Esileht Pereelu ja suhted Tantra/yoni massaaž paaridele

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Tantra/yoni massaaž paaridele

Postitas:

Tere,

Kas kellelgi on kogemusi tantra massaaži teenusega, mis on mõeldud paaridele. See tähendab, et lähen koos naisega, me oleme kõrvuti ja lähedal üksteisele ning meile mõlemale tehakse tantra või yoni massaazi. Sealjuures, naine eelistab samuti massöörina naist. Internetis teenusepakkujaid on mitu tükki, aga silma hakkab just, et naist masseerib mees. See ei ole vastuvõetav ei mulle ega talle. Tema tahaks kogeda lesbilist elamust ja mina samuti ma mina soovin kogeda tema kogemust 🙂 ühesõnga, kui kellegil on kogemusi lingami/tantra/yoniga, siis palun rääkige.

0
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 07:50; 31.08 08:15; 31.08 08:15; 31.08 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see pole ju siis tantra, kui naist masseerib naine. Tantra on energiavahetus, milles äratakse kogu energeetiline loomus ja olemas. Ja energiat vahetab ikkagi massöör sellega, keda masseerib. See, et tavaelus kooselus olevad paarid kõrvuti on, ei tähenda, et midagi. Sisuliselt häälestub su partner teisele. Halvimal juhul jääb partner energeetilisse abiellu massööriga ja hakkavad mõttes energiat vahetama ka siis kui enam kunagi ei kohtu. Tantra pole meelelahuks mõeldud. Ainus mis ehk päästab, on see, et ehk ei tea tegijad tõelisest tantrast midagi ja nad on tantra võtnud oma toote reklaamiks ainult nimetusse.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita. Enda kogemus paneb siiani õlgu väristama. Eelruumis oli kõik ilus, kullakarraga kaetud. Maadamist vastuvõtja igatepidi klanitud. Aga kui taharuumi viidi, ilmus ei tea kust välja sinises auklikus maikas, püksata mees, kes mind jõuga lauale surus ning märja ja haisva papaaha suhu surus, et mu valukarjeid summutada. Seal siis pooloimetuna lebades ilmus sama saladuslikult, nagu eelminegi maikakandja minu ette kullast hammastega puhvaikas mees. Sülitas maha ja hakkas vanduma nagu kurat. Siis kiskus maikamees mul püksad jalast ja sülitades pihku hakkas mu suguelundeid masseerima. Too vanduja aga muudkui sõimles ja vehkis kätega, karjudes “tjantra, bljat, Yoni, bljat!” Õnneks kaotasin sel hetkel meelemärkuse ja kui end tänavalt leides toibusin, tänasin jumalat, et elu sisse jäeti ja vaid rahakoti võrra kaalu kergendati.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, ok. Ega ma ei ole lõpuni asjadega kursis. Samas otsime mingit meelelahutusliku uuendust oma seksuaalellu Ja selline variant võiks tunduda meile mõlemale sobivat. Lebame kõrvuti, saame samal ajal teineteist näiteks suudelda. Ja naised teevad meile mõlemale samal ajal massaazi, mis lõppeb mõlemale orgasmiga. Mind erutab mõte sellest väga.

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 07:50; 31.08 08:15; 31.08 08:15; 31.08 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, ok. Ega ma ei ole lõpuni asjadega kursis. Samas otsime mingit meelelahutusliku uuendust oma seksuaalellu Ja selline variant võiks tunduda meile mõlemale sobivat. Lebame kõrvuti, saame samal ajal teineteist näiteks suudelda. Ja naised teevad meile mõlemale samal ajal massaazi, mis lõppeb mõlemale orgasmiga. Mind erutab mõte sellest väga.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 07:50; 31.08 08:15; 31.08 08:15; 31.08 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed on ikka egoistid küll, see, et võõras naine meest näpib, peaks justkui okei olema oma naise jaoks, aga see, et võõras mees samal ajal naist näpib, miskipärast enam ei ole.
Silmakirjalikkus kuubis.

Äkki naist ka erutaks meesmassööri poolne käsitsemine, aga sa oled ta nii alla surunud ja ära peedistanud, et ta ei julge seda öelda.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil käib kõik kokkulepete aluse, keegi ei ole kuhugile surutud. Naine soovib väga kogeda lesbilist kogemust! Ning see on temale ok, kui profesionaal osutaks smaal ajal ka minule massaazi teenust.

0
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 07:50; 31.08 08:15; 31.08 08:15; 31.08 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Professionaal… hahahaha. Jah, muidugi.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind erutab mõte sellest väga.

Sind muidugi erutab, sest sa oled oma naisest tüdinenud ning tahad võõrast panna.

+13
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Aga see pole ju siis tantra, kui naist masseerib naine. Tantra on energiavahetus, milles äratakse kogu energeetiline loomus ja olemas. Ja energiat vahetab ikkagi massöör sellega, keda masseerib.

Miks naine naisega ei või seda energiat vahetada?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, ok. Ega ma ei ole lõpuni asjadega kursis. Samas otsime mingit meelelahutusliku uuendust oma seksuaalellu Ja selline variant võiks tunduda meile mõlemale sobivat. Lebame kõrvuti, saame samal ajal teineteist näiteks suudelda. Ja naised teevad meile mõlemale samal ajal massaazi, mis lõppeb mõlemale orgasmiga. Mind erutab mõte sellest väga.

Sellel fantaasial ei ole ju tantraga midagi pistmist…tavaline grupiseks. Minge siis kuhugi svingerite üritusele ja sealt leiate need massööritarid, kes teile just seda teevad, mis tahate.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil käib kõik kokkulepete aluse, keegi ei ole kuhugile surutud. Naine soovib väga kogeda lesbilist kogemust! Ning see on temale ok, kui profesionaal osutaks smaal ajal ka minule massaazi teenust.

Ütlesid ju alguses, et ka sinu jaoks on vastuvõetamatu, kui teine mees su naist katsub. Aga naise jaoks peab vastupidine vastuvõetav olema. Tüüpiline.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, ok. Ega ma ei ole lõpuni asjadega kursis. Samas otsime mingit meelelahutusliku uuendust oma seksuaalellu Ja selline variant võiks tunduda meile mõlemale sobivat. Lebame kõrvuti, saame samal ajal teineteist näiteks suudelda. Ja naised teevad meile mõlemale samal ajal massaazi, mis lõppeb mõlemale orgasmiga. Mind erutab mõte sellest väga.

Tantraga ei ole sellel jutul Sul kõige vähematki pistmist. Ole palun enda vastu aus ja nimeta asju õigete nimedega. See on täiesti tavaline grupiseks. Kirjutad, professionaal masseerib. Nali kuubis 🙂 Sul pole mingit salongi vaja. Mine suvalisele seksteenuste ost-müük lehele ja tellige endale kaks naist koju. Maksate neile raha ja saate ette kirjutada mis ja kuidas. Asi vask. Svingeriklubisse teiesugused kahjuks ei sobi, sest seal on asi üles ehitatud vabaduse ja vabatahtlikkuse peale. Seal ei saa Sa teistele ette kirjutada, et ükski mees Su naist ei puutu, aga vot see naine võtku sul suhu samalajal kui Sa oma naist suudled 🙂 Et oled tegelikult egoistlik pervert, aga soovid seda ilusate ja moodsate sõnade taha ära peita 😀

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates oleks ok ja igati üks-ühele, kui sinu naist masseeriks naine ja sind mees. Siis saaksite rahulikult naisega suudelda ja silma vaadata jne. Go on!

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleüldse, milleks seda kõike koos teha. Ma arvan, et kõige parem oleks, kui sina läheks omaette mudimisele ja naine võtaks endale sobiva meessoost professionaali. Ma arvan, et su naist erutab see mõte väga.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole tantra. Ja kambas tantrat teha? kui oma partnerigagi ei oska seksuaalenergiaga midagi peale ühtimise teha…..Otsi netist või raamatukogust õige, tegelik lahtiseletus tantrale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Tantra/yoni massaaž paaridele