Esileht Hobinurk Tantsupartneri otsing

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tantsupartneri otsing

Postitas:

Olen 44a naine, piisavalt normaalses vormis (ja aina paraneb!) ja mitte krokodill. 😉
Soovin tantsida bachatat, merenguet, kizombat jms . Olen veel algaja ning kaaslane ei pea olema juba oskaja. Tantsukaaslast otsin pikemaks ajaks, kes saadaks mind vähemalt tantsupidudel-õhtutel. Tallinnas. Tantsukaaslane peaks eelkõige armastama ladina-ameerika tantse ning omama selleks õhtuti aega. Õppida võime koos või eraldi treenides, kuidas soovi on aga töötahet peab jaguma. Elu-, abi- vms kaaslast ei otsi. 😉 Minu tantsupartner võib olla ka krokodill, peaasi tantsib.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.11 15:32; 24.11 18:48; 24.11 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin leiad pigem samasoolise partneri. Kuuluta tantsuklubide listides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa otsid perekoolist 20-aastast geimeest tantsupartneriks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Eesti mees ja merengue!? Ja veel keskealine, kes tantsuõhtutel käia sooviks, selleks eelnevalt harjutades. Soovitan Rootsi kruiisile minna ja seal õhtul tantsu keerutades äkki näkkab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tõesti probleem. Aga ma ei uskunud, et kohe nii suur probleem. Rahvast ju on, kas tõesti kõik ühest puust saetud on?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.11 15:32; 24.11 18:48; 24.11 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tantsuklubist otsisin. Seal on a) noored paarilisega b) keskealised kes püsivad omaette (ma ei tea, äkki naine kodus ei luba teistega väga tantsimas käia, ainult trennis) c)vanad aga kummalised – juttu tahavad rääkida, tantsida ei taha – no mis sa siis üldse klubisse tulid, omale moori otsima või? ????

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.11 15:32; 24.11 18:48; 24.11 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta asja reaalselt. Miks seda partnerit nii raske leida on? 30ndates ja 40ndates on mehed enamuses kaaslasega ja kui sina oled kena naine, siis see vaba ja vallaline krokodill hakkab sinuga kindlasti suhet lootma. Kui ta hetero on…normaalsed mehed tantsivad oma kaaslastega, vaevalt, et leidub abielunaist, kes oma meest tantspartneriks laenaks, eriti kui on tegu nii liibuvate lad am tantsudega….simples!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Tantsupartneri otsing

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.