Esileht Hobinurk Tantsud tähtedega 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 279 )

Teema: Tantsud tähtedega 2022

Postitas:
Kägu

Üle kivide ja kändude see esimene saade, tehnilised probleemid, saatejuhtide oskamatus. Ines veel kuidagi veab välja aga Pootsman ei tule selle rolliga kuidagi toime.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Birgit ongi puine, ei tee ka tantsusaade temast veel tantsulõvi. Sama ka Kadri Tali kohta, püüdlik ja muusikas, aga puine ja kinni. Samas Ülle ja BHS olid paremad, kuigi BSH oleks eeldanud veel pehmemat ja paremat liikumist.

Kahju, et kohtunikud ei ole objektiivsed.

Mulle jäi ka Kadri silma, et puine, võibolla räägib tema kahjuks see, et liiga pisikest kasvu

Tundus mullegi Kadri puine, aina imestasin, kui siin kirjutati, et Kadri tantsimine meeldis.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Villem ja Greta meeldisid kõige rohkem.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seekord tehti Kadrile pigem liiga, oli temast halvemaid tantsijaid. Villem ei tantsinudki, niisama laulis. Ma eelmist saadet ei vaadanud, ehmatas tõesti, milline Kiigajaan nüüd välja näeb. Näost punane nagu jooks, paksuke. Ei mingit sarnasust selle pika kena noormehega, kes ta enne oli.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin nüüd, kui vana see Kiigajaan on, ta on alles 34. Pole ju absoluutselt vana, et vananemine oleks põhjuseks. Mis siis temaga juhtus, täitsa huvitav.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin nüüd, kui vana see Kiigajaan on, ta on alles 34. Pole ju absoluutselt vana, et vananemine oleks põhjuseks. Mis siis temaga juhtus, täitsa huvitav.

Aga täpselt sama teema selle Mairoldiga ju – priske kõht ees, lott lõua all, silmnägu turses, nagu 45+ halvas vormis mees näeb välja. Enne oli nii kena poiss.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin nüüd, kui vana see Kiigajaan on, ta on alles 34. Pole ju absoluutselt vana, et vananemine oleks põhjuseks. Mis siis temaga juhtus, täitsa huvitav.

Aga täpselt sama teema selle Mairoldiga ju – priske kõht ees, lott lõua all, silmnägu turses, nagu 45+ halvas vormis mees näeb välja. Enne oli nii kena poiss.

 

 

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga täpselt sama teema selle Mairoldiga ju – priske kõht ees, lott lõua all, silmnägu turses, nagu 45+ halvas vormis mees näeb välja. Enne oli nii kena poiss.

Tõesti näevad mõlemad välja nagu 50, kuigi on kolmekümnendates.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga täpselt sama teema selle Mairoldiga ju – priske kõht ees, lott lõua all, silmnägu turses, nagu 45+ halvas vormis mees näeb välja. Enne oli nii kena poiss.

Tõesti näevad mõlemad välja nagu 50, kuigi on kolmekümnendates.

Ca 10 aastaga selline muutus…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kadri Tali jälle ongi 50 ja punnitab oma välimuse pärast jälle natuke liiga palju. Võiks need huuled rahule jätta. Aga sale ja vormis on küll.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te tõesti arvate, et teie kõnedest sõltub, millises järjekorras nad saatest välja langevad. See on ikka ette kokku lepitud, kes millal läheb, osadel osalejatel pole niikuinii aega kogu seda tralli kaasa teha ja neil on juba nõustumise eeltingimuseks, et saavad esimestes saadetes välja.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te tõesti arvate, et teie kõnedest sõltub, millises järjekorras nad saatest välja langevad. See on ikka ette kokku lepitud, kes millal läheb, osadel osalejatel pole niikuinii aega kogu seda tralli kaasa teha ja neil on juba nõustumise eeltingimuseks, et saavad esimestes saadetes välja.

Kas oled see inimene, kes valimas ei käi, sest arvab, et tema häälest ei sõltu midagi?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli küll suur üllatus, et Juss välja saadeti. Seal oli ikka viletsamaid küll. Miks ometi sellele Jürile nii palju punkte antakse. Täielik puujalg, mingit nõtkust pole.

 

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli küll suur üllatus, et Juss välja saadeti. Seal oli ikka viletsamaid küll. Miks ometi sellele Jürile nii palju punkte antakse. Täielik puujalg, mingit nõtkust pole.

Täpselt minu mõtted.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Birgitist midagi taolist ootasingi, paistabki igav ja puine. Sarnane Beatrice’i etteastega kunagi aastaid tagasi.

Ei, Beatrice´i ei ületa puisuses keegi, tema vähesed tantsunumbrid jätsid ikka mulje, et meesterahvas kolib kappi ühest saali otsast teise.

Kaunis sale naine, liigub tavaelus graatsiliselt, aga näe, tantsuoskust pole antud

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli küll suur üllatus, et Juss välja saadeti. Seal oli ikka viletsamaid küll. Miks ometi sellele Jürile nii palju punkte antakse. Täielik puujalg, mingit nõtkust pole.

Tennokesele antaksegi kõige suuremad puujalad tantsitada, Riisaluga olid kohtunikud vähemalt ausad, seekord aga arusaamatu pugemine.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli küll suur üllatus, et Juss välja saadeti. Seal oli ikka viletsamaid küll. Miks ometi sellele Jürile nii palju punkte antakse. Täielik puujalg, mingit nõtkust pole.

Ma ka ei saa sellest aru. Ratas on minu arvates ka konkurentsitult kõige kehvem seal saates ning kogu aeg on ta kohtunike punktidega kuskil ees.  Saaks veel aru, kui see tuleks telefonihääletusega, et ju siis keski valijad koonduvad, aga kohtunikud? Kas ma ei oska tõesti tantsusoskust üldse hinnata ja ta on tegelikult imetabaselt hea tantsija, et profid teda nii kõrgelt hindavad? Või on tõesti punktid juba ette stsenaariumisse kirjutatud ja tantsuoskus ei puutu üldse asjasse? Kui nii, siis ilmsel jäävad viimasena võistlema Ratas ja Hunt, sest nemad vajavad kõige rohkem tähelepanu..

Mina igatahes lõpetan saate vaatamise päeval, mil Ruslan Trochynskyi ja Ülle Lichtfeldt mõlemad välja kukkunud on. Nende kahe paari pärast ma seda saadet vaatan. Ruslan ehk ei tantsigi nii hästi, aga ta lihtsalt meeldib mulle. Ja Ülle on iga kell mu lemmik alati ja tantsib ka väga hästi.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ratas ilmselt näeb kõige rohkem vaeva ja on sammud kõige paremini ära õppinud, aga tal puudub karisma ja tants ei tekita emotsioone.

Eilses saates tehti BSH rumbale liiga, väga hea oli. Ja Birgit sai teenimatult kõrge koha. Miks tema üldse ainsana Viini valssi tantsis, mis ongi lihtsam professionaalse meespartneriga.

Aga ega inimesed, kes helistavad, ei hindagi tantsuoskust, vaid hääletavad enda lemmikute poolt. Kadri Talil polnud lihtsalt erilisi fänne, mitte polnud tema tants kõige viletsam.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Ratas saab ikka lõpuni osaleda või peab maailmameistrivõistlustele Eestit tantsus esindama minema?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, miks Ruslanile alati vähe punkte antakse. Kas eeldatakse, et temperamendi tõttu peaks veel paremini oskama? Eelmisel korral nõuti rohkem tantsu, aga ei olnud rohkemast tantsust abi. Ülle tantsus märkasin tantsusamme vähe, mängiti pikkade jalgade ja seksikuse peale – sai rohkem punkte.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, miks Ruslanile alati vähe punkte antakse. Kas eeldatakse, et temperamendi tõttu peaks veel paremini oskama? Eelmisel korral nõuti rohkem tantsu, aga ei olnud rohkemast tantsust abi. Ülle tantsus märkasin tantsusamme vähe, mängiti pikkade jalgade ja seksikuse peale – sai rohkem punkte.

Ruslan seekord alles tõesti tegi tantsusamme, Ülle puhul tõesti, ise võistlustantsu tantsinuna, no misasi see oli eile? Ühtegi rumba sammu ei näinud. ????
Aga vb olen ajast maha jäänud.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Birgit on mõttetu.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näost punane nagu jooks, paksuke. Ei mingit sarnasust selle pika kena noormehega, kes ta enne oli.

Ei ole see Kiigajaan mingi paksuke, täitsa vormis poiss.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tennokesele antaksegi kõige suuremad puujalad tantsitada, Riisaluga olid kohtunikud vähemalt ausad, seekord aga arusaamatu pugemine.

Ei mingit arusaamatust. See Sadam Klandorf on ju vana Keskerakondlane ja Parmas on ka miskitpidi selle erakonna fänn. Nad ei saa ju Jürile vähe punkte anda.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti arusaamatu, miks Ruslan edasi saab. Tantsida ei oska ning atraktiivsus puudub.

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti arusaamatu, miks Ruslan edasi saab. Tantsida ei oska ning atraktiivsus puudub.

Sinuga  nõus, Ruslan ja Jüri on kõige nõrgemad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti arusaamatu, miks Ruslan edasi saab. Tantsida ei oska ning atraktiivsus puudub.

Siit kumab kerget manipulatsiooni, Ukraina rõhutamine, Lea mälestuslugu jne.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti arusaamatu, miks Ruslan edasi saab. Tantsida ei oska ning atraktiivsus puudub.

No telefoni hääletus ju otsustab. Ruslanile annavad kohtunikud ju kogu aeg vähe punkte, aga ju tal siis palju toetajaid. Telefonihääletajad ei vaata niivõrd tantsuoskust, aga on niisama sõbrad. Minule ka Ruslan meeldib. Olen nõus, et tantsuoskus ei ole just kiita, aga ta lihtsalt meeldib mulle. Aga hääletama ma selle meeldivuse pärast küll ei hakka.

Ruslani edasisaamist ma mõistan. Arvestades, et kohtunikud annavad vähe punkte, siis ses osas on ilmselt ka õiglased. Aga Ratasele annavad küll kohtunikud arusaamatult palju punkte. Kui ta rahva häältega edasi saaks, oleks veel mõistetav, aga kohtunikud?

 

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiigajaan näeb välja nagu keskealine soomlane.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 279 )


Esileht Hobinurk Tantsud tähtedega 2022