \”naised saunas rääkisid\” tasemele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingeid intiimseid katsetusi ei tehta võõrastega. Ikka ainult oma partneriga. See kallistamise harjutus ongi lihtsalt kallistamine 🙂 ei peaks tervele inimesele ületamatu olema.
Ma soovitan täpsemate küsimustega pöörduda koolitaja poole. Siin jääb jutt ikka \”naised saunas rääkisid\” tasemele.[/tsitaat]

No siis ei ole ju hullu. Usun, et saan ka nende kallistamisharjutustega hakkama. Siiani olen kõik elu jooksul kogetud kallistused üle elanud 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kuidas sinu mees, aga minu mehele kindlasti ei meeldiks see koolitus, kus peab võõraid eitesid kallistama hakkama (sõnastus spetsiaalselt selline, nagu ma seda tema suust ette kujutan). Veel hullem muidugi, kui peab teisi mehi kallistama. See oleks täielikult out.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tantra koolitus (kas teha mehele üllatus?)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.