Esileht Koolilaps Tantsumäng televiisoris

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Tantsumäng televiisoris

Postitas:

Ma olen nii eluvõõras ja ilmselt küsin täiesti idiootse küsimuse praegu. Aga mis mängud või kuidas neid mängitakse, mis on sellised liikumis/tantsumängud video järgi? (Ma ei saa ise ka aru mida ma küsin).
Justkui olen kuskil näinud et käib nii et telekas mingi video ja siis peab liigutusi järgi tegema. Ma ei tea, võibolla see jutt on nii ajuvaba…

Oleme lastega vaadanud juutuubist videosid kus tantsitakse ja lihtsalt teeme neid liigutusi järgi, samas saan aru et need on ikkagi mingid mängud? Et saab punkte teenida vms?

No nt https://youtu.be/OobR681KUTo

Mida ma peaks muretsema et me saaks ka niimoodi mängida, et neid liigutusi tehes teeniks punkte jm..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 19:45; 07.05 06:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olemas täitsa selline asi nagu kirjeldad. Meil on kodus olemas Playstationi jaoks Just Dance plaat, kaamera ja Move puldid. Pult käes tantsid, kaamera salvestab ja saadki teenida punkte. On hea kui neid pulte on mitu, siis saab mitu last koos tantsida ja võistelda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Xbox ja kinect ka näiteks – seal piisab kui nutitelefoni app tõmmata ja seda kasutada näiteks.

Soodsamad variandid (millega mul kogemust pole – ehk kellelegi on?) on tantsumatid, mis peaks siis töötama ka olemasoleva laua- või sülearvutiga (ekraanipildi saab ka hdmi juhtmega telekasse saata). Mingi CD on tal kaasas, aga kas seal on siis tantsumängud juba peal?

https://www.aliexpress.com/item/Anti-Slip-USB-Dancing-Step-Blanket-Dance-Revolution-Mat-Pads-to-PC-TV-Xmas-Gifts/32973179471.html?spm=2114.search0104.3.2.d0729d5aNGwDxs&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_7_10065_10068_319_10059_10884_317_10887_10696_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_10307_10820_10821_10303_537_10302_536,searchweb201603_52,ppcSwitch_0&algo_expid=530a2454-30cf-4410-b6bf-047ded421b9f-0&algo_pvid=530a2454-30cf-4410-b6bf-047ded421b9f

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 22:51; 07.05 08:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokkuvõttes – sul oleks vaja nn telekamängu aparaati (konsooli). Levinumad kaks brändi mille vahel valida, on eelpool mainitud Playstation ja Xbox.
Neile peab siis juurde ostma mängud, näiteks need tantsumängud, aga ka palju muid on olemas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vau, aitäh! Uurin.

Playstation 7- ja 8-aastase kodus oleks vist libedale teele minek?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 19:45; 07.05 06:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vau, aitäh! Uurin.

Playstation 7- ja 8-aastase kodus oleks vist libedale teele minek?

Võib-olla, samas väga paljudel lastel on konsoolid kodus ja sellega on samamoodi nagu ka teleka, telefoni ja arvutiga. Sina otsustad, kui palju aega lapsed selle taga veedavad.

Minu 4- ja 6-aastastel poistel on sünnist saadik PlayStation olnud. Kui uue mängu saavad, soovivad rohkem mängida, kuid mõne aja pärast vaimustus vaibub ja leitakse jälle muid tegevusi.

Meil on ka olemas Just Dance mängu plaadid. Need on mu meelest väga head, sest seal lapsed liigutavad ennast, mitte ei vahi ainult liikumatult ekraani.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokkuvõttes – sul oleks vaja nn telekamängu aparaati (konsooli). Levinumad kaks brändi mille vahel valida, on eelpool mainitud Playstation ja Xbox.
Neile peab siis juurde ostma mängud, näiteks need tantsumängud, aga ka palju muid on olemas.

Minu arust konsoolist ja mängust on vähe – lisakulutus peaks kinect pole (mul endal kogemus vaid xboxi ja kinectiga ja külas nutitelefoni appiga mänginud, aga oli minu teada kinect ka). Ma ei tea kuidas playstationil see lahendatud on – on juba liikumist tuvastav andur konsoolis või ka ikkagi eraldi vaja osta?

Ma ei tea, kuidas uutega on (eriti playstationiga), aga lisaks konsoolile+mängule peaks xboxil vähemalt kinecti vaja minema?! (mis selle pildi võtab ja liikumist tuvastab). Ning xboxil on siis käteliikumiseks veel võimalik võtta juurde puldid? või telefoniapp (ma nüüd ei tea, et kas piisab kui kinecti pole ja on nutitelefon ja app? kas tuvastab siis liikumise vaid telefoni järgi?)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 22:51; 07.05 08:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Playstationil on kindlasti vaja pulti/konsooli, mis peab mängimise ajal mängijal koguaeg käes olema. Kinect x-boxi puhul pole pulti vaja käes hoida – oluliselt mugavam. Kinect ise tuvastab kaameraga inimese liikumise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan hoopis Nintendo Switchi. Väga hea konsool, väga paljude lisavõimalustega. Mõnikord lapsed kipuvad seal liiga kaua passima, aga siis jälle ei puutu mitu nädalat. Meeldib, et saab otse netist sinna mänge laadida. Ei pea ainult poest ostma. Erinevad võimalused mängimiseks. Ei pea teleka taga mängima. Saab eraldi mängida. Kaasas mitu erinevat puldivõimalust jne jne. Meie sellega väga rahul 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas mõtle, kas sellest konsoolist ka muud kasu on. Meie ostsime kunagi xboxi, aastakese lapsed mängisid, muuhulgas tantsumänge, siis jäi seisma. Lõpuks saime suure hädaga maha müüdud, juhuse toel.
Aga jah, xboxil on kinect hädavajalik, kui liikumismänge tahad mängida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 10:48; 07.05 11:22; 07.05 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas mõtle, kas sellest konsoolist ka muud kasu on. Meie ostsime kunagi xboxi, aastakese lapsed mängisid, muuhulgas tantsumänge, siis jäi seisma.

millist muud kasu? koristab tube, viib prügi välja?

meil on 10 a tagasi ostetud wii, siiamaani mängitakse, kuigi mõni mängija on juba vahepeal täiskasvanuks saanud. mis muidugi ei tähenda, et mõne teise pere lastel see varsti seisma ei jääks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 10:58; 07.05 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

millist muud kasu? koristab tube, viib prügi välja?

meil on 10 a tagasi ostetud wii, siiamaani mängitakse, kuigi mõni mängija on juba vahepeal täiskasvanuks saanud. mis muidugi ei tähenda, et mõne teise pere lastel see varsti seisma ei jääks.

Pidasin silmas muud kasu peale tantsumängude – st. kas ta lubaks lastel ka muud mängida jne. Kiiruga sõnastasin, vabandust. Ainult tantsumängudeks on seda vidinat siiski mõttetu osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 10:48; 07.05 11:22; 07.05 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

millist muud kasu? koristab tube, viib prügi välja?

meil on 10 a tagasi ostetud wii, siiamaani mängitakse, kuigi mõni mängija on juba vahepeal täiskasvanuks saanud. mis muidugi ei tähenda, et mõne teise pere lastel see varsti seisma ei jääks.

Pidasin silmas muud kasu peale tantsumängude – st. kas ta lubaks lastel ka muud mängida jne. Kiiruga sõnastasin, vabandust. Ainult tantsumängudeks on seda vidinat siiski mõttetu osta.

🙂

selle peale ma ausalt öeldes ei tulnudki, et võiks lubada ainult tantsumänge. eks mängida saab seda, mis vanemad ostnud on + mida sõpradelt laenata õnnestub.

teemaalgatajal soovitaksin muidugi enne otsustamist ka mängude hindadega tutvuda. võib üllatuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 10:58; 07.05 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle peale ma ausalt öeldes ei tulnudki, et võiks lubada ainult tantsumänge. eks mängida saab seda, mis vanemad ostnud on + mida sõpradelt laenata õnnestub.

Eks igaüks lähtub enda kogemustest – minu tüdruk näiteks ei huvitu üldse mingitest mängudest, ainult tantsumäng huvitaski. Kuna majas oli ka poeg, siis sai xbox ostetud, poiss mängis ka tulistamismänge. Jalka oli väga keeruline mängida puldiga, mõned liikumismängud olid veel, mida minagi mängisin (keegel näiteks), aga kokkuvõttes ikkagi väga vähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 10:48; 07.05 11:22; 07.05 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas mõtle, kas sellest konsoolist ka muud kasu on. Meie ostsime kunagi xboxi, aastakese lapsed mängisid, muuhulgas tantsumänge, siis jäi seisma.

millist muud kasu? koristab tube, viib prügi välja?

meil on 10 a tagasi ostetud wii, siiamaani mängitakse, kuigi mõni mängija on juba vahepeal täiskasvanuks saanud. mis muidugi ei tähenda, et mõne teise pere lastel see varsti seisma ei jääks.

Mina ise kasutan Playstationit põhiliselt Netflixi, aga vahel ka Youtube, Spotify kasutamiseks, meil nutitelekat pole (st pole olnud ka vajadust nüüd peale pleikari ostu osta). Vahel vaatan ka veebirakenduse kaudu nt mõnda seriaali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps Tantsumäng televiisoris

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.